Skocz do zawartości

Ponowny Problem


draen

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś zrzut ekranu? Bo nie rozumiem na czym polega Twój problem. Skoro się minimalizuje i wraca potem do fullscrenna to..? 

 

 

Daj screena jak to wygląda. Skoro wraca do pełnego ekranu to chyba nie ma żadnego problemu? Ewentualnie, jeżeli posiadasz jakieś modyfikacje lub ENB - być może jest to spowodowane właśnie przez to.

Na poczatku odpala się w okienku oraz jest blackscreen a następnie po jakiś 5 sekundach odpala się fullscreen z grą.

Odnośnik do komentarza

Na poczatku odpala się w okienku oraz jest blackscreen a następnie po jakiś 5 sekundach odpala się fullscreen z grą.

 

Również mam takowe opóźnienie na systemie windows 10 z oryginalną grą pudełkową. Myślę, że to przez system, aczkolwiek nie próbowałem szukać winy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli twoja gra się otwiera z opóźnieniem po jej zminimalizowaniu to jest problem twojego sprzętu bo jeśli byś miał lepszy sprzęt to by takiego problemu nie było.. radził bym tobie przeinstalować całkowicie ENB na inne.. jakieś które nie obciąża twojego sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli twoja gra się otwiera z opóźnieniem po jej zminimalizowaniu to jest problem twojego sprzętu bo jeśli byś miał lepszy sprzęt to by takiego problemu nie było.. radził bym tobie przeinstalować całkowicie ENB na inne.. jakieś które nie obciąża twojego sprzętu.

to nie wina sprzętu tylko directx9

Odnośnik do komentarza

to nie wina sprzętu tylko directx9

Prawda, to może być usługa directplay albo miesza tu windows aero (efekty wizualne pulpitu itp.).

 

A pomoże ustawienie natywnej rozdzielczości oraz kompatybilność z innym systemem?

 

Ustawienie priorytetu procesu gtasa.exe może też pomóc, bo są przypadki, że gryzie się z innymi aplkacjami (potwierdzony w internetach przypadek gtasa vs ts3).

Odnośnik do komentarza

 

Siema, mam problem z gta sa..

 

Gdy po zminimalizowaniu gry chce do niej wrócić pojawią się tak jakbym miał grę odpaloną w okienku po czym wraca do fullscreena, da się na to jakoś zaradzić?

 

 

Problem rozwiązany?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...