Skocz do zawartości

Police is helpless


Crash

Rekomendowane odpowiedzi

jakbym mogl to kazdego kto gra w tej organizacji bym zbanowal za robienie tak gownianej organizacji

wasza gra ogranicza sie do

/fo dawajcie wpadamy do hippie, okradniemy jakis debili i porwiemy, bedzie ekstra dm.

 

robicie to, po pol godzny

/fo dawajcie wpadamy do hippie, okradniemy jakis debili i porwiemy, bedzie ekstra dm.

a jak juz w koncu dostaniecie na leb

to placzecie.

pomijam juz fakt placzu.

ale dostaliscie ostrzezenie i dalej gracie gowno

 

a wasz poziom to gorzej niz east beach w niektorych momentach

 

a i jak zrobiliscie sobie org do dm, to juz mozecie wywijac bo robicie z siebie pośmiewisko

Edytowane przez NLE KING VANS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

jakbym mogl to kazdego kto gra w tej organizacji bym zbanowal za robienie tak gownianej organizacji

wasza gra ogranicza sie do

/fo dawajcie wpadamy do hippie, okradniemy jakis debili i porwiemy, bedzie ekstra dm.

 

robicie to, po pol godzny

/fo dawajcie wpadamy do hippie, okradniemy jakis debili i porwiemy, bedzie ekstra dm.

a jak juz w koncu dostaniecie na leb

to placzecie.

pomijam juz fakt placzu.

ale dostaliscie ostrzezenie i dalej gracie gowno

 

a wasz poziom to gorzej niz east beach w niektorych momentach

 

a i jak zrobiliscie sobie org do dm, to juz mozecie wywijac bo robicie z siebie pośmiewisko

 

Tpyecku, pal pizde stąd, robisz z siebie takiego wielkiego kozaka rp gracza, a jesteś pajacem i tyle, który 24/7 płacze jak dostanie w łeb ig więc co Ty tu mówisz o płaczu hipokryto xD Mam nagrania na Was i zostało to zgłoszone do KO, także, pal wrota stąd i nie zasmiecaj tematu, nie gramy źle i raczej nie zamierzamy się sluchac chłopaczka, ktory zaczał gre w 2k16 i udaje wielkiego gracza rp  który trzyma palec w dupie swoim efriend i ich organizacje za kazdym razem chwali a inne wyzywa i próbuje zniszczyć i tak jest za kazdym razem, takim pajacem jesteś vanś nic dodać nic ująć. Nasza gra ma się dobrze, do zobaczenia IG ;))

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Tpyecku, pal pizde stąd, robisz z siebie takiego wielkiego kozaka rp gracza, a jesteś pajacem i tyle, który 24/7 płacze jak dostanie w łeb ig więc co Ty tu mówisz o płaczu hipokryto xD Mam nagrania na Was i zostało to zgłoszone do KO, także, pal wrota stąd i nie zasmiecaj tematu, nie gramy źle i raczej nie zamierzamy się sluchac chłopaczka, ktory zaczał gre w 2k16 i udaje wielkiego gracza rp  który trzyma palec w dupie swoim efriend i ich organizacje za kazdym razem chwali a inne wyzywa i próbuje zniszczyć i tak jest za kazdym razem, takim pajacem jesteś vanś nic dodać nic ująć. Nasza gra ma się dobrze, do zobaczenia IG ;))

zamknij ten leb bo nic do ciebie nie mam, tylko do tego jaki poziom reprezentuje organizacja w grze komputerowej nie musisz sie mnie sluchac, wyrazilem swoja opinie lbie

jestes sebixem jak polowa tego 4um

Edytowane przez NLE KING VANS
Odnośnik do komentarza

no filmiki z rk mg terminatorki i pg czlonkow lcn/sharks czekaja juz na pw u kratesa wiec nie ma co sie klocic xd ps w hippie bylismy dwa razy w odstepie kilku dni 

ps

vansiu ktq

Odnośnik do komentarza

no jak się dowiem że byliście tam na fake kontach by postrzelać albo wyrzucacie z org gościa by zrobił rozpierdol, a potem znowu go przyjmujecie to nawet krates wam nie pomoże, a podejrzenia mam

Odnośnik do komentarza

nie, o benjamin keliberth ktory mial u was invite do postrzelania, o xander czy tam xavier ktory jedyne co robi to jezdzi po miescie i czasami sprzeda sobie bronke na /og, o samym tobie rappie na MK gdzie bawiliscie sie rangami w zaleznosci co kto mial zrobic, raz [2], raz [3] do zajebania portfela - piekna zabawa, sprzedasz mi bron jak zadzwonie z og?

Edytowane przez bartek luccese
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

nie, o benjamin keliberth ktory mial u was invite do postrzelania, o xander czy tam xavier ktory jedyne co robi to jezdzi po miescie i czasami sprzeda sobie bronke na /og, o samym tobie rappie na MK gdzie bawiliscie sie rangami w zaleznosci co kto mial zrobic, raz [2], raz [3] do zajebania portfela - piekna zabawa, sprzedasz mi bron jak zadzwonie z og?

czy ty piszesz o mnie, ze sprzedaje bronie na /og skoro mam prace ochroniarza? xDDDDDDDD

cos ci sie pojebalo gostek

Edytowane przez _XaNDeR_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

**Federal Bureau of Investigation zamknęło sprawę dot. organizacji przestępczej z pig pena, mówi się, że wpadli przez brudną forsę z napadów, niewypraną forsę.**

 

 

Kpł 24, 20

Złamanie za złamanie, oko za oko , ząb za ząb. W jaki sposób ktoś okaleczył bliźniego, w taki sposób będzie okaleczony.

 

 

 

Napisanie na nas skargi było zdrowym skurwysyństwem wiedząc co robicie sami i macie za uszami, wiedzieliście, że wiem ale chciałem dać wam szansę. Polecielibyście w selekcji, bo byliście na liście - wstawiłem się za wami, przy ostrzeżeniu tak samo - temu tylko na nim się skończyło, cóż. Zaczynajmy zabawę;

 

1.


[2019/03/25 - 21:45:59] AdmCmd: Admin Richard_Smalley zbanowal Jeffrey_McKean, powód: udostpnianie danych osobowych 
[2019/03/25 - 21:55:19] AdmCmd: Admin Richard_Smalley zbanowal Lazar_McKean, powód: BE (Rappa)

https://i.imgur.com/6sQTLSK.jpg
https://i.imgur.com/sETcAF6.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/544995750828834846/559093117702373387/sa-mp-195.png
https://mrucznik-rp.pl/topic/78549-police-is-helpless/page-5?p=892336&do=findComment&comment=892336
Stuart Blackwell to rappa oczywiście.

Komisja sprawiedliwości sobie zadecyduje czy liderzy poniosą karę za krycie i przyjmowanie osób z banem do organizacji.

2. Prezentujecie bardzo słabą rozgrywkę - waszym jedynym zajęciem ostatnimi czasy to napady, czasami nawet dwa razy dziennie, zrozumiałbym to gdybyście zrobili jeden na jakiś czas, odskocznia od wszystkiego i tak dalej, to mrucznik bla bla - bez przesady. Dostaliście ostrzeżenie za granie typowo do strzelania, organizacje do dmu i w tej kwestii się nic nie zmieniło, wciąż jest to organizacja do postrzelania tylko legalnego, Komisji Organizacyjnej nie podoba się wyłącznie taki typ gry.

3. W skardze na nas użyliście nagrania gdzie rappa i jakiś satanista strzela sobie pod naszym hoodem od tak, robicie na nim ooc w ic i spawnkill, nie wiem co to miało na celu - serio, tylko się tym pogrążyliście, nawet nie będę tłumaczył się za moich członków, którzy niby zrobili RK - zrobiłbym tak samo, do skutku by pozbyć się takiego gówna.

https://www.youtube.com/watch?v=fJ1vujS6I64


4. https://i.imgur.com/vWIFKkQ.jpgjak już się tak do wszystkiego doczepiamy to dlaczego też nie dorzucimy tego ;).

5. Multikonta - Tworzenie wielu kont w celu oszukania systemów Mrucznik-RP lub posiadanie wielu kont w organizacji/frakcji/mafii/gangu. Można posiadać 2 lub więcej kont na serwerze tylko wtedy, gdy nie są one ze sobą powiązane (brak przelewów między nimi, sprzedaży/wymiany itd.).

Nie dość, że Rappa złamał tą zasadę to i barman;
-Sverre Clive
-Silvestro Galan


wBfYMIN.png

 

 

Jak zachce wam się grać coś na poważnie to zapraszam ponownie.

Temat jeszcze tutaj zostawiam żeby nie było, że robię sobie samowolkę, asystent przestępczych niech go przeniesie lub otworzy ale jeśli to drugie to jebie salto w tył.

Edytowane przez bartek luccese
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...