Skocz do zawartości

[A][Pożegnanie]Hershew


nieaktywny

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, Mrucznikowcy!

 

A więc nadszedł i czas na mnie. Nie spędziłem tutaj stu lat, ani nie przysłużyłem się niesamowicie serwerowi, ba! Zdarzyło mi się nabroić, nie raz, nie dwa.

Odkąd zacząłem tutaj grę na w sierpniu 2018, nie wiedząc jak w ogóle grać... ledwo ogarniając koncept Role-Playu...

 

Dziękuję Vans, że zamiast powiedzieć mi "spadaj", kiedy podszedłem do Ciebie jako latino Jerry Hershew, podpowiedziałeś mi co i jak można zrobić, dzięki czemu, po zmianie koloru skóry dołączyłem do Crips na slocie GSF... no i załatwiłeś mi Sultana, wypas! Dziękuję, że razem z chłopakami wprowadziliście mnie delikatnie w RP.

 

Dziękuję Kamilson, że przyjąłeś mnie jako rosjanina, Grigorija Jakoleva do SA Bahamas, pozwalając mi nabrać powietrza w płuca i rozwinąć nieśmiało skrzydła w tym całym RP'owaniu, a następnie po epizodycznej postaci Colina Smittera, za namową Sasku, zatrzymałeś na stanowisku vLD, przyniosło mi to sporo przyjemności, nieco kłopotu i niedużą dozę rozczarowania, hahaha.

 

Dziękuję również DMJ i ekipie LSPD za przyjęcie do frakcji, pomimo, że sam DMJ wstawiał mi wcześniej warn za złe zachowanie.

 

 

Dziękuję serdecznie za przyjemną grę (momentami, z niektórymi wyboistą):

Vernon_Trevino (Chrisiak)

Kellan_Shane (Korupnik)

Malcolm_Quincy (Gustavo)

Bob_babubsioni ;) (Bonger)

Garwood_Traile (nie znam :()

Chris_Tuner (Raafal)

Casper_Shane (2advanced)

Pablo_Scaletta (Mike Flames)

Christopher Alderson (Deluxe)

Kradnący_długopisy_w_urzędzie (hipis :))

i wszystkim których nie wymieniłem, a z którymi grałem.

Dziękuję Wam wszystkim, bo to dla Was warto było odwiedzać Mrucznik-RP.

Pa!

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Przyglądając się nieco Twojej aktywności ostatnim czasem i analizując nasze rozmowy trochę się tego spodziewałem. :(

 

Trzymaj się, Enzo! :D Dobrze było Cię poznać, pograć razem, wymienić nawzajem swoje przemyślenia i poglądy.

Mam nadzieję, że nasze szlaki się gdzieś tam jeszcze przetrą.

 

Jak co to wiesz, gdzie mnie szukać.

 

/me chyli czoła przed Hershewem. 

 

5!

Odnośnik do komentarza

Trzymaj się mordo, przyjemnie mi się grało z Tobą zawsze (zarówno na Grigorim jak ubijaliśmy deale jak i teraz i na chesterze i na bobie), szkoda, że kolejny kreatywny gracz opuszcza nas, nie mniej jednak siemano i bita piona. Dziadziuś Fiorenzo na zawsze w naszych sercach xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...