Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Julia_Poziomka, Jamal_Westwood, Stanisł..

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 UGVAY

UGVAY

Newbie

• Gracz
  • 18 postów
  • Nick SA-MP:Joshua_Ortiz

Napisano 27 listopad 2015 - 16:17

Nick oskarżonego: Julian_Poziomka, Jamal_Westwood, Stanisłav_Kennedy, Curtis_Preston
Nick oskarżającego: Marcus_Marley
Powód: DM
Kara (proponowana): Najlepiej bana takim przygłupom.
Wyjaśnienie: Stoimy sobie z ziomkami na ośce a tutaj podjeżdżają takie barany i zaczynają strzelać...
Screeny (obowiązkowe):  http://i.imgur.com/3bqDNK8.jpg+ http://i.imgur.com/JrhPLaf.jpg

Użytkownik UGVAY edytował ten post 27 listopad 2015 - 18:01

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 27 listopad 2015 - 16:42

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Raspberry

Raspberry

SUCK MY DICK WHITE AMERICA

• Gracz
  • 1275 postów
  • Nick SA-MP:Jack_Stanley

Napisano 27 listopad 2015 - 16:44

Jako opiekun gangów proszę o najwyższą karę dla takich odwalaczy. Ludziom odechciewa się grać.

• UGVAY lubi to

#4 Gliniaszv1

Gliniaszv1

Król Role Play

• Gracz
  • 800 postów
  • Nick SA-MP:Pedro Santos,Noah Dejong

Napisano 27 listopad 2015 - 16:46

A potem taki odwalacz ci napisze skarge bo go zgasiłeś z tgl w trzy sekundy ehh żałosne.

#5 Trenko

Trenko

Specjalista

• Sponsor
  • 138 postów
  • Nick SA-MP:stanislav

Napisano 27 listopad 2015 - 16:57

pozdro podjechalismy a wy co ? dm. no niby tego nie udowodnie bo nie mam placow na F8, jakbyscie nie zaczeli nic by nie bylo

Użytkownik Trenko edytował ten post 27 listopad 2015 - 16:57

#6 Joel

Joel

Joel

• Gracz
  • 2 postów
  • Nick SA-MP:Joel Williams

Napisano 27 listopad 2015 - 17:06

Szkoda, że po formacie komp ale pokazałbym jak wy mnie dmiliscie, stoicie tam i odrazu 5 strzela.

#7 UGVAY

UGVAY

Newbie

• Gracz
  • 18 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 17:10

pozdro podjechalismy a wy co ? dm. no niby tego nie udowodnie bo nie mam placow na F8, jakbyscie nie zaczeli nic by nie bylo

Chyba sobie kpisz.

Szkoda, że po formacie komp ale pokazałbym jak wy mnie dmiliscie, stoicie tam i odrazu 5 strzela.

W tej bajce były smoki?

#8 Trenko

Trenko

Specjalista

• Sponsor
  • 138 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 17:12

tia jak zwykle to tak wyglada bez ssow jak juz pisalem nie napierdalam w F8 wiec nie mam dowodow ale moze oni potwierdza ze to wy zaczeliscie...

#9 Joel

Joel

Joel

• Gracz
  • 2 postów
  • Nick SA-MP:Joel Williams

Napisano 27 listopad 2015 - 17:15

Chyba sobie kpisz.

W tej bajce były smoki?

Nie jestem z ekipy tych Dm-ów, i nie mam już dowodów lecz i tak nie lubię pisać skarg ponieważ gram normalnie. Miałem dom kiedyś na LS na dole i wiem co robi ten gang. Widząc, że piszecie skarge jak ktoś was DMi ale sami nie pokazujecie jak strzelacie do kogoś w kilku. Przechodząc przez waszą ulice pewnie znów się natknę jak Dmcie do mnie. Tyle z mojej strony nie robię off top  ;)

Użytkownik Joel edytował ten post 27 listopad 2015 - 17:20

• Julek i Majklu lubią to

#10 UGVAY

UGVAY

Newbie

• Gracz
  • 18 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 17:36

tia jak zwykle to tak wyglada bez ssow jak juz pisalem nie napierdalam w F8 wiec nie mam dowodow ale moze oni potwierdza ze to wy zaczeliscie...

Nie jestem z ekipy tych Dm-ów, i nie mam już dowodów lecz i tak nie lubię pisać skarg ponieważ gram normalnie. Miałem dom kiedyś na LS na dole i wiem co robi ten gang. Widząc, że piszecie skarge jak ktoś was DMi ale sami nie pokazujecie jak strzelacie do kogoś w kilku. Przechodząc przez waszą ulice pewnie znów się natknę jak Dmcie do mnie. Tyle z mojej strony nie robię off top  ;)

Prosze was chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby wam uwierzyć w to co tutaj piszecie, jesteście zwykłymi odwalaczami i tyle.

Po za tym gracz : Julian_Poziomka jeszcze nie przestał nas dm'ić.

Użytkownik UGVAY edytował ten post 27 listopad 2015 - 18:01

#11 Danila Bagrov

Danila Bagrov

• Gracz
  • 235 postów
  • Nick SA-MP:Curtis_Preston

Napisano 27 listopad 2015 - 18:01

Tia oczywiście wy nie demićie a Vanessa McKinley to trzyma w dłoni chyba dildosa.

P.S.

Nie widzę na tym ssi'e w nieskazitelnej rozdzielczości (chyba że takie masz tekstury) aby Curtis was ostrzeliwał.

Użytkownik Romski_Szlachcic edytował ten post 27 listopad 2015 - 18:02

#12 Julek

Julek

Zbanowany

• Zablokowany
  • 8 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 18:07

ban za dm? HAHAHAHA. Dobre :D Wy tez nie jestescie swieci :') Ja nie strzelalem powiedzialem napierdalamy a to duza roznica :P Tak pozatym sami strzelacie potem jak sie odda to placz i skarga.. 

#13 UGVAY

UGVAY

Newbie

• Gracz
  • 18 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 18:19

Nie mam już siły czytać tych waszych bajeczek, niech to oceni administracja.

Ps: fajnie sie bawicie?

TkXdyOz.png

#14 Wayne

Wayne

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 31 postów
  • Nick SA-MP:Julian_Wiggis

Napisano 27 listopad 2015 - 19:00

Byłem przy akcji - siedzimy standardowo HG, nagle przyjeżdża premier z tymi cwelami i zaczynają robic DB z czego popadnie, no to my zaczeliśmy w nich pruć i to ciągle się powtarzało, byli u nas z 6 razy tyle co naliczyłem.

@EDIT:

My zaczeliśmy? A kto podjechał i /k Jeb*ć brudasów, je***e asfalty?

Użytkownik Wayne edytował ten post 27 listopad 2015 - 19:37

• UGVAY lubi to

#15 JaszczuR

JaszczuR

Zbanowany

• Zbanowany
  • 185 postów
  • Nick SA-MP:Nathaniel Willett

Napisano 27 listopad 2015 - 23:03

w każdej skardze się tak tłumaczysz

#16 Trenko

Trenko

Specjalista

• Sponsor
  • 138 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 09:43

na huj sie wtracasz? bede sie tlumaczyl jak chce nawet tak samo pod kazda skarga...

#17 Trenko

Trenko

Specjalista

• Sponsor
  • 138 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 10:04

poza tym na ssach nie widac zebym dmil wiec nie mam sie z czego tlumaczyc. czekam na werdykt

#18 Julek

Julek

Zbanowany

• Zablokowany
  • 8 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 10:42

Nie mam już siły czytać tych waszych bajeczek, niech to oceni administracja.

Ps: fajnie sie bawicie?

TkXdyOz.png

I co widac na tym ss? Widac jak was wyzywamy na ic a wy nie chcecie grac :x Wkroczylismy na wasz teren a wy ck nie daliscie to juz wasz problem nooby ^^

#19 Vegan

Vegan

Zbanowany

• Zbanowany
  • 511 postów
  • Nick SA-MP:nie ma

Napisano 28 listopad 2015 - 10:50

I co widac na tym ss? Widac jak was wyzywamy na ic a wy nie chcecie grac :x Wkroczylismy na wasz teren a wy ck nie daliscie to juz wasz problem nooby ^^

Coleś taka moja sugestia.... Jak zaczynasz z gangstuchami, i nie chcesz wyhaczyć od porządnego wpierdolu, po CK to na twoim miejscu nie rzucałbym się to gangów. Pamiętaj że grać jak pi**a drąc ryj z dachu domu a potem sp********ć to tak potrafi każdy mechazord. Gorzej jak was rozwalą i będą chcieli ciągnąć to przez grę IC i was po prostu wytłuc.

Znam takich typów, co najpierw zasłaniają się grą ic, a jak się ich dopadnie chce się wpieprzyć CK/FCK to potem jest płacz że się nie zgadzam. Zadarłeś z gangiem? Ponoś tego konsekwencje - Proste.

//Edit.. Z resztą jaki NORMALNY człowiek by pojechał na ośkę gdzie siedzą gangstuchy i świadomie ich prowokował. Gościu za parę dolarów lub ze strachu własny sąsiad by cię sprzedał grzie przesiadujesz.

Użytkownik Vegan edytował ten post 28 listopad 2015 - 10:51

#20 Gliniaszv1

Gliniaszv1

Król Role Play

• Gracz
  • 800 postów
  • Nick SA-MP:Pedro Santos,Noah Dejong

Napisano 28 listopad 2015 - 11:16

http://mrucznik-rp.p...orce +character Napiszcie fck na tych odwalaczy i tyle jak psują gre gangu.

Użytkownik Gliniaszv1 edytował ten post 28 listopad 2015 - 11:16

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych