Skocz do zawartości

[A][A] [Dyskusja] Dofinansowanie dla Organizacji


Lilka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Jak wiecie, albo nie wiecie - ale już wiecie to nasz wspaniały "Zarząd" 0Verte wprowadził pewną zmianę..

 

Otóż!

 

Komisja Organizacyjna, zaprzestanie finansować KAŻDĄ frakcję na serwerze.

 

Każdy Lider organizacji porządkowej / prywatnej / Mafii / Gangu / Warsztatu i tak dalej.. NIE OTRZYMA POMOCY FINANSOWEJ NA WYPŁATY / KONKURSY bądź inne rzeczy..

 

I tu pytanie do Pana 0Verte, czy przemyślał sobie wszystko. Skąd Lider, organizacji ma brać pieniążki na utrzymanie..

Kiedy LSMC, nie ma skryptu pieniężnego, kiedy za skrypt LSFD, płaci się grosze. Czy Lider, organizacji ma płacić ze swojego majątku? Ze swojego majątku ma utrzymywać frakcję? Skąd Liderzy wezmą pieniądze na wypłatę dla pracowników..

 

Pieniądze powinna dawać Kancelaria Gubernatora, ale dlaczego zostanie nam to zabranie, co za chory pomysł..

Proszę tu wszystkich wypowiadających się aby nie winili KOMISJI ORGANIZACYJNEJ bo to pomysł wyłącznie 0Verte. 

 

Dodam od siebie, że lepiej będzie zostać MECHANIKIEM, PRAWNIKIEM niż Agentem USSS, policjantem, medykiem, strażakiem..

 

Takie są realia, liderzy nie będą za CO MIELI WAM ZAPŁACIĆ WYPŁAT! : )

 

 

I dodam od siebie jako Lider, że oddam stanowisko GLD ponieważ nie będę za co miała dać swoim ludziom wypłaty - niech stanowisko zajmie osoba która ma na koncie 200kk majątku i utrzymuje frakcję. 

 

Zapraszam do dyskusji! 

 

komentarz 0Verte:

NIE PODJĄŁEM JAKIEJKOLWIEK DECYZJI ANI ZMIAN W KWESTII FINANSOWANIA FRAKCJI

 

Edytowane przez 0Verte
dodałem swój komentarz
  • Like 6
Odnośnik do komentarza

po co nam więcej, od dzisiaj brak wypłat, premii oraz broni i organizowania eventów bo nie bedzie z czego proste, jak chce to tak ma

 

dokladnie zero wyplat, za sledztwa tez w sumie nic nie mamy to moze przestaniemy je robic? co o tym myslisz dmj?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

dokladnie zero wyplat, za sledztwa tez w sumie nic nie mamy to moze przestaniemy je robic? co o tym myslisz dmj?

brak wypłat = brak produkcji, elo.

Tylko zastanawia mnie fakt, czemu we wszystkim co macza palce to robi na szkodę organizacją w większości porządkowym xD

Edytowane przez DMJ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

jak wgl mozna bylo wpasc na pomysl, zeby nie przyznawac dotacji dla organizacji rządowych? 

 

Nie mam pojęcia, DMV na pewno nie będzie nam dawać hajsu, bo przecież oni prędzej czy później zbankrutują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

gdzie ankieta

 

 

ja popieram takie dzialanie 0verte, w koncu bedzie gs zarabiac

zreszta co ma do tego lsmc czy lsfd? gasnicy i tak nie kupia

Edytowane przez xM3T1N
Odnośnik do komentarza

Akurat DMV będzie jedyną frakcją, która będzie się utrzymywać :D

 

Będzie, ale jak już dla frakcji rządowych ma być dofinansowanie to najprościej aby DMV je wypłacało. Tego nie zrobi, bo z sejfu pieniądze będą ubywać w takim stopniu że nic w nim nie zostanie.

Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze, KO to nie skarbonka do której po pieniążki idziecie.

Zarabiacie albo umieracie takie jest życie.

Dawałem propozycję dla LSMC aby robili miesięczne kontrole dla policjantów i Agentów FBI za co musieliby płacić ok 1kk.

Jeżeli by nie miałby zaświadczenia od lekarza to musiałby pożegnać się z pracą.

Proste? Proste! Jest pewnie około 60 osób w tych frakcjach, więc na miesiąc spokojnie LSMC może zarobić sobie takie 60kk z samych porządkowych.

Na inne frakcje takie jak LSFD też jest problem ale trzeba uwarunkować to z innymi liderami, sądami.

Np w budynku musiałoby znajdować się 1 gaśnica na pokój i 1 gaśnica ścianowa na korytarz. + alarmy itd. I można łapać za gaśnicę 200k, 500k za gaśnicę ścianową.

I też na miesiąc, LSPD ma około 25 pomieszczeń więc liderzy płacą 5kk na miesiąc jak i biznesy.

 

KT z 2kk

LSPD 5kk

FBI 5kk

LSMC 5kk

SN 2-3kk

Klub SN 2kk

 

I mają ok 25kk na miesiąc LSFD + te plamy i pożary to ok 30kk może im wyjdzie. Jeżeli nie zamierzają płacić tego to będą posyłani do sądu za brak zachowania BHP.

I każdy pracownik może pozwać swoją organizacje za niezabezpieczenie im bezpieczeństwa.

 

Można wiele pomysłów robić tylko muszą być konsekwencję tego że jeden nie spełnia danych wymogów. Wystarczy zaangażowanie rządu + liderów frakcji i kasa się przelewa i każdy się cieszy że ma pienążki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze, KO to nie skarbonka do której po pieniążki idziecie.

Zarabiacie albo umieracie takie jest życie.

Dawałem propozycję dla LSMC aby robili miesięczne kontrole dla policjantów i Agentów FBI za co musieliby płacić ok 1kk.

Jeżeli by nie miałby zaświadczenia od lekarza to musiałby pożegnać się z pracą.

Proste? Proste! Jest pewnie około 60 osób w tych frakcjach, więc na miesiąc spokojnie LSMC może zarobić sobie takie 60kk z samych porządkowych.

Na inne frakcje takie jak LSFD też jest problem ale trzeba uwarunkować to z innymi liderami, sądami.

Np w budynku musiałoby znajdować się 1 gaśnica na pokój i 1 gaśnica ścianowa na korytarz. + alarmy itd. I można łapać za gaśnicę 200k, 500k za gaśnicę ścianową.

I też na miesiąc, LSPD ma około 25 pomieszczeń więc liderzy płacą 5kk na miesiąc jak i biznesy.

 

KT z 2kk

LSPD 5kk

FBI 5kk

LSMC 5kk

SN 2-3kk

Klub SN 2kk

 

I mają ok 25kk na miesiąc LSFD + te plamy i pożary to ok 30kk może im wyjdzie. Jeżeli nie zamierzają płacić tego to będą posyłani do sądu za brak zachowania BHP.

I każdy pracownik może pozwać swoją organizacje za niezabezpieczenie im bezpieczeństwa.

 

Można wiele pomysłów robić tylko muszą być konsekwencję tego że jeden nie spełnia danych wymogów. Wystarczy zaangażowanie rządu + liderów frakcji i kasa się przelewa i każdy się cieszy że ma pienążki.

 

Jesteś świadom, że KO to IC Kancelaria Gubernatora?

Jesteś świadom, że to Kancelaria odpowiada za finansowania wszystkich organizacji porządkowych i rządowych?

Jesteś świadom, że jedyna organizacja, która nie ma całkowitych strat to DMV bo non-stop zarabiają na prawkach, lickach na broń, itp, a przykładowo LSMC nie ma na czym zarabiać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

NIE PODJĄŁEM JAKIEJKOLWIEK DECYZJI ANI ZMIAN W KWESTII FINANSOWANIA FRAKCJI

 

To jest radosna twórczość KO w tej sprawie (albo raczej zwyczajne kłamstwa).

czyli dotacje zostają po staremu?

Odnośnik do komentarza

Jesteś świadom, że KO to IC Kancelaria Gubernatora?

Jesteś świadom, że to Kancelaria odpowiada za finansowania wszystkich organizacji porządkowych i rządowych?

Jesteś świadom, że jedyna organizacja, która nie ma całkowitych strat to DMV bo non-stop zarabiają na prawkach, lickach na broń, itp, a przykładowo LSMC nie ma na czym zarabiać?

 

+1 Tak samo jak FBI ma zarobić? Albo Twoja frakcja USSS. Najwidoczniej musimy zacząć trawniki kosić.

Odnośnik do komentarza

Trzeba wziąć pod uwagę, że sprawdzenie jakiejkolwiek frakcji choćby wyposażenie apteczek w przypadku LSMC/LSFD i branie za to 1kk na miesiąc to i tak nie wystarczy na wypłaty, choćby nie wiem co. 

Odnośnik do komentarza

NIE PODJĄŁEM JAKIEJKOLWIEK DECYZJI ANI ZMIAN W KWESTII FINANSOWANIA FRAKCJI

 

To jest radosna twórczość KO (albo raczej zwyczajne kłamstwa).

 Halo halo.. Pan wprowadza zmiany, ale nie liczy się z konsekwencjami.. Proszę mi odpowiedzieć na jedno.

Skąd LSMC, weźmie pieniążki skoro nie ma SKRYPTU zarabiania?

Prosta odpowiedź. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Popieram bo pieniądze nie biorą się z nieba i polepszy RP. Tacy są już millenilasi że nawet palcem nie ruszą jak pieniędzy nie dostaną. Zostawić tylko frakcje które potrafią na siebie zarobić a niech policja zarabia na łapaniu bandytów bo dostają za to pieniądze przecież. 

Odnośnik do komentarza

Popieram bo pieniądze nie biorą się z nieba i polepszy RP. Tacy są już millenilasi że nawet palcem nie ruszą jak pieniędzy nie dostaną. Zostawić tylko frakcje które potrafią na siebie zarobić a niech policja zarabia na łapaniu bandytów bo dostają za to pieniądze przecież. 

Posłuchaaaaaaaj..

 

Jak mamy zarobić skoro nie ma skryptu? Jak ma zarobić LSFD, skoro za plamy płaci się GROSZE - Skoro sie wprowadza zmiany zastępuje się czymś.. Niech zrobią POWAŻNY skrypt i dopiero zmieniają. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...