Skocz do zawartości

[A][K]Escape Room - Administracja Forum


WujekStryjek

Escape Room - Wybierz osobę.  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Escape Room - Wybierz osobę.

    • Evans
      1
    • Kenji
      0
    • DejV
      0
    • Tokyo
      1
    • Adam1284
      0
    • Herato
      1
    • Sniper
      4
    • Donnely
      1
    • Klemuś
      4
    • Simeone
      9
    • Lauren
      0
    • 1K2a3m4i
      0
    • Telehama
      2
    • Kalman
      0
    • Str3v1n
      4
    • Daglas
      1
    • Waleń
      4
    • Stróż Prowa
      1
    • Shank
      2
    • xM3T1N
      7
    • mvx
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniona nazwa ponieważ pewna osoba zacznie się pruć. :dawidpij:


Głosowanie Anonimowe.


 


Powyżej będą osoby które są w ekipie forum.


Będzie TOP 3 ze wszystkich osób które zostały wypisane - osoby z TOP 3 będą uznane za mądre oraz godne posady w której aktualnie są.




 


 


Jeżeli nie chcecie głosować na aktualną Administracje Forum to od numerku 18 do 22 możecie wybrać jedną osobę którą byście chcieli aby została MG Forum.


 


@EDIT: Głos na "----" się nie liczy.


 


Dnia 08.02.2019 o godzinie 15:30 zostaną podane wyniki TOP 3 osób z Ekipy Forum oraz JEDNĄ OSOBĘ która jest pod numerkiem 18 idąc aż do 22.


Edytowane przez Gotti
Odnośnik do komentarza

 

 

Powyżej będą osoby które są w komisji / ekipie forum.

Nawet nie wiedziałem, że jestem w ekipie forum XD

 

Ech, Ty nawet prostej ankiety nie potrafisz zrobić i ustawiłeś ją na wielokrotnego wyboru XD

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiedziałem, że jestem w ekipie forum XD

 

Ech, Ty nawet prostej ankiety nie potrafisz zrobić i ustawiłeś ją na wielokrotnego wyboru XD

Sprawdź ponownie.. można wybrać tylko jedną osobę oraz przeczytaj dokładnie.

"Jeżeli nie chcecie głosować na aktualną Administracje Forum to od numerku 18 do 22 możecie wybrać jedną osobę którą byście chcieli aby została MG Forum."

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiedziałem, że jestem w ekipie forum XD

 

Ech, Ty nawet prostej ankiety nie potrafisz zrobić i ustawiłeś ją na wielokrotnego wyboru XD

 

 

Wallens, czytanie ze zrozumieniem leży. Popraw tę umiejętność, bo inaczej możesz już wybierać pomiędzy McDonaldem a KFC

 

 

Jeżeli nie chcecie głosować na aktualną Administracje Forum to od numerku 18 do 22 możecie wybrać jedną osobę którą byście chcieli aby została MG Forum.

 

 

Edytowane przez Shank
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Mam głosować na najlepszego czy najgorszego? Bo coś nie bardzo rozumiem z tego zdania:

 

Będzie TOP 3 ze wszystkich osób które zostały wypisane - osoby z TOP 3 będą uznane za mądre oraz godne posady w której są a reszta..? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Mam głosować na najlepszego czy najgorszego? Bo coś nie bardzo rozumiem z tego zdania:

 

Będzie TOP 3 ze wszystkich osób które zostały wypisane - osoby z TOP 3 będą uznane za mądre oraz godne posady w której są a reszta..? Nie wiem.

"osoby z TOP 3 będą uznane za mądre oraz godne posady"

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem dlaczego w tym zestawieniu znalazła się ekipa forum, administrator SAMP i kilku wybranych graczy. Dlaczego nie możemy zagłosować na innych graczy, czy administratorów? Precz z dyskryminacją! Każdy użytkownik forum jest równie ważny i może poczuć się urażony odrzuceniem bycia wybranym w tejże ankiecie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem dlaczego w tym zestawieniu znalazła się ekipa forum, administrator SAMP i kilku wybranych graczy. Dlaczego nie możemy zagłosować na innych graczy, czy administratorów? Precz z dyskryminacją! Każdy użytkownik forum jest równie ważny i może poczuć się urażony odrzuceniem bycia wybranym w tejże ankiecie.

Powyżej będą osoby które są w ekipie forum.

oraz

możecie wybrać jedną osobę którą byście chcieli aby została MG Forum.


Specjalnie zostali dodani odwalacze bo i tak się nie dostaną na posade.. jedyną normalną osobą tam jest Shank i tyle.

Edytowane przez Gotti
Odnośnik do komentarza

Nie no, niech ktoś się tym zajmie na poważnie, bo obecnie to jest jedno wielkie gówno, nie oszukujmy się. Zamiast solidnie prowadzonego głosowania na ekipę forum, autor robi jakieś wycieczki personalne i wstawia tam m.in. mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, niech ktoś się tym zajmie na poważnie, bo obecnie to jest jedno wielkie gówno, nie oszukujmy się. Zamiast solidnie prowadzonego głosowania na ekipę forum, autor robi jakieś wycieczki personalne i wstawia tam m.in. mnie.

Jak ci się to nie podoba to nie musisz wchodzić na temat.. przecież nikt cie nie zmusza a to że dodałem twój nick oraz innych pięknych i kochanych użytkowników forum to zwykły zbieg okoliczności. 

Odnośnik do komentarza

Jak ci się to nie podoba to nie musisz wchodzić na temat.. przecież nikt cie nie zmusza a to że dodałem twój nick oraz innych pięknych i kochanych użytkowników forum to zwykły zbieg okoliczności. 

Nie zmusza, ale mi się ciśnienie podnosi, jak widzę, że tak prosta gra została tak beznadziejnie zrealizowana.

Odnośnik do komentarza

Nie zmusza, ale mi się ciśnienie podnosi, jak widzę, że tak prosta gra została tak beznadziejnie zrealizowana.

Jeśli ci się podnosi ciśnienie to zaczynaj oddychać.. nie możemy pozwolić aby tak grzeczny i zaufany użytkownik forum wyleciał jak rakieta w kosmos!

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie chcecie głosować na aktualną Administracje Forum to od numerku 18 do 22 możecie wybrać jedną osobę którą byście chcieli aby została MG Forum.

Czyli @Waleń znajdujący się na numerze 17 jest "ukrytym moderatorem globalnym"?

Ustalcie jasne i klarowne zasady... samą ekipę forum bez:

Specjalnie zostali dodani odwalacze bo i tak się nie dostaną na posade.. jedyną normalną osobą tam jest Shank i tyle.

Bo takie głosowanie nie ma najmniejszego sensu.
Odnośnik do komentarza

Czyli @Waleń znajdujący się na numerze 17 jest "ukrytym moderatorem globalnym"?

Ustalcie jasne i klarowne zasady... samą ekipę forum bez:

Bo takie głosowanie nie ma najmniejszego sensu.

Czytaj ze zrozumieniem bo takie osoby jak ty potrzebuję iść do okulisty.

Nie jest napisane że ten Odwalacz jest jakimś ukrytym MG.. :)

 

 

 

Ty nawet nie umiesz wypisać całej ekipy forum poprawnie

Lista osób z Ekipy Forum taka jest więc nie jest to moja wina że nikt tego nie aktualizuje, nie miej do mnie pretensji tylko do osoby która tym się zajmuje

Edytowane przez Gotti
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...