Skocz do zawartości

Zdjęcie

Canal Hooligans

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 tibijski_zadymiarz

tibijski_zadymiarz

Elita

• Gracz
  • 413 postów
  • Nick SA-MP:Quintiliano Murillo

Napisano 16 luty 2019 - 15:31

36zkDLr.png

DqNFcGx.png

eXqOV4x.png

kjTuDOC.png

• Timon i yzvKalinaa lubią to

#42 VL3KS

VL3KS

Powracająca Legenda

• Gracz
  • 20 postów
  • Nick SA-MP:(Floyd_Craystone)

Napisano 16 luty 2019 - 15:33

W jakich godzinach gracie?

#43 tibijski_zadymiarz

tibijski_zadymiarz

Elita

• Gracz
  • 413 postów
  • Nick SA-MP:Quintiliano Murillo

Napisano 16 luty 2019 - 16:16

W jakich godzinach gracie?

Zależy od tego kiedy większość osób ma czas, ale głównie w godzinach wieczornych :}.

#44 Niemiec_

Niemiec_

Niemiec

• Gracz
  • 212 postów
  • Nick SA-MP:Patrick_Heckmann, Raszid_Sajf_Hadin

Napisano wczoraj, 15:51

Rozumiem że można wpaść ta?

#45 Deni

Deni

essa essalito

• Gracz
  • 566 postów
  • Nick SA-MP:David Richardson

Napisano wczoraj, 16:03

PcbqcY1.png

Zapraszamy na rekrutacje :D

https://mrucznik-rp....anal-hooligans/

#46 Deni

Deni

essa essalito

• Gracz
  • 566 postów

Napisano wczoraj, 20:23

36zkDLr.png

pStpxGh.png

Ahh... Kolejny dzień w tym mieście, jak ja bym chciał wyjechać z niego, nawet na jebaną wieś, hmm... Może jest to jakiś pomysł? Narazie jade przejechać sie po tym mieście, bo nie ma co liczyć na typów z tego bloku, eh... W sumie dawno mnie nie było widać, może dlatego ich nie spotykam, nie wiem, wywalone, oby fura odpaliła za pierwszym, bo chuj mnie strzeli, od rana mam nerwa na wszystko. 

QOACYuG.png

Jade na to South Central, może ktoś mnie kropnie, może nie, oby nie, w sumie od czego są te spierdoliny życiowe zwane policjantami jak nie od pilnowania takich nieudaczników życiowych jak ja, pozatym, że żrą pączki nic innego nie robią, brakuje, żeby jeszcze mnie zatrzymali za nic, hmm... Może se coś ze stacji wezme, wzięła mnie chęć na pączka...

IH3vVxa.png

Mmmm... Dawno nie jadłem pączków, na stacji jak na stacji, ale oh... Tak dawno ich nie jadłem, że nawet ten smakował jak bóstwo. Może teraz siłownia? Przydałoby sie spalić tego pączka, przynajmniej coś pożytecznego zrobie, a nie siedzenie na dupie 24/7 w domu, czy w kanale, to co, worek? Rower? Może ciężarki? W sumie dawno nie byłem, to na rozgrzewke pójdzie worek, trza jakiś nowy chwyt ogarnąć na necie, hehe...

r2yCAwM.png

PHZROcP.png

O kurwa... Dawno sie tak nie zmęczyłem jak dzisiaj na tej siłowni, chujec skasował mnie prawie 30 dolców, pojebało go do reszty, kiedyś taniej było, meh... Może trza ogarnąć coś w kanałach, nie taki zły pomysł... Ale skąd ja ogarne sprzęt? Czekaj... O kurwa, jesteś jebanym geniuszem, ide sie dowiedzieć o której zamykają... Tylko gdzie ja wcisne taki ciężar i jebany rower? Pomyślimy, skocze do domu sie umyć, napić sie i coś jeszcze mam do załatwienia...

djoGCCN.png

Jebany! Wyjechał mi i nie wychamowałem, chuj z nim... Ale lampa wyjebana, ma jebanego farta, że było pare ludzi dookoła, tak to bym to inaczej załatwił... Jutro skocze do mechanika, niech to naprawi, bo jak wjebią mi mandat, będę miał gorszy problem, ile taka lampa może kosztować? Nie znam sie, mniejsza, jedyne co mnie teraz uspokoi to zimny prysznic, taa...

qroqbj1.png

Siemka, to znowu ja, sorki że nie było tyle czasu screenów, ale nauka i sami wiecie, postaram sie częściej wrzucać teraz, pozderki :D

• Pablo M lubi to

#47 Deni

Deni

essa essalito

• Gracz
  • 566 postów

Napisano wczoraj, 20:50

36zkDLr.png

jADIa0j.png

PeKxRVD.png

Użytkownik Deni edytował ten post wczoraj, 20:50