Skocz do zawartości

Zdjęcie

[KS]Santina, Duane, Kate, Dwayne

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 plazowicz

plazowicz

zubroholik

• Gracz
  • 490 postów
  • Nick SA-MP:duane zeytoven

Napisano 13 luty 2019 - 23:43

[KS]Santina Delgado, Duane Zeytoven, Kate Rivera, Dwayne Burney - bo nie zmiescilo sie w tytule

link do sprawy (w przypadku jego braku opis): https://mrucznik-rp....dliwości/page-2

uchybienia jakich dopuściła się komisja wydając decyzję: Akceptowanie wniosku numer 414.

Żądania: Odrzucenie wniosku nr 414, wypisanie z listy ostatniej szansy

Data wydania decyzji: 12.02.2019

Wyjaśnienie: Chcemy tutaj wyjaśnić wniosek numer 414 i manipulowanie członkami KS przez Carmena.
Carmen obraża nas OOC (SS na samym dole), obraża nas WIELOKROTNIE IC, a potem płacze na forum, że go zabiliśmy. Obrazy to wystarczający powód do strzału. Drugą rzeczą jest to, że nie znamy 80% osób, które lajkowały wniosek i nie mieliśmy z nimi styczności na serwerze. Większość z tych osób to członkowie El Rozpierdol i ludzie, którzy zostali poproszeni przez użytkownika Barman, Hail to the Queen oraz Perfidny do lajkowania wniosku na serwerze discord El Rozpierdol. Przejdźmy teraz do wyjaśnienia wniosku:

"Ta ekipa notorycznie łamie LKiZ," - strzelamy tylko gdy mamy powód do strzału (proszę spojrzeć na SS na samym dole), jedyne nasze łamanie LKiZ to OOC w IC i czasem stuknięcie kogoś w bok sultanem.

"proszę spojrzeć na skargi które ich dotyczą, nie wnoszą nic pożytecznego na ten serwis," - większość skarg jest odrzucana. Nie wnosimy nic na serwis? Wnosimy więcej niż Ty, bo jedyna twoja aktywność na "serwisie" to jeżdżenie karetką po mieście, obrażanie OOC i odwalanie. Gdy Ty jeszcze grałeś w mechanikach my graliśmy High Role Play w różnych frakcjach, więc odczep się. Od 31 stycznia (chyba) nie bylo na mnie ŻADNEJ skargi. Na reszte - jak ty to nazwałeś - "ekipy" też od dawna nie bylo skarg.(patrz SS na dole).

"są to ludzie bez krzty jakiegokolwiek pomyślunku" - proszę nas nie obrażać.

"nie jestem pierwszą osobą, która składa skargę na tych "ludzi"" - proszę nas nie obrażać po raz drugi. Skargi zostały odrzucone, bo nie łamaliśmy "notorycznie" LKiZ i nie łąmiemy do dziś "notorycznie" LKiZ

"Dowody przedstawie na PW jak zbiore od wszystkich ludzi do Kierowników komisji Sprawiedliowści. - W sumie wystarczy spojrzeć na skargi na tą "ekipe"." - proszę przedstawić nam dowody (PW do plazowicz, czarnuch_dwayne, kejtka).
Proszę o rozpatrzenie tego odwołania przez 0Verte lub przez kogoś takiej samej "rangi" (Mrucznik). - moge poczekać. 
Ps. odwołujemy się wspólnie bo bananov napisał, że jak wniosek był wspólny to odwołanie też może być wspólne.

SS z prowokacji i łamania LKiZ (obrazy OOC) przez Carmen: https://imgur.com/a/VTAg8qn
SS z niektórych powodów do strzału: https://imgur.com/a/EqLtmVE(NIE STRZELAMY BEZ POWODU = NIE DMIMY)

Użytkownik plazowicz edytował ten post 14 luty 2019 - 00:14

#2 czarnuch_dwayne

czarnuch_dwayne

♛♛♛

• Gracz
  • 75 postów
  • Nick SA-MP:Dwayne_Burney

Napisano 14 luty 2019 - 00:00

Podpisuje się pod tym, ogólnie to zawsze jesteśmy prowokowani i nigdy nie strzelamy bez powodu. Nie wiem tez z jakiej racji sie na tej liscie znalezlismy skoro nie ma na nas skargi od grudnia, AJ tez nie dostaje zadnych za dm a "dowody" na nas nie zostały nam nawet pokazane co jest dosc smieszne bo zostalismy surowo ukarani. Screeny wstawione przez duane to tylko urywek z tych wszystkich krzywych akcji na nas ale to my zawsze przeciez jestesmy ci najgorsi. Wgl to beka ze wiekszosc osob ktore lajkowaly ten wniosek nawet nie znam i nie mialem nigdy do czynienia xdd bo pewne osoby ktore nas nie lubia pisaly po discordach do znajomych zeby go lajkowali i zeby latwiej bylo nas ujebac ogolnie. Takze uwazam wpisanie nas na liste ost szansy za niesprawiedliwe

a i zeby nie byc goloslownym to polecam faktycznie przejrzec sobie te ssy ktore wrzucilismy bo jest ich kilkadziesiat 

Użytkownik czarnuch_dwayne edytował ten post 14 luty 2019 - 00:13

#3 kejtka

kejtka

Weteran

• Gracz
  • 209 postów
  • Nick SA-MP:Kate_Rivera

Napisano 14 luty 2019 - 00:04

Podpisuje się i dodam od siebie, że od skargi Magdusi z 20 listopada dużo zmieniliśmy w naszej grze, nie ma już takich sytuacji, żeby strzelać do kogoś bez jakiegoś powodu, a potwierdzeniem jest fakt, że skarg na nas praktycznie nie ma od tamtego momentu. Nasza gra wygląda tak, że sobie jeździmy grupką przyjaciół, coś tam też poodgrywamy i tylko zbieramy zaczepki od innych osób, a kiedy się doigrają to płaczą na forum. Dowodów na to mam mnóstwo. Podejrzewam też, że większość dowodów, które zadecydowały o akceptacji wniosku są ze starych skarg, które były wyjaśniane. Po tym wniosku barmana widać też jak nas traktuje i nienawidzi razem z tym całym kółkiem wzajemnej adoracji. Ponadto uważam, że to skandal, że nie możemy ujrzeć dowodów, na podstawie których akceptowano wniosek, bo jestem przekonana, że na 90% tych dowodów mielibyśmy dowód niewinności lub lub powód naszego zachowania.

Użytkownik kejtka edytował ten post 14 luty 2019 - 00:10

#4 plazowicz

plazowicz

zubroholik

• Gracz
  • 490 postów

Napisano 14 luty 2019 - 00:06

"Podpisuje się pod tym odwołaniem" - Santina Delgado

#5 vouitton

vouitton

• Gracz
  • 802 postów
  • Nick SA-MP:clereance_roxterhaze

Napisano 14 luty 2019 - 00:25

Przepraszam bardzo, czy wy jesteście grupą przestępczą ze zabijacie za słowo? Bo nie widzę abyście gdziekolwiek w ekipie byli wpisani

#6 barman

barman

Nieomylny

• Konto Premium
  • 562 postów
  • Nick SA-MP:Seweryn Burdel

Napisano 14 luty 2019 - 00:25

*
Popularny

No, no.. - Nieźle nakłamaliście.. - Pierwsza sprawa, jesteście takimi łżącymi osobnikami, że to się w pale nie mieści, gościu, Ty myslisz, że każdy z tego ktory "polajkował" mój post to każdyt jest z El Rozpierdol? Nie ma tam nikogo z El, zaraz mi powiesz, że Admini są w EL x D - Druga sprawa to taka, że nie dosyć, że utrudniacie wszystkim rozgrywkę, to jeszcze dodatkowo kłamiecie, że tego nie robicie, człowieku, myslisz, że pisałem do każdego z osobna, aby Was zniszczyć? Myslisz, ze nie mam nic ciekawszego do roboty, tylko użalanie się i płacz komus na pw, czy na discord aby pomogl mi Was uwalić? Ludzie widzą co robicie, 80% serwera chce się Was pozbyć, bo wiedza, że nie robicie nic pożytecznego, nikt sie na Was nie uwziął, broń boże, gdybyście byli nieco inni to nikt by Wam nic nie robił. Trzecia sprawa,

"Wnosimy więcej niż Ty, bo jedyna twoja aktywność na "serwisie" to jeżdżenie karetką po mieście, obrażanie OOC i odwalanie. Gdy Ty jeszcze grałeś w mechanikach my graliśmy High Role Play w różnych frakcjach, więc odczep się" -

- Jeżdzenie karetką po mieście, a myślisz, że czym zajmuje się medyk na tym serwerze? Mam nadzieje, że tylko udajesz. - Medycy graja w szpitalu i jeżdzą po miescie (tzw. patrole)  obrazanie OOC i odwalanie? Nikt jakoś nie sklada na Nas skargi, tylko Wy sobie płaczecie że My odwalamy, jak bysmy odwalali już byśmy liderów nie mieli, jednak czekaj.. -O tak.. nikt na Nas nie narzeka i raczej większość ludzi ma o Nas dobre zdanie. imho jesteśmy dobrymi liderami i przyzwoitymi graczami. -

- Kiedy ja gralem na mechanikach Wy graliscie High Role Play? Ty się slyszysz człowieku? - Uwierz, że gram tu troche, więc takie bajki możesz dzieciom w przedszkolu na leżakowaniu opowiadać.

Utrudnianie rozgrywki to w sumie nic.. - Co powiesz na rozpowszechnianie danych osobowych? Zapewne jesteście duzi, więc wiecie, że to jest karalne. A raczej nie chcesz płacić potężnej grzywny, więc ja Cie prosze chłopie.

Mowicie, że nic nie robicie? W skrzynce do KS dałiśmy wiele ss'ków na Was, bez powodu nic sie nie dzieje, zostaliście odpowiednio ukarani, więc miejmy nadzieje, że Wasze zachowanie się zmieni ;)

NIe wspominajac już o podszywaniu się pod GLD LSMC, zmieniajac sobie specjalnie nick, i udawać Lillie Taylor.

Kolejna sprawa, to po banie jednego z "waszych" poszla taka notka na forum

350XnCp.png

Odniose się również do SS, w ktorych obraziłem Santine od "złamasa" wiekszosć czasu to On mnie obrażał, wiec nie jestem mu nic dłużny.

Więc ja Was prosze, nie udawajcie pokrzywdzonych, bo macie to na co zaslużyliście.

#7 plazowicz

plazowicz

zubroholik

• Gracz
  • 490 postów

Napisano 14 luty 2019 - 00:48

@barman Myślę, że pisałeś do każdego bo cie na to stać. Chcesz nas udupić na siłę i widać to na każdym kroku. Nikt na was skarg nie pisze bo robicie sklejki i generalnie sie do każdego przylizujecie? Pokaż mi te 80% serwera (użytkownicy zbanowani, z listą bez UB, z listą bez UB na forum, użytkownicy "wolni"). Rozpowszechnianie danych? Nie wiem kto Ci dane rozpowszechnia ;d. Wiele "SS'ków", których nie mogliśmy zobaczyć i się od nich wybronić. Mogles nas tam dodac - boisz się, że mamy własne screeny i możemy się wybronić? Załatwianie czegoś za kogoś plecami nie jest fair "kolego". To odwołanie nie dotyczy użytkownika Dras, więc nie wiem po co to tu wrzucasz? PS. "nie klam bo napisalem tylko ze spedzasz zycie na mruczniku i nazwales mnie zlamasem" - Santina. Od kilku msc jeździmy po mieście i strzelamy tylko jak nas ktoś zaczepi lub zacznie strzelanine. 

@Roe Czy ludzie, którzy w nas strzelają są w jakiejś organizacji przestępczej, że mogą nas zabijać za to, że jeździmy po los santos sultanem? Widziałeś wgl. SS? Ludzie zaczynają strzelanine i jak przegrywają to płaczą.

#8 Klejnot Mopsu

Klejnot Mopsu

Biuro Interwencji Obywatelskich

• Gracz
  • 126 postów
  • Nick SA-MP:Joshua_Walkermind

Napisano 14 luty 2019 - 00:50

Odnosząc się do regulaminu nadawania listy ostatniej szansy dostępnego tutaj https://mrucznik-rp....statnią-szansą/

Md1HtDV.png

Nie można wtedy nadać kary w postaci listy ostatniej szansy jeśli gracz nie został wcześniej zbanowany oraz wniosek o nadanie listy ostatniej szansy został napisany przez osobę poboczną ani administratora czy zbanowanego.

Lista została moim zdaniem niesłusznie nadana wbrew ustanowionym zasadą przez KS

Użytkownik Klejnot Mopsu edytował ten post 14 luty 2019 - 00:51

• Sever, plazowicz, czarnuch_dwayne i 1 inna osoba lubią to

#9 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Administrator SA-MP
  • 1021 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 14 luty 2019 - 00:52

Ja jako administrator który lubi na nich wszystkich rzucić okiem powiem tyle że zazwyczaj AJ dostają za Emotki IC i OOC w IC, rzadko się zdarza że za DM ale nie mówię też że nigdy ich za DM nie ukaralem bo bywało i tak.

#10 barman

barman

Nieomylny

• Konto Premium
  • 562 postów
  • Nick SA-MP:Seweryn Burdel

Napisano 14 luty 2019 - 01:03

@barman Myślę, że pisałeś do każdego bo cie na to stać. Chcesz nas udupić na siłę i widać to na każdym kroku. Nikt na was skarg nie pisze bo robicie sklejki i generalnie sie do każdego przylizujecie? Pokaż mi te 80% serwera (użytkownicy zbanowani, z listą bez UB, z listą bez UB na forum, użytkownicy "wolni"). Rozpowszechnianie danych? Nie wiem kto Ci dane rozpowszechnia ;d. Wiele "SS'ków", których nie mogliśmy zobaczyć i się od nich wybronić. Mogles nas tam dodac - boisz się, że mamy własne screeny i możemy się wybronić? Załatwianie czegoś za kogoś plecami nie jest fair "kolego". To odwołanie nie dotyczy użytkownika Dras, więc nie wiem po co to tu wrzucasz? PS. "nie klam bo napisalem tylko ze spedzasz zycie na mruczniku i nazwales mnie zlamasem" - Santina. Od kilku msc jeździmy po mieście i strzelamy tylko jak nas ktoś zaczepi lub zacznie strzelanine. 

@Roe Czy ludzie, którzy w nas strzelają są w jakiejś organizacji przestępczej, że mogą nas zabijać za to, że jeździmy po los santos sultanem? Widziałeś wgl. SS? Ludzie zaczynają strzelanine i jak przegrywają to płaczą.

Nie pisalem nic do nikogo chłopie, bo po co? Ludzie sami chetnie dodawali dowody na Was. - Jakie rozpowszechnianie? Już Ty wiesz jakie i Twoja ekipka tez wie ;) Nie udawaj niewinnego ;d - Co do wypowiedzi Santiny, wcześniej równo mnie cisnął, wiec jak powtarzam, nie jestem mu nic dłużny. 

Nie boje się, że macie własne screeny, dodawajcie je sobie. - Po raz kolejny, nie udawajcie teraz przed wszystkimi niewinnych pand, bo to aż śmieszne ;d

Dostaliście to, na co zasłużyliście.

Ja jako administrator który lubi na nich wszystkich rzucić okiem powiem tyle że zazwyczaj AJ dostają za Emotki IC i OOC w IC, rzadko się zdarza że za DM ale nie mówię też że nigdy ich za DM nie ukaralem bo bywało i tak.

Szkoda, że jest na nich dużo dowodów, + groźby OOC i rozpowszechnianie danych osobowych.

Ps. To moj ostatni post tutaj, wiecej sie nie wypowiem, powiedzialem to co mam do powiedzenia, reszta jest na pw z KS. - Wypowiedza sie inni. 

Użytkownik barman edytował ten post 14 luty 2019 - 01:04

• Lilka i Perfidny lubią to

#11 plazowicz

plazowicz

zubroholik

• Gracz
  • 490 postów

Napisano 14 luty 2019 - 01:14

@Carmen

"Jakie rozpowszechnianie - Już Ty wiesz jakie i Twoja ekipka też wie." - Nie wiemy. Jak się nazywasz to nie jest wielka tajemnica (chodzi o imie, nazwiska nie znam). Zdecyduj sie - moja ekipka czy "Ekipa Rivery"?

"Co do wypowiedzi Santiny, wcześniej równo mnie cisnął, więc jak powtarzam, nie jestem mu nic dłużny" - napisałem, że masz 22 lata i życie spędzasz na mruczniku i jest to moim zdaniem żałosne.  //ta częśc za santine.

"Dostaliście to, na co zasłużyliście" - odnosząc się do wypowiedzi Klejnota Mopsu, który ma racje - Morasznik złamał swój regulamin i znaleźliśmy się tam neisłusznie. Do strzału zawsze mamy powód więc nie dostaliśmy "tego na co zasłużyliśmy".

"Szkoda, że jest na nich dużo dowodów" - więc przedstaw mi i reszcie  "mojego gangu" lub "gangu rivery" - jak kto woli - te dowody.

"Grożby OOC + rozpowszechnianie danych osobowych" - gdzie te groźby masz?

• dras lubi to

#12 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2150 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 14 luty 2019 - 01:30

Odnosząc się do regulaminu nadawania listy ostatniej szansy dostępnego tutaj https://mrucznik-rp....statnią-szansą/

Md1HtDV.png

Nie można wtedy nadać kary w postaci listy ostatniej szansy jeśli gracz nie został wcześniej zbanowany oraz wniosek o nadanie listy ostatniej szansy został napisany przez osobę poboczną ani administratora czy zbanowanego.

Lista została moim zdaniem niesłusznie nadana wbrew ustanowionym zasadą przez KS

Który z was nigdy wcześniej nie miał bana?

Skoro gracie zgodnie z regulaminem to przecież nie dostaniecie bana i nie traficie nigdy na Czarną Listę.

#13 plazowicz

plazowicz

zubroholik

• Gracz
  • 490 postów

Napisano 14 luty 2019 - 01:32

Skoro gracie zgodnie z regulaminem to przecież nie dostaniecie bana i nie traficie nigdy na Czarną Listę.

Mieliśmy bana i w żadnym banie nie było decyzji o wpisaniu na liste ostatniej szansy. Wniosku tego nie napisał też administrator więc regulamin został złamany.

• Sever lubi to

#14 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2150 postów

Napisano 14 luty 2019 - 01:33

Wniosek napisał gracz, ale miał poparcie administratorów, więc skoro admin się pod nim podpisał to warunek ten został spełniony.

#15 plazowicz

plazowicz

zubroholik

• Gracz
  • 490 postów

Napisano 14 luty 2019 - 01:38

Wniosek napisał gracz, ale miał poparcie administratorów, więc skoro admin się pod nim podpisał to warunek ten został spełniony.

W regulaminie nie ma nic o poparciu wniosku gracza przez administratora. Jest jednak coś takiego - "o wpisie na liste ostatniej szansy decyduje kierownik KS na wniosek zbanowanego lub administratora, który nadał bana."

"[...]który nadał bana"

Użytkownik plazowicz edytował ten post 14 luty 2019 - 01:39

#16 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2150 postów

Napisano 14 luty 2019 - 01:44

Tak to właśnie oni o to wnioskowali.

#17 plazowicz

plazowicz

zubroholik

• Gracz
  • 490 postów

Napisano 14 luty 2019 - 02:00

Tak to właśnie oni o to wnioskowali.

Wnioskował o to Carmen, który z tego co mi wiadomo nigdy mnie nie zbanował. //za Santine

#18 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2150 postów

Napisano 14 luty 2019 - 02:01

Admini którzy was zbanowali się podpisali pod tymi wnioskami.

• VL3KS i Perfidny lubią to

#19 Klejnot Mopsu

Klejnot Mopsu

Biuro Interwencji Obywatelskich

• Gracz
  • 126 postów
  • Nick SA-MP:Joshua_Walkermind

Napisano 14 luty 2019 - 02:02

Miał poparcie administratorów DMJ oraz Richi jeśli traktujesz polubienie jednoznaczne z napisaniem wniosku co już jest nadinterpretacją. Nawet w takim przypadku to wtedy lista ostatniej szansy należy się osobą zbanowanym przez tych administratorów co poparli wniosek. 

Co do tekstów o tym że jak grają RP to bana nie dostaną to może ciebie wpiszemy do rejestru przestępców seksualnych przecież nie jesteś gwałcicielem to nic ci nie grozi.

• Sever, plazowicz, czarnuch_dwayne i 1 inna osoba lubią to

#20 plazowicz

plazowicz

zubroholik

• Gracz
  • 490 postów

Napisano 14 luty 2019 - 02:05

Admini którzy was zbanowali się podpisali pod tymi wnioskami.

Ale to nie admini napisali wniosek a tak jest napisane w regulaminie ;D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych