Skocz do zawartości

Santos Bastards


Bratva

Rekomendowane odpowiedzi

A myślalem, że zrobiłem z Siebie debila pisząc z Tobą o waszej apce, a wchodze w apki a tam nie ma XD! Chłopy to dobra marka, polecamy MG UNIT - Wpadnę pograć, tak jak Ci pisalem Bratva.. Ino zalapie klimat, jakąś postkę wymyśle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No i doczekaliście się, doszedł właśnie przelew na moje konto od [memberid=70].  :lol:

 

Aplikacja zostaje zaakceptowana. Przenoszę temat do odpowiedniego działu.

No no, transakcja przebiegła pomyślnie.  ;)

Wb1SP0U.jpg

 

A gdzie moje pieniążki?!

Musisz pytać Kratesa o swoją część.  :ph34r:

 

 

A myślalem, że zrobiłem z Siebie debila pisząc z Tobą o waszej apce, a wchodze w apki a tam nie ma XD! Chłopy to dobra marka, polecamy MG UNIT - Wpadnę pograć, tak jak Ci pisalem Bratva.. Ino zalapie klimat, jakąś postkę wymyśle.

Zapraszam serdecznie, z miłą chęcią.  :love:

 

IsBIFOo.png

 

lITi1XV.png

kkDRUbB.png

n4yuiy5.png

xbXXd8r.png

E3wIXJK.png

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

IsBIFOo.png

 

 


** Krótka notka psychologa **

03.03.2019r.

 

Imię: Llukjan

Nazwisko: Inshakov

Wiek: 33lata

Płeć: Meżczyzna

Wyjaśnienie: Człowiek z problemami zaburzenia osobowości: zaburzenia paranoiczne, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, zaburzenia antyspołeczne
autoagresja, nagłe zmiany zachowania.

Notka ze spotkania: Llukjan ma problemy z otoczeniem strasznie ostatnio agresywny, lecz widać mała poprawe gdy zwraca mu się uwage. Leki przestaja zaczeły działać, lecz wywołały na początku małe zmiany i powstała alternatywa oraz ucieczka od świata realnego. Powstała postać Lali i opowiadał pewne historie. Obecnie stan poprawił się, lecz nadal ma napady agresji. Umowiona wizyta na 3.04.2019r. w sprawie badania i sprawdzenie obecnego stanu pacjenta.

* Podpis Lekarza. *

 

Yhhh... za dużo wódy dzisiaj, uhh.. uaaa.. bleee... dobra już lepiej, no! Myszka po mnie wpadł? Hmm.. ciekawe, ciekawe. Hehe... Atlas chciał bym się z nim spotkał no i wysłał " szofera " Hehe... ustawiłem się, NO! JEDZIEMY MYSZKA!

 

C8Ft6UC.png?1

 

W końcu się postarał ten Atlas i w końcu postanowił powiedzieć wszystkim, że pora szukać nowych do roboty na własną rękę, a co ja mam za nich szukać? TFU! NIGDY! Atlas dobrze powiedział i mają się wykazać, a nie stać w miejscu i jebać bąki pod siebie, a mnie kurwa zostawić, by mnie wyruchał jakiś kurwa kot, czy pies. YHHH!!

 

xP9dlZe.jpg?1

 

Wszystko przebiegało jak miało przebiegać, a tu nagle jakiś kurwa kot wpadł, he! Miałem się z nim przejść, a co ja kurwa jakaś panieneczka, że mam z nim za rękę wyjść na miasto i kurwa jeszcze może loda mam mu zrobić? Pfff... zajebałem śmiecia, a co! JA NIE MOGĘ?! MOGĘ! WSZYSTKO MOGĘ! Hehehe! Atlas pamiętaj, że ja nie chce widzieć w mym otoczeniu tych jebanych pachołów, bo jeszcze jakiś sypnie. TFU! Tylko Myszka, Kanalia, Kara, Miska, Majmut, Ted no i ty mają prawo ze mną się widzieć i tak ma zostać. TAK!

 

r9t0RlH.png?1

 

Na koniec jak zawsze, he! Musiałem sprawdzić następcę Lali. TED TO JEST TWÓJ CZAS, BY SIĘ WYKAZAĆ!

 

6kqNQvL.png?1

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

IsBIFOo.png


 


Biedny Lyubo  :(


 


 


yngiZgf.png


HEwnajg.png


Cy3fGAX.png


 


Postać będzie grana raz na jakiś czas, aby rozwiązać problemy czy wydać kilka poleceń. Nie chciało mi się grać cały czas bossa, który siedzi na tyłku cały dzień :D


Edytowane przez Bratva
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...