Skocz do zawartości

[A]Jane Ross STAND-UP


Kielon

Rekomendowane odpowiedzi

lonukC6.png


 

Jane Ross - początkująca postać sceny STAND-UP'u w Los Santos, której chwila sławy może dopiero nadejść. Specyficzny rodzaj rozrywki jaki

oferowany jest przez charakter występu przewiduje głównie bardziej wyszukaną publikę, jednak zapewne każdy znajdzie coś ciekawego dla

siebie w /sztuce/ Jane Ross. Ogólnie chodzi o to, że kobieta stoi na scenie, strzela czarnym humorem i kontrowersyjnymi opowiastkami

przeplatając je ze strasznymi sucharami, dodaje do tego trochę charyzmy, nawiązuje kontakt z widownią i zbiera za to prawdziwe pieniądze.

 

 

" Nie ma ludzi mądrych i głupich, są tylko ludzie głupi - na przykład wy. Płacicie pieniądze, aby posłuchać blondynki która rzuca suchary ze sceny! "

 

" W tej branży się nie przelewa, za pieniądze za bilet od tego pana kupię sobie masło, a za to, że jest tutaj ta pani - bułki i wodę. **sad face**

Za wszystko inne zapłacę spokojnie pieniędzmi z kontraktu - a powiem Wam, mam na oku niezłego Infernusa i tą willę z basenem na Richman. "

 

" Czytałam ostatnio 'spis praw człowieka' obowiązujących w stanie San Andreas. Przytoczę tutaj najciekawszy cytat... "

**milczy, po chwili wzrusza ramionami w zakłopotaniu**

 


 

NAJBLIŻSZY WYSTĘP

 

- - -

LOKALIZACJA

 

- - -

TERMIN

 


 

OFERTA

 

Organizujesz imprezę firmową? Potrzebujesz dodatkowej porcji wrażeń podczas spotkania towarzyskiego?

Czy może po prostu zajmujesz się przygotowaniami wydarzeń rozrywkowych i interesuje Cię stand-up?

 

Wynajem usług (tjwystęp stand-up) możliwy jest na kontrakt długoterminowy lub umowę o dzieło (jednorazowo).

 

 

Kontrakt długoterminowy ustalamy podczas zaplanowanego spotkania;

 

- warunki współpracy

 

- sprawy finansowe 

(wynagrodzenie za kontrakt + procent z biletów)

 

 - okres trwania umowy

 

 

Umowę o dzieło możemy ustalić drogą mailową, telefonicznie, bądź podczas spotkania;

 

warunki współpracy

 

- sprawy finansowe

(wynagrodzenie za występ + procent z biletów)

 

- termin świadczenia usługi

 

 

 

 


 

 

CZYM JEST STAND-UP?

 

wikipedia.jpg?w=269&h=167

 

Stand-up – komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.
W przeciwieństwie do kabaretu stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA

Zrealizować 3 występy

Zrealizować 9 występów

Zrealizować 27 występów

Nawiązać współpracę z San News

Zdobyć sławę poprzez stand-up

Zdobyć majątek poprzez stand-up

 

 

WSPÓŁPRACA

-

-

-

 

 

OSTATNIE SPOTKANIA

-

-

-

 

 

 

 

chcę pograć coś innego niż zwykle, stąd taki a nie inny pomysł

 

tenor.gif?itemid=10338387

 

whitney-cummings-im-your-girlfriend-hbo-

Edytowane przez kielon
  • Like 7
Odnośnik do komentarza

nie wiem jeszcze kiedy zorganizuję pierwszy występ, na pewno w niedzielę, ale również na pewno nie w tą, bo wyjeżdżam.

 

Proszę w żadnym razie nie archiwizować tematu, ja gram, jednak wyjątkowo sporadycznie, z braku czasu

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...