Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga@]James_Double

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gadlajk

Gadlajk

Zablokowany

• Zablokowany
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Mustafa_Bungabunga

Napisano 11 luty 2019 - 12:22

Nick administratora: James_Double
Nick oskarżającego: Mustafa_Bungabunga
Powód: Niedopełnianie obowiązków administratora, olewanie spraw serwera.
Kara (proponowana): Out i weryfikacja pozostalej działalności administratorów przez zarząd
Wyjaśnienie: Irytujące jest to, że trzeba na niego czekać kupe czasu a łaskawiec nawet nie raczy odczytać wiadomości na PW. Widziałem że udziela się w skargach na siebie wiec tym pieknym sposobem postanawiam uderzyć do niego, by wreszcie zajał się tym, co należy robic a jeżeli nie jest w stanie to niech zrezygnuje z funkcji. Jeżeli zarząd nie jest w stanie nadal prowadzić serwera i pilnować niektórych dzieciaków którzy stali się adminami to mogę wykupić ten serwer i hobbystycznie sie tym zając a na pewno zacznę od migracji na dużo mocniejszą maszynę a nie najtańszy VPS z OVH :)
Screeny (obowiązkowe):

Z9CqgXN.png

F7hFu2r.png

iLK9qgj.png

Świadkowie(maks. 3):
Komisja w której ta osoba działa: KPI

• SmutnyAutobus i Waleń lubią to

#2 Gimenez

Gimenez

King of Fire Department

• Gracz
  • 312 postów
  • Nick SA-MP:Edgar & Victor

Napisano 11 luty 2019 - 12:42

Łeb se wykup, a duble pewnie nie odczytuje wiadomości bez odpowiedniego otagowania więc skarga do odrzucenia moim zdaniem

#3 Eiric

Eiric

Decisive

• Gracz
  • 315 postów
  • Nick SA-MP:Davis Haysen

Napisano 11 luty 2019 - 12:44

A Ty myślisz, że tylko Ty jesteś w takiej sytuacji? Świat kręci się wokół Ciebie? On ma do sprawdzenia masę takich apelacji jak Twoja i też pewnie nie siedzi 24/7 bo ma życie prywatne. Poczekaj cierpliwie na swoją kolej, a nie tylko pogarszasz swoją sytuację, uwierz mi :)

Użytkownik Eiric edytował ten post 11 luty 2019 - 12:45

#4 Duble

Duble

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1288 postów
  • Nick SA-MP:James Duble

Napisano 11 luty 2019 - 13:35

Dobrze, Witam drogi użytkowniku, masz racje tutaj doszło do mojego przeoczenia zwykle wyskakują mi powiadomienia jak apelacja trafi do mojej osoby tym razem albo jej nie dostałem albo zapodziała się gdzieś w spamie z odpowiedzi na statusy itd. Jedynie mogę przeprosić i bardziej będę się przykładał do przeglądania apelacji.

Zaległe zostały już rozpatrzone przez moją osobe, więc jeszcze raz przepraszam. Życze miłej gry.

• Talar lubi to

#5 Gadlajk

Gadlajk

Zablokowany

• Zablokowany
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Mustafa_Bungabunga

Napisano 11 luty 2019 - 14:04

Łeb se wykup, a duble pewnie nie odczytuje wiadomości bez odpowiedniego otagowania więc skarga do odrzucenia moim zdaniem

A Ty myślisz, że tylko Ty jesteś w takiej sytuacji? Świat kręci się wokół Ciebie? On ma do sprawdzenia masę takich apelacji jak Twoja i też pewnie nie siedzi 24/7 bo ma życie prywatne. Poczekaj cierpliwie na swoją kolej, a nie tylko pogarszasz swoją sytuację, uwierz mi :)

Drogie Panie, proszę bez wazeliniarstwa.

Każdy powinien sprawować swoje obowiązki, termin niemalże 14 dni jest wystarczająco dlugi na wypowiedzenie sie w tym temacie, niepotrzebnie jak pieski szczekacie skoro double przyznał się do swojego błędu.

Po prostu odkąd prowadzę firmę widzę, że pewne czynności wymagają samodyscypliny i czy robi się cos hobbystycznie czy też zawodowo, trzeba się temu w pewnym stopniu poświęcić, praca admina to nie tylko przywileje ale i też obowiązki .

Szczerze, nie zależy mi na niewiadomo jakiej każe dla Double choć czasem musi być pierwsza ofiara by reszta ruszyła tyłki. Zależy mi na tym, by zweryfikowano kto rzeczywiście robi cokolwiek a kto ma to w tyłach :)

Pozdrawiam :)

#6 Godlag

Godlag

Newbie

• Konto Premium
  • 8 postów
  • Nick SA-MP:-

Napisano 11 luty 2019 - 21:10

Konwersacje bede kontyunowal jako to konto, DejV pomogl mi je odzyskac, poprzednie zablokowane :) Zapraszam do dyskusji.

#7 Godlag

Godlag

Newbie

• Konto Premium
  • 8 postów
  • Nick SA-MP:-

Napisano 16 luty 2019 - 00:14

https://mrucznik-rp.pl/apelacje/15061- zwloka 5 dni, prosze o mozliwie wysoka kare dla Pana double, zero nauczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych