Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie auto?

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blantus

Blantus

marihuaninen?

• Sponsor
  • 99 postów
  • Nick SA-MP:Fiodor Z.

Napisano 02 marzec 2019 - 19:05

Siemanko. Tak postanowiłem sobie napisać temacik, może ktoś też siedzi głębiej w motoryzacji i mi doradzi..  :lol: 
Szukam autka tak koło 50-80k, więcej mi się nie chce płacić za autko...
Szukam czegoś min. 200kuca i teraz albo lekko mniejsze żeby było zwinne, ew sedan/limuzyna by było wygodniejsze.
A no i tylko benzyna.

Rozmyślam nad m3 e46, e92, Focus/Fiesta ST/RS, Audi S'ke bo na RS'ke nie stać, może ew. Type-R.. no i chodzi po myślach jeszcze Lancer EVO  :rolleyes:

#2 KobaltowyEryk

KobaltowyEryk

• Gracz
  • 1013 postów
  • Nick SA-MP:E. Cobaltum, O. Beel

Napisano 02 marzec 2019 - 19:06

DACIA

• wieloryb lubi to

#3 Blantus

Blantus

marihuaninen?

• Sponsor
  • 99 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 19:12

No tak wiem, że mógłbym mieć Dustera nowego z salonu - no ale nie chce xd!

#4 Bratva

Bratva

Legenda

• Gracz
  • 1063 postów
  • Nick SA-MP:Aksziej_Lyubochka

Napisano 02 marzec 2019 - 19:20

Mercedes S klasa albo jakieś Subaru. ;)

#5 _Sonika_

_Sonika_

Raz dwa trzy

• Sponsor
  • 28 postów
  • Nick SA-MP:Nadia Travis

Napisano 02 marzec 2019 - 19:22

passat 1.6, polecam jest moc
  • _WeeD_, Mokry i og matijas lubią to

#6 Blantus

Blantus

marihuaninen?

• Sponsor
  • 99 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 19:24

Mercedes S klasa albo jakieś Subaru. ;)

Gwiazda spoko, też to jest w uwadze. Subarka również, ale trochę tego jeździ ale mimo to szanuje w chu*! :D 
Myślałęm nad Evo bo jednak na PL drogach nie lata tego dużo :P 

Nadia cichoszej tam, bo Ty to pewnie upalasz takiego pasaciora na wstecznym

#7 skJerry

skJerry

Real Madryt

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 559 postów
  • Nick SA-MP:Rayan McCartney

Napisano 02 marzec 2019 - 19:31

Mam taki w sedanie! Moja czerwona rakieta jedzie jak zła, plus jest taki że ten silnik jest niezniszczalny.

#8 Akaexus

Akaexus

• Gracz
  • 550 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof Golder

Napisano 02 marzec 2019 - 19:38

Golf IV R32 :)

• Kalman lubi to

#9 Michau

Michau

Specjalista

• Sponsor
  • 133 postów
  • Nick SA-MP:Fred Flintstone

Napisano 02 marzec 2019 - 19:43

za hajs starych baluj xd

• panicz ciarkoski, michal kozak i max thicc lubią to

#10 PHC

PHC

Zbanowany

• Zbanowany
  • 715 postów
  • Nick SA-MP:Harold_Livingstone

Napisano 02 marzec 2019 - 19:47

Volvo S80 drugiej generacji c: 

Użytkownik PHC edytował ten post 02 marzec 2019 - 19:47

#11 max thicc

max thicc

okhurrrrr

• Sponsor
  • 466 postów
  • Nick SA-MP:bianca montechiaro

Napisano 02 marzec 2019 - 19:47

za 80k to najwyżej perennial

#12 Harcerz_Lazlo

Harcerz_Lazlo

• Gracz
  • 184 postów
  • Nick SA-MP:Poldislav_Borkievith

Napisano 02 marzec 2019 - 19:59

Jak nie miałeś styczności z tylnymi napędami to ja nawet w to bym nie brnął więc BMW opada. Ja wątpie aby w wersji M dało się kupić oba modele. A zwłaszcza E92.

Focus/Fiesta dobre "popierdalacze" 

Audi S teraz pytanie które. Jak chcesz aby to leciało to seria A3 jest dobrym wyborem

Hondy wkręcają się w obroty to przekłada się na moc.

Moim zdaniem Ford tu wygrywa. Napęd 4x4 generalnie można ogarnąć jakiegoś w dobrym stanie.

Evo jakbym miał 50k-80k to bym brał EVO 2.0 300 koni 4x4. Teraz dylemat Ford czy EVO przejedź się obydwoma i sam wywnioskuj. 

Użytkownik Harcerz_Lazlo edytował ten post 02 marzec 2019 - 20:04

• Lai lubi to

#13 Blantus

Blantus

marihuaninen?

• Sponsor
  • 99 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 20:06

Mam obeznanie w RWD wiec to nie problem! M3 to E46 jak e92 to wiadomo że nie M'ka xD

za hajs starych baluj xd

XD pewnie ta, ból dupy bo pracujesz za 2000zł i nie potrafisz odłożyć pieniędzy? A nie sory, pewnie jeszcze się uczysz w szkole na pszyrce :lol:
//Kalman: Łączę ;)

Użytkownik Kalman edytował ten post 02 marzec 2019 - 20:21

#14 DMJ

DMJ

Legenda

• Gracz
  • 2477 postów
  • Nick SA-MP:Orlando Hamilton

Napisano 02 marzec 2019 - 20:23

XD pewnie ta, ból dupy bo pracujesz za 2000zł i nie potrafisz odłożyć pieniędzy? A nie sory, pewnie jeszcze się uczysz w szkole na pszyrce  :lol:

lol xd 

kup sobie opla w gazie

a tak serio to chyba tutaj nikt ci profesjonalnej rady nie udzieli 

#15 mały denio

mały denio

brat duzego deniego

• Gracz
  • 972 postów
  • Nick SA-MP:Arthur McKenzie

Napisano 02 marzec 2019 - 20:26

Nie jestem pewny jak stoi teraz ale chodzi mi po glowie Dodge Charger z 1970r. Cudo ale nie jestem pewien ile kucy ma,tak czy siak bestia i CHYBA nie jezdzi tego duzo przynajmniej w moim regionie

#16 Michau

Michau

Specjalista

• Sponsor
  • 133 postów
  • Nick SA-MP:Fred Flintstone

Napisano 02 marzec 2019 - 20:28

Mam obeznanie w RWD wiec to nie problem! M3 to E46 jak e92 to wiadomo że nie M'ka xD

XD pewnie ta, ból dupy bo pracujesz za 2000zł i nie potrafisz odłożyć pieniędzy? A nie sory, pewnie jeszcze się uczysz w szkole na pszyrce :lol:
//Kalman: Łączę ;)

xD 

Pogadamy jak dorośniesz.

Kup sobie to czym bedzie można jezdzic, to co Ci odpowiada. A nie szukasz pomyslów, gdzie 3/4 osób jeździ na fotelu pasażera, a o samochodach ma pojęcie tyle co z NFS'a.

Szukasz samochodu na pokaz, czy takiego którym bedzie Ci się dobrze jezdzilo, bedziesz z niego zadowolony?

#17 Blantus

Blantus

marihuaninen?

• Sponsor
  • 99 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 20:35

Nie mów mi, że pogadamy jak dorośniesz. Wiedziałem, że wstawiać taki temat na mrucznika muszę się liczyć, że połowa tutaj to dzieci albo ludzie którzy nie mają pojęcia.
No ale mówię jest pełno osób, to może akurat trafi się jakaś ogarnięta w temacie.
Wiesz to ciężko, bo czasem z jednej strony lekko na 'pokaz' bo akurat jestem zmotoryzowany w chuj, odwiedzam spoty etc, a z drugiej strony będzie to auto DAILY, które będę użytkował cały czas.
I nie szukam auta żeby paliło mi 5 litrów, może palić 15 ale robić co ma robić - wiadomo o co chodzi.

Nie jestem pewny jak stoi teraz ale chodzi mi po glowie Dodge Charger z 1970r. Cudo ale nie jestem pewien ile kucy ma,tak czy siak bestia i CHYBA nie jezdzi tego duzo przynajmniej w moim regionie

No wiadomo, piękna sprawa itp, ale to jak będę miał już podstawowy samochód to będę myślał o trzymaniu klasyka pod kocykiem jak znowu będzie hajs  :lol:

Jak nie miałeś styczności z tylnymi napędami to ja nawet w to bym nie brnął więc BMW opada. Ja wątpie aby w wersji M dało się kupić oba modele. A zwłaszcza E92.

Focus/Fiesta dobre "popierdalacze" 

Audi S teraz pytanie które. Jak chcesz aby to leciało to seria A3 jest dobrym wyborem

Hondy wkręcają się w obroty to przekłada się na moc.

Moim zdaniem Ford tu wygrywa. Napęd 4x4 generalnie można ogarnąć jakiegoś w dobrym stanie.

Evo jakbym miał 50k-80k to bym brał EVO 2.0 300 koni 4x4. Teraz dylemat Ford czy EVO przejedź się obydwoma i sam wywnioskuj. 

Szanuje, właśnie najbardziej zasysa mnie M3, EVO no i właśnie Focus/Fiesta  :P

#18 Matthias

Matthias

Obesrany

• Gracz
  • 100 postów
  • Nick SA-MP:Abdullah Yazid

Napisano 02 marzec 2019 - 21:02

kurwa dacie duster

przecież tutaj nikt ci nie doradzi profesjonalnie, nie wiem po co ten temat chyba, że chcesz się pochwalić

#19 Cegła

Cegła

Stary wyjadacz

• Sponsor
  • 258 postów
  • Nick SA-MP:Thomas Brick

Napisano 02 marzec 2019 - 21:18

Jeżeli chodzi o Focusa/Fiestę to przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że w obu modelach (generalnie Fordach) dostajemy genialne prowadzenie. Samochody trzymają się drogi jakby na kleju bez potrzeby ingerowania w zawieszenie, czy układ kierowniczy. Nie potrzebują nawet szerokich opon. W Fiescie ST MK7 dostajesz 1.6L EcoBoosta i 180KM lub 200 w serii ST200 z tym, że dla tego drugiego musisz przyjąć górną granicę Twojego budżetu. Zwykły ST szarpie asfalt, a ST200 go po prostu wyrywa. Serwisowanie polega głównie na wymianach oleju + filtrów, silnik praktycznie bezawaryjny o ile nie był pałowany na 2 przed Kauflandem. Wydech też ma swoje brzmienie. Ogólnie polecam.
Jeżeli o Focusa to w tej cenie dostaniesz raczej ulepca z USA albo Focusa RS MK2. Focusa MK3 Europejskiego w takiej cenie będzie bardzo ciężko znaleźć, bo te auta po prostu cieszą. Nie mniej, tak samo jak przy Fiescie, samochód jest super. Z MK2 mam małe doświadczenie. Pracuję w ASO i mogę popytać i ewentualnie w tygodniu coś podpowiedzieć. Mało ich jeździ, dlatego się wyróżniają ;)

#20 anszua

anszua

a on gejem jest

• Sponsor
  • 261 postów
  • Nick SA-MP:john macintosh

Napisano 02 marzec 2019 - 21:27

witam, miałem kiedyś e60 525d 230 koni o ile dobrze pamiętam, jak na swoją masę robiło robotę, jeździsz wygodnie, spod świateł też szybko ruszyszXD, spalanie to wiadomo, zależy jak jeździsz, mi często udawało się zejść do 10/100 w mieście, ale trochę eksploatacja kosztuje. poszukaj może takiej w benzynie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych