Skocz do zawartości

[A]Ganton Gym


Gimenez

Rekomendowane odpowiedzi

wvaZ20m.png


 


r415rg13r4wj.jpg


 


Ganton Gym - siłownia ściśle stworzona pod potrzeby klientów, założona z inicjatywy początkującego biznesmena Edgara Gimeneza. Lokal mieści się na dzielnicy Ganton, w Los Santos. Siłownia nazywana jest też klubem ze względu na szeroki zakres usług. Sala mieszcząca się wewnątrz budynku wyposażona jest w sprzęt przeznaczony do szkolenia sztuk walk oraz rozmaity asortyment umożliwiający przeprowadzenie intensywnego treningu siłowego. Aktualnie siłownia działa sprawnie, ciągle rozwijając się.


 


 




 


clt6fru.png


 


r415rg13r4wj.jpg


 


 


xxx


 


 




 


SM6jXdm.png


 


r415rg13r4wj.jpg


 


zwkO8UH.png


 


Na wstępie chciałbym was powitać i ogólnie zachęcam do przeczytania całej aplikacji.


Krótko mówiąc chcę napędzić rozgrywkę, zachęcić ludzi do dołączania do takiej pracy jaką jest bokser.


Plan jest, zapał do gry jest i ogólnie lecimy z tematem - nawet może interior się ogarnie nowy.


 


NBjbUK1.png


 


Na początku będę dążył do podjęcia współpracy z różnymi organizacjami, które według mnie w jakimś stopniu potrzebne. Najważniejsze z takich organizacji to Los Santos Medical Center, Los Santos Fire Department, a także San News i Korporacja Transportowa. Tutaj nie będę się za dużo rozpisywać, ale ogólnie plan jest. Później wprowadzę cennik, godziny otwarcia, a także podejmę kroki w celu zdobycia nowych pracowników. Następnym celem jest organizowanie fajnych, tematycznych eventów związanych z organizacją, takich jak Szamboa Tournament który ja sam zorganizowałem. Głównym zarobkiem z powodu ograniczeń skryptowych będzie nauczanie sztuk walki, ale postaramy się aby te rozwinięcie skryptu siły wprowadzono szybciej. Ogólnie też chcę powiedzieć, że siłownia prawdopodobnie będzie otwierana codziennie ale to zależy od różnych czynników wiadomo. No też będzie poszukać sponsorów, powiedzmy szczerze - nikt na eventy bez nagrody nie przychodzi. Także ważne będzie zaangażowanie Komisji Organizacyjnej do pomocy takiej aplikacji jak nasza. Nie chcę się już bardziej rozpisywać, bo wiadomo - liczy się nasza gra, także do zobaczenia niedługo pierwsze działania.


 




 


Dodam także, że to moja pierwsza aplikacja więc na pewno znajdzie się wiele błędów - jeśli coś widzisz to pisz!


  • Like 4
Odnośnik do komentarza

P1NGBjV.png


 




 


Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się rekrutacja do Ganton Gym.


Możesz także skontaktować się z właścicielem w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.


 




 


Co możemy zaoferować swoim pracownikom?


  • Elastyczne godziny pracy.
  • Służbowe ubranie.
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Praca w zgranym zespole.
  • Możliwość awansu.

Czego oczekujemy od pracowników?


  • Doświadczenia w branży.
  • Sumiennie wykonywanej pracy.
  • Przestrzegania wytyczonych zasad.



 


Edgar Gimenez ☎ 22575 ✉ @Gimenez

Edytowane przez Gimenez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

9Nx8LL0.png


 



 


Zapomniana praca - bokser, z nami odżyje. Jesteś ciekawy jak to wygląda od strony zarobkowej u nas, zobacz!


Poniżej macie przedstawiony przykładowy post z screenami z nauczania walki. Jeden screenshot z wyciętym czatem, taki ładny to będzie 20.000$ + 25.000/35.000/45.000$ w zależności jaki styl jest uczony. Dodatkowo jeśli będzie widać, że pracownik jest aktywny wtedy otrzyma on premię. Ogólnie na prawdę można wiele zarobić, powiedzmy przyjąć 30 osób w ciągu tygodniu, po 10 osób boks, karate, kick boxing to już jest 1.600.000$ więc no dużo. Także zachęcam wszystkich do dołączenia do nas.


r415rg13r4wj.jpg


 



GGnOuTB.png



 



 


W skrócie 1 screen to 20.000 dolców od szefa i 25.000/35.000/45.000 w zależności jaki styl uczony jest.


Edytowane przez Gimenez
Odnośnik do komentarza

powo, zagrałbym w takim czymś :)

zapraszam zaraz wstawiam info dot. rekru ooc wiec jesli chcesz to pisz

ogólnie jesli uda sie dostac slota postaramy sie o rozbudowę systemu siły (wiecej gry dla nas)

Odnośnik do komentarza

pSqr7eR.png

 

 

Rekrutacja na stanowisko trenera

Ganton Gym

 

 

Co możemy zaoferować swoim pracownikom?

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Służbowe ubranie.
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Praca w zgranym zespole.
  • Możliwość awansu.

Czego oczekujemy od pracowników?

  • Doświadczenia w branży.
  • Sumiennie wykonywanej pracy.
  • Przestrzegania wytyczonych zasad.

 

Na czym polega praca? Co z zarobkiem?

 

Praca polega na trenowaniu ludzi sztuki walki. Wstawienie tutaj, pod tematem takiego postu > Nauka walki z zawartym screenem  z nauczania walki otrzymujesz 20.000$ (każdy jeden screen = 20.000$) + pobierasz od klienta pieniądze z zależności od trenowanego stylu > Cennik. Najaktywniejsi otrzymują premię, a po akceptacji biznesu także będzie 'podstawka' wypłaty - także warto!

Część IC
[b]Imię:[/b]
[b]Nazwisko:[/b]
[b]Numer telefonu:[/b]
[b]Dlaczego akurat Ty:[/b]
[b]Wykształcenie i doświadczenie:[/b]
Część OOC
[b]Który masz skill w pracy boksera?[/b]
[b]Posiadasz komunikator discord?[/b]

 


Podania wysyłajcie z wypełnionym wzorem do @Gimenez dodając tag [Rek-GG] Imię Nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...