Skocz do zawartości

[A][A] [Dyskusja] Dofinansowanie dla Organizacji


Lilka

Rekomendowane odpowiedzi

Posłuchaaaaaaaj..

 

Jak mamy zarobić skoro nie ma skryptu? Jak ma zarobić LSFD, skoro za plamy płaci się GROSZE - Skoro sie wprowadza zmiany zastępuje się czymś.. Niech zrobią POWAŻNY skrypt i dopiero zmieniają. 

 

Tak samo LSPD, FBI. Albo dodają nam skrypt że za każdą uwięzioną osobę dostajemy do sejfu hajs i powiększają kwotę do np 1kk, albo coś takiego w inny sposób FBI nie ma wcale możliwości zarobku, skryptowo nic nie dostajemy,

Odnośnik do komentarza

Posłuchaaaaaaaj..

 

Jak mamy zarobić skoro nie ma skryptu? Jak ma zarobić LSFD, skoro za plamy płaci się GROSZE - Skoro sie wprowadza zmiany zastępuje się czymś.. Niech zrobią POWAŻNY skrypt i dopiero zmieniają. 

LSFD wprowadziło kontrolę budynków, tak samo wy możecie coś takiego zrobić gdzie tutaj problem? Musicie zawsze trzymać się tych dotacji i narzekać na plamy albo brak skryptu? 

Odnośnik do komentarza

Tak samo LSPD, FBI. Albo dodają nam skrypt że za każdą uwięzioną osobę dostajemy do sejfu hajs i powiększają kwotę do np 1kk, albo coś takiego w inny sposób FBI nie ma wcale możliwości zarobku, skryptowo nic nie dostajemy,

Dokładnie tak.

Nie każdy Lider, posiada duży majątek, nie każdy Lider, chce utrzymywać frakcję ze swoich pieniążków.

FBI, również nie ma skryptu - LSPD, ma jedynie za mandaty z tego co wiem X D

Odnośnik do komentarza

Jesteś świadom, że KO to IC Kancelaria Gubernatora?

Jesteś świadom, że to Kancelaria odpowiada za finansowania wszystkich organizacji porządkowych i rządowych?

Jesteś świadom, że jedyna organizacja, która nie ma całkowitych strat to DMV bo non-stop zarabiają na prawkach, lickach na broń, itp, a przykładowo LSMC nie ma na czym zarabiać?

Nie zrozumieliśmy się.

Jesteś świadom co napisałem?

Życzę miłej dyskusji.

Odnośnik do komentarza

LSFD wprowadziło kontrolę budynków, tak samo wy możecie coś takiego zrobić gdzie tutaj problem? Musicie zawsze trzymać się tych dotacji i narzekać na plamy albo brak skryptu? 

No i na 20 umów podpisanych o 1kk dostaną może z 5kk, bo sie lider zmieni, bo lider nie wejdzie do gry i inne pierdoły i weź sobie frakcje utrzymaj.

Odnośnik do komentarza

LSFD wprowadziło kontrolę budynków, tak samo wy możecie coś takiego zrobić gdzie tutaj problem? Musicie zawsze trzymać się tych dotacji i narzekać na plamy albo brak skryptu? 

LSMC, wprowadziło ubezpieczenia, branie pieniążków za operacje - ale gdy operujesz takiego Paul_Brain, każesz mu zapłacić to wyjmie M4 i cię zdeemi - tyle.

Odnośnik do komentarza

Cudownie, w takim razie poprosze skrypt takowy

LSPD - Zarabianie o wiele wiecej kasy za /mandaty, kasa za /aresztuj o wiele wieksza bo obecnie jest smieszna no i oczywiscie za prowadzone śledztwa w CD.

FBI - kasa za prowadzone sledztwa, aresztowania, zatrzymania

LSMC - Kasa za każdą odegraną grę, czyt. leczenia kogoś, operacje itd.

LSFD - Kasa wieksza za plamy, pozary

+ Do kazdej organizacji kasa za czas spedzony na /duty. 

 

ORGANIZACJE PORZĄDKOWE NIE MAJA SKRYPTU NA ZARABIANIE KASY. JEDYNYMI ORGANIZACJAMI BY ZOSTAŁO DMV I SAN NEWS. 

Dalej organizacje przestępcze - zrobic system napadów/haraczy.

Odnośnik do komentarza

LSMC, wprowadziło ubezpieczenia, branie pieniążków za operacje - ale gdy operujesz takiego Paul_Brain, każesz mu zapłacić to wyjmie M4 i cię zdeemi - tyle.

No ale to nie jest wina skryptu. Nie pamiętam, żeby ktoś się zwrócił o mnie po pieniądze po operacji, czy jakieś ubezpieczenia. 

 

Dlaczego nie słyszałem nic o badaniach na zaświadczenia czy na wyrobienie licki? Czemu nikt nie chce wprowadzić coś IC tylko brać wymyślone dotacje?

Wprowadzenie badań na wyrobienie czegoś byłoby dodatkowym hajsem, ale trzeba byłoby wprowadzić do org żeby kontrolowali takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Sprzedajcie karetkę jako unikat XD

X D Kupisz? Tak 300kk, zapłac XD

 

 

 

Cudownie, w takim razie poprosze skrypt takowy

LSPD - Zarabianie o wiele wiecej kasy za /mandaty, kasa za /aresztuj o wiele wieksza bo obecnie jest smieszna no i oczywiscie za prowadzone śledztwa w CD.

FBI - kasa za prowadzone sledztwa, aresztowania, zatrzymania

LSMC - Kasa za każdą odegraną grę, czyt. leczenia kogoś, operacje itd.

LSFD - Kasa wieksza za plamy, pozary

+ Do kazdej organizacji kasa za czas spedzony na /duty. 

 

ORGANIZACJE PORZĄDKOWE NIE MAJA SKRYPTU NA ZARABIANIE KASY. JEDYNYMI ORGANIZACJAMI BY ZOSTAŁO DMV I SAN NEWS. 

Dalej organizacje przestępcze - zrobic system napadów/haraczy.

Lepiej zabrać dofinansowanie i nie interesować się niczym przez kolejny rok! : D

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle światłe pomysły osoby która doskonale zna realia serwera i to w jaki sposób działają jego elementy XD.
Strasznie mnie to śmieszy, że jak zwykle gdy wszystko działa w miarę OK to pojawia się 0Verteprawa rękaZarząd825 postówNick SA-MP:Sven_Helvetica" i wymyśla coś co rozpieprza rozgrywkę albo pojedynczej frakcji, albo pojedynczym osobom, albo połowie serwera. Zdaje mi się że źródłem tego jest fakt, że łatwiej rozwiązuje się problemy które się samemu wymyśla niż faktyczne sprawy które denerwują graczy. Keep it up Michal, proud of you ; )

Edytowane przez Merciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No ale to nie jest wina skryptu. Nie pamiętam, żeby ktoś się zwrócił o mnie po pieniądze po operacji, czy jakieś ubezpieczenia. 

 

Dlaczego nie słyszałem nic o badaniach na zaświadczenia czy na wyrobienie licki? Czemu nikt nie chce wprowadzić coś IC tylko brać wymyślone dotacje?

Wprowadzenie badań na wyrobienie czegoś byłoby dodatkowym hajsem, ale trzeba byłoby wprowadzić do org żeby kontrolowali takie rzeczy.

BO NAJPIERW SIĘ TRZEBA ZAPOZNAĆ Z TEMATAMI : )

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/70332-lsmc-zaświaczenia-do-licencji-na-bc/

https://mrucznik-rp.pl/topic/72556-lsmc-badania-lekarskie/

https://mrucznik-rp.pl/topic/72567-lsmc-kurs-pierwszej-pomocy/

 

No nie dyskusja o LSMC, a o całych organizacjach. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...