Skocz do zawartości

[R][Skarga] San News


Krzychuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa organizacji, którą oskarżasz: San News
Nick lidera oskarżonej organizacji: Beyonce Bennett
Przewinienie organizacji: Dezorganizacja gry innych 
Twój nick InGame: Benedykt Kaptur
Organizacja w której obecnie grasz: Los Santos Police Department
 
Uzasadnienie skargi wraz z dowodami na organizacje:

Jestem sobie na interwencji, przeszukuje Pana podejrzanego o posiadanie narkotyków a nagle znikąd pojawia się liderka San News, wchodzi na /duty, stawia głośnik i odpala muzykę 2 metry ode mnie.

Włączcie sobie i poczujcie ten klimat bo właśnie tego miałem przyjemność posłuchać xd

Potem staje obok i odpala taką śmieszną animke jakby mnie dopingowała. Kurde balans, ostatnio mieli poważniejszą skargę to mogliby się nieco normalniej zachowywać. 

SSy:

 

 

xSrN5zb.jpg

fnK6nQO.jpg

 

 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza

Chyba ktoś ma okres dojrzewania. Wczoraj mnie kilka razy zrespawnowała o tak o, dla jaj chyba. Nie tylko mnie w sumie x D 

Jak zostajesz teleportowana ze swoimi koleżkami do klubu bez biletu to czego się spodziewasz?

Odnośnik do komentarza

Przecież wyraźnie pisałam do Ciebie na /w czy słychać muzykę, gracz obok powiedział, że ma wyciszone więc spytałam Ciebie, a pytałam dlatego że grałam wtedy na SAN1 i gracze pisali mi że zacina mi streama ; P

A to że dałam jakąś tam animkę to tak po prostu.

Droga Madziu, zostałaś teleportowana do klubu, a ja teleportowałam graczy którzy zostali zdeemieni i Madison która bilet posiadała, a pojechała na interwencję i wróciła by rozdać nagrodę ;)

Edytowane przez Rozalka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie żebym kogokolwiek bronił, ale będę obiektywny, skarga na san news za "pierdołe" a poniekąd w tym momencie Oni robią 80% eventów i roznych imprez. Prawda jest taka, że gdyby nie Oni, nie byłoby nic xD - Nie bronie tu nikogo, jestem po prostu neutralny, a przypominam tylko, że na tym serwisie nikt nie jest "high rp player" i każdy poodwala, a to co zrobiła? To nic w porównaniu z innymi organizacjami. - Przypominam, że to tylko moja subiektywna opinia o ów skardze oraz liderce Beyonce B.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Wcale nie odbieram im tego, że robią ciekawe eventy, ale takie rzeczy są trochę nie na miejscu. Czemu nie testowałaś streama i głośnika np. na waszym parkingu lub w innym nieco bardziej ustronnym miejscu?

Odnośnik do komentarza

Przecież wyraźnie pisałam do Ciebie na /w czy słychać muzykę, gracz obok powiedział, że ma wyciszone więc spytałam Ciebie, a pytałam dlatego że grałam wtedy na SAN1 i gracze pisali mi że zacina mi streama ; P

A to że dałam jakąś tam animkę to tak po prostu.

Droga Madziu, zostałaś teleportowana do klubu, a ja teleportowałam graczy którzy zostali zdeemieni i Madison która bilet posiadała, a pojechała na interwencję i wróciła by rozdać nagrodę ;)

Potwierdzam słowa Rozalki, ja tez zostalem DMiony i na moją prośbę mnie teleportowała bo miałem bilet VIP. Już nie wspomne o tym, że Magda razem z Lazarem odwalali bo ktoś ich tam tepnął na scenę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam słowa Rozalki, ja tez zostalem DMiony i na moją prośbę mnie teleportowała bo miałem bilet VIP. Już nie wspomne o tym, że Magda razem z Lazarem odwalali bo ktoś ich tam tepnął na scenę.

ja też zostałem dmiony i mnie teleportowali do środka klubu i jakbyś nie zauważył to na dj'ke da się wejść tak samo jak na górę bez vip pomimo tych śmiesznych barierek, za to w.w administratorka wolała sobie po prostu dać mi /respawn, dosyć dobre ingerowanie w grę rp, przecież stałem na animce @dance - to według Beyonce jest już szczyt rp

//za rappe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

ja też zostałem dmiony i mnie teleportowali do środka klubu i jakbyś nie zauważył to na dj'ke da się wejść tak samo jak na górę bez vip pomimo tych śmiesznych barierek, za to w.w administratorka wolała sobie po prostu dać mi /respawn, dosyć dobre ingerowanie w grę rp, przecież stałem na animce @dance - to według Beyonce jest już szczyt rp

//za rappe

Ale jak mogli teleportować skoro Ty nie miałeś w tym dniu sprzedawanego biletu, tak samo .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Nie wszystkie sytuacje muszą być "złamaniem regulaminu" w tym przypadku, widać jawne non-rp oraz przeszkadzanie w rozgrywce innym. Totalnie nie mam pojęcia po co rozalka to robi ale przykro patrzy się na to jak administracja kaleczy pojęcie roleplay. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Kiedy zrozumiecie że to skarga na SAN NEWS a nie na MNIE? Tu nie musicie swoich smutków i płaczy wylewać że nie mieliście biletu i zostaliście respawnowani, teleportowałam do VINYL graczy którzy bilet POSIADALI a go stracili. 

Pytałam Kaptura czy gra stream, bo /radiostracja się zacinała a gracz obok miał wyciszone, więc zrobiłam to na /glosnik - to działa identycznie jak /radiostacja, więc ;)

@DejV dzięki Bogu nie widać Cię na serwerze, więc nikt inny nie będzie tego kaleczył :)

Edytowane przez Rozalka
Odnośnik do komentarza

Skargę tym razem Odrzucam.

Doszło tu do ogromnego nieporozumienia, Rozalka chciała sprawdzić działanie swojego streama, lecz zamiast najpierw pomyśleć to zrobiła i wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że się dogadacie w tej sytuacji sami między sobą. Następnym razem polecam pytać ludzi czy są chętni do pomocy i takie rzeczy robić gdzieś na uboczu. Rozalka jedynie otrzymuje ode mnie oficjalny "opierdziel", nie chcę widzieć więcej podobnych sytuacji.

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...