Skocz do zawartości

[R][Propozycja] Powiadomienie skarga


Sprint3r

Dodajemy?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dajemy?



Rekomendowane odpowiedzi

Siema w tej propozycji chciałbym spróbować dodać do forum takie coś jak powiadomienie o skardze by działało tak:
1. Użytkownik zapisuje swoje nicki z gry na forum w ustawieniach ( można by było zrobić jakąś osobną tabele bo przy tych nickach co teraz są na forum to można tylko jeden pisać).
2. Ktoś piszę na ciebie skragę.
3. Bot wykrywa ową skargę i wyszukuję nicku w tytule jej.
4. Po wyszukani nicku np. Jan_Kowalski wyszukuje w kontach forum tam gdzie zapisywaliśmy.
5. Pokazuje nam się powiadomienie w prawym górnym robu że jest na nas skarga wraz z przenośnikiem do niej.

 


//Edit Myślę że to się bardzo przyda ponieważ jak ja dostałem warna za skargę bo musiałem bratu zejść i chciałbym żeby inni takiego czegoś nie mieli bo teraz nie mogę się nawet odwołać od tego...

 

//Telehama: łączę posty.

Edytowane przez Telehama
Odnośnik do komentarza

Jestem za. Jednak ludzie wtedy muszą faktycznie wpisywać nicki swoich postaci z serwera. Dobrze by to też współgrało wraz z połączeniem serwer <-> forum i np. jakieś potwierdzenie posiadania danej postaci.

Właśnie w propozycjach serwa jest takie coś.

Odnośnik do komentarza

Co do skarg to przecież w tematach mamy opcję "Obserwuj temat". Nie wiem czy ona działa ale warto spróbować.  

 

https://imgur.com/ygPVjPN - prawa strona

 

//edit Nie doczytałem, rzeczywiście czasami nie zdajemy sobie nawet sprawy, że ktoś napisał na nas skargę i przez to tracimy szansę na wyjaśnienia. Jestem na tak.

Edytowane przez Johnyy
Odnośnik do komentarza

Wiem, że jest takowa propozycja i ją również popieram bo to zwiększa bezpieczeństwo w jakiś sposób. Można wtedy również pomyśleć nad dodatkowymi funkcjami typu serwer <-> forum.

 

 

Co do skarg to przecież w tematach mamy opcję "Obserwuj temat". Nie wiem czy ona działa ale warto spróbować.  

 

https://imgur.com/ygPVjPN - prawa strona

 

Obserwuj temat daje Ci informacje o każdym stworzonym temacie w danej części forum, a tu chodzi tylko o skargi na Twoją osobę, a nie na każdego. :)

Edytowane przez Telehama
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Na nie bo nie jest to wcale potrzebne, zresztą nikomu nie będzie się chciało takiego czegoś pisać - jak się boisz że ktoś napisał na ciebie skargę to przestań odwalać i graj lepiej a tak to sprawdzaj temat Skargi raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Problem jest w tym, żeby coś takiego zrobić to wymagane jest połączenie forum z grą. Inaczej nigdy czegoś takiego nie będzie.

Właśnie w propozycjach serwa jest takie coś.

Na nie bo nie jest to wcale potrzebne, zresztą nikomu nie będzie się chciało takiego czegoś pisać - jak się boisz że ktoś napisał na ciebie skargę to przestań odwalać i graj lepiej a tak to sprawdzaj temat Skargi raz na jakiś czas.

Tylko problem taki przyjacielu że niektórzy jak ja kiedyś robiłem że się zbytnio nie zajmowałem tym co jest na forum dopiero ostatnio idę wraz z nowymi tematami a trochę jest chyba takich osób, a właśnie na mnie napisali skargę zanim się zajmowałem całym forum żyli zanim patrzyłem jakie nowe tematy...

 

//Edit a przecież ma się chyba tam 1 dzień na odpowiedź więc twoja koncowa wypowiedź się nie zgadza bo jak by ktoś na mnie jeszcze napisał skargę i bym sprawdzał co jakiś czas to by już napisali werdykt.

 

 

 

//Telehama: Łączę posty. Proszę się z tym pilnować i używać opcji edytuj nawet jeśli chcesz kogoś znów zacytować.

 

Pierw potrzeba osoby, która taką opcję zrobi bo z własnego doświadczenia wiem, że to nic prostego, a jak dla mnie ten silnik forum jest skomplikowany i na prawdę trzeba znać się na rzeczy aby takie coś zrobić. Jestem za rzecz jasna, ale już gdy chodzi o stronę tego czy to wejdzie po przegłosowaniu w życie to inna bajka.

Można to zrobić tak jak z Apelacja i, nie tylko y trzebało lekko zedytować

 

A jak masz 2 konta to co? Wpisujesz w Nick IC dwa nicki? Połowa to nawet nie ma tam nic wpisanego XD Tak jak powiedział Kalman, do czegoś takiego wymagane jest połączenie forum z grą.

Dlatego napisałem żeby zrobić oso na tabele... Edytowane przez Sprint3r
Odnośnik do komentarza

Pierw potrzeba osoby, która taką opcję zrobi bo z własnego doświadczenia wiem, że to nic prostego, a jak dla mnie ten silnik forum jest skomplikowany i na prawdę trzeba znać się na rzeczy aby takie coś zrobić. Jestem za rzecz jasna, ale już gdy chodzi o stronę tego czy to wejdzie po przegłosowaniu w życie to inna bajka.

Odnośnik do komentarza

Za dużo roboty, jak ktoś gra czysto to nie ma się o co martwić.

Xd ale np są sytuacja ze coś się ztobi przypadkiem z prostego powodu albo coś takiego, a nie obserwujesz forum każdy temat i zmianę to by się takie coś przydało.

 

lp7StAc.png

No.. Emm rozumiem że to jest kod do tej propozycje? Xd

 

 

mrucznik zaczął prace po stronie serwera, potem ja rozpoczne prace po stronie forum

Aha czyli nic nie będzie z złączeniem tego i z tą propozycją. Edytowane przez Sprint3r
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Z tego co mi wiadomo to osoby szykujące skargi starają się oznaczać użytkowników o ile kojarzą ich nicki(np. robi tak Kamil). Pomyślę nad dalszą optymalizacją ale może mi to zająć dłuższą chwilę. 

 

Zostawiamy tak jak jest na chwilę obecną, KS robi dobrą robotę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Masz możliwość odwołania od powyższej decyzji do Administracji Forum w ciągu 3 dni od daty rozpatrzenia!



Nie zapomnij odpowiednio oznaczyć wiadomości poprzedzając ją [O] następnie nazwą propozycji!


Trwa proces przenoszenie do działu propozycji Rozpatrzonych.



Pomyślnie przeniesiono.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...