Skocz do zawartości

[Skarga] Lukas_Greene


Lacey

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Lukas_Greene
Nick oskarżającego: David_Lacey
Powód: DB 
Kara (proponowana): warn/ban
Wyjaśnienie: Pomagałem w ucieczce koledze no ale oczywiscie jak udaje sie uciec trzeba przestac grac według zasad zacząc wszystko DMic jak to reszta PD ale nie mam ss na reszte tylko na tego tutaj osobnika jak widac czysty DB we mnie 
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/c3DfonX

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze byłem na służbie więc to nie w tym dziale. Po drugie, robiłem DB bo jak już pisałem w skargach LSPD, podjechał, wziął aresztowanego i odjechał z miejsca zdarzenia.

 


Mnie to naprawdę nie interere że byście uciekli jakbyście uciekli zgodnie z zasadami, tyle w temacie. A Ty naprawdę masz problem z pracownikami PD, oddzielaj OOC od IC XD

 


A poza tym, sprawdź najpierw LKiZ a później wpisuj proponowaną karę. Warn w DB to najwyższa kara, a ja miałem dobry powód żeby to zrobić, więc na pewno na warna nie zasługuję.

Odnośnik do komentarza

A poza tym, sprawdź najpierw LKiZ a później wpisuj proponowaną karę. Warn w DB to najwyższa kara, a ja miałem dobry powód żeby to zrobić, więc na pewno na warna nie zasługuję.

I tu się mylisz. Przeczytaj LKiZ dokładnie. Kara może zostać podniesiona o 1 stopień w przypadku skargi na forum :)

 

 

Jeżeli gracz złożył skargę na forum, stopień kary może zostać podniesiony o 1 poziom (lub wartość może być zwiększona x2 w przypadku kar specjalnych

Wycinek z LKiZ Edytowane przez MichaI
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Przestań z "Psuciem dobrej akcji" podjechałeś do aresztowanego, nie wiedziałeś IC gdzie jest bo nie miałeś skąd wiedzieć, pewnie Ci napisał na /w albo na TSie gadaliście - MG. Wziąłeś go do samochodu po potrąceniu 3 lub 4 agentów FBI, a wsiadł do Twojego wózka zakuty, bez żadnej komunikacji IC z Tobą. PG i MG znowu. Powiedz mi gdzie tutaj widzisz DOBRĄ AKCJĘ ?

 


Jedyna osoba która może być nazwana noobem w tym wypadku to Ty. Nie było nigdy na mnie skarg, nie zjechałem Ci DB stanu do 25, bo strzelało w Ciebie kilku agentów FBI także, ogarnij te skargi, jak możesz proponować bana za taką akcje? Nawet na warna nie zasłużyłem odwalaczu.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam stan rzeczy. Podjechali kiedy była napisana już akcja że aresztuje Lance Sunt. W tedy jego kolega sobie podjechał i ten wsiadł na G.. Podczas całej tej akcji uciekło z 2-3 członków tej mafi/szajki.. Dla mnie to Lukas jest tutaj niewinny a warn należy się Lacey'owi za pomoc w uciecze od akcji i MG.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...