Skocz do zawartości

[R][SkargaMG] MVX


1A2r3e4k

Rekomendowane odpowiedzi

Dane użytkownika na forum: MVX
Powód skargi na użytkownika: Off-topic. Spam. Nękanie, prowkacja i obrażanie.
Notatka dla moderatora: Miliard razy już reportowałem, jak widać zero reakcji.

Dowody na użytkownikahttps://imgur.com/a/c2TCW3Y

i nadmierny spam w odwołaniu.

https://mrucznik-rp.pl/topic/80598-odwo%C5%82anie-ks-apelacja-carmelo-sunshine/?do=findComment&comment=885108

 

Odnośnik do komentarza

Dodaj całe screeny a nie wycinki. odpwiadalem prawie wszedzie w tych screenach na twoje statusy i mam do tego prawo. Zawsze mozesz dodac mnie do ignorowanych - to po pierwsze.

Nie bądź śmieszny, jeśli to dla ciebie jest nękanie to prosze, zglos to na policję - to po drugie.

MG nie zajmują się egzekwowaniem regulaminów działów wewnętrznych - to po trzecie.

 

Zapoznaj sie z pojęciem Offtopic. Wnioslem istotne informacje, ktore dla ciebie sa po prostu niewygodne. Gdyby sie ktos za toba wstawil, wowczas bys nie szczekal.

 

I równie istotne pytanie - gdzie cie obrazilem? Nazywając cie "dzieciaku", "bezbeku"? Skoncz sie ośmieszać. Czitujesz i oczekujesz ub po dwoch dniach? Postaraj sie najpierw pomyslec a dopiero pozniej działać

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza

Dodaj całe screeny a nie wycinki. odpwiadalem prawie wszedzie w tych screenach na twoje statusy i mam do tego prawo. Zawsze mozesz dodac mnie do ignorowanych - to po pierwsze.

Nie bądź śmieszny, jeśli to dla ciebie jest nękanie to prosze, zglos to na policję - to po drugie.

MG nie zajmują się egzekwowaniem regulaminów działów wewnętrznych - to po trzecie.

 

Zapoznaj sie z pojęciem Offtopic. Wnioslem istotne informacje, ktore dla ciebie sa po prostu niewygodne. Gdyby sie ktos za toba wstawil, wowczas bys nie szczekal.

 

I równie istotne pytanie - gdzie cie obrazilem? Nazywając cie "dzieciaku", "bezbeku"? Skoncz sie ośmieszać. Czitujesz i oczekujesz ub po dwoch dniach? Postaraj sie najpierw pomyslec a dopiero pozniej działać

Jakie ważne informacje? Youtube jest dostępny dla każdego, nawet do administracji, kolejne dwa posty były najzwyczajniej zbędne.

Nazywasz mnie cziterem, nie wiedząc nawet jak sytuacja wyglądała. Mam Ci przypomnieć jak chwaliłeś się swoim ammo hackiem? Gdzieś tam screena Bianco mam, jak się chwali, że ma "ujemne" ammo do emki. Żadne ignorowanie, sprawa jest jasna. Off topic, gdy wypowiadasz się nie wnosząc nic nowego do tematu, czyli to robisz w moim odwołaniu.

Co do screenów, śmiało, pokaż całe. Ja tam nie znalazłem nic.

;)

Edytowane przez arekgejming
Odnośnik do komentarza

Tlumacze to chyba ścianie.. Dalem link, bo ktos mógłby to pominąć i nie dla kazdego jest to takie oczywiste. Ten mod daje przewage nad innym, zwał jak zwał - koncowo otrzymałeś bana, nevermind.

Moje posty wnoszą wiele, gdyby morasznik uznal je za offtop - sam by to ukrył.

 

Ps. chetnie zobacze te screeny z ammohackiem, aczkolwiek nie odwracaj kota ogonem w tej chwili

 

/wlasnie, nic nie znalazłeś. I o to chodzi xd normalnie odpowiedzialem, jak kazda inna osoba. Rozumiem, ze ktos troche jest z tylu, ale nie mam juz sil tlumaczyc ci w kolko tego samego. Jak dla mnie to tyle

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza

Tlumacze to chyba ścianie.. Dalem link, bo ktos mógłby to pominąć i nie dla kazdego jest to takie oczywiste. Ten mod daje przewage nad innym, zwał jak zwał - koncowo otrzymałeś bana, nevermind.

Moje posty wnoszą wiele, gdyby morasznik uznal je za offtop - sam by to ukrył.

 

Ps. chetnie zobacze te screeny z ammohackiem, aczkolwiek nie odwracaj kota ogonem w tej chwili

 

/wlasnie, nic nie znalazłeś. I o to chodzi xd normalnie odpowiedzialem, jak kazda inna osoba. Rozumiem, ze ktos troche jest z tylu, ale nie mam juz sil tlumaczyc ci w kolko tego samego. Jak dla mnie to tyle

1. Morasznik nie jest moderatorem/adminem, nie może nic zrobić pytałem.

2. Nic nie wnosza, bo wszelkie filmiki są dostępne dla każdego.

3. Spróbuję znaleźć, ale spośród 700 może być ciężko, ale dla Ciebie to zrobię.

4. Co do końcówki, po prostu brak ci argumentów, a żadnego linku nie masz.

Po prostu nie chcę w jaki kolwiek sposób konwersować z tobą. Gdy twoim argumentem jest "WNIOSŁEM DUŻO DO TEMATU". No raczej nie ;/

Odnośnik do komentarza

To i tak jest dzial wewnetrzny xd w8, ty piszesz na mnie skarge czy ja na ciebie? Ty wrzuciles przyciete screeny wiec daj nieedytowane.

 

Masz funkcje ignorowania graczy i po problemie. Moim argumentem jest film, ktory duzo wnosi moim zdaniem. Sam walen to potwierdzil ze naklaniasz do lamania lkiz, a szczekasz tylko do mnie ze robie rzekomy offtop xD po prostu dupa ci sie trzesie ze morasznik ci to odrzuci i sapiesz sie do mnie, bo gdybys mial przydupaska ktory by cie bronil to bys nic nie zrobił. Nawet, jak to odwolanie morasznik zaakceptuje to pamietaj, ze film ciagle mam i go wykorzystam ;p

 

A co zrobisz z jakimis screenami na mnie? Szczerze? Mam wylane xD ostatni raz na serwer logowalem sie moze miesiac temu. Ja w przeciwieństwie do niektorych zyje bez grania tutaj xd

 

ps jakikolwiek piszemy razem - nie opuszczaj zajec z polskiego

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza

no ale regulamim forum nie jest przeze mnie łamany. poskarz starym, na policję zgłoś, ze wysmiewaja cie w internecie, ponieważ blaznujesz w najlepsze. bo czego oczekiwac od goscia, ktory pisze sam na siebie skargi, odwoluje sie od nich w wyniku czego dostaje warna i wylewa zale, ze dostal bana za zabroniona modyfikacje Xd

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza

no ale regulamim forum nie jest przeze mnie łamany. poskarz starym, na policję zgłoś, ze wysmiewaja cie w internecie, ponieważ blaznujesz w najlepsze. bo czego oczekiwac od goscia, ktory pisze sam na siebie skargi, odwoluje sie od nich w wyniku czego dostaje warna i wylewa zale, ze dostal bana za zabroniona modyfikacje Xd

Jest łamany w każdym aspekcie to, że wniosków nie potrafisz wyciągnąć i faktycznie przyznać się do swojej winy, to twardo bronisz swojej racji.

Bronię, bo mam takie prawo. Na tym polega forum, żeby odwoływać się od kar, etc.

Widocznie jak już wcześniej wspomniałem, myślenie logiczne nie jest twoją mocną stroną, taka prosta sprawa, a zrozumieć nie umiesz. Poza tym nie rozumiem, zazdrościsz, czy co, że miałem modyfikację? Podać Ci linka?

Kiedyś Cię na ts'a zapraszałem. To mnie "wyśmiałeś". Zamiast mi powiedzieć, o co masz do mnie żal. Wiem, że twoja ekipa jest bardzo inteligentna, ale na odwrót.

Edytowane przez arekgejming
Odnośnik do komentarza

wskaz mi miejsca gdzie faktycznie lamie regulamin forum, bo na chwile obecna to ty masz problem z udowodnieniem xD jest roznica miedzy spamem "XDDDD" albo "odrzuc bo dzieciak jest uzalezniony", ale ja przedstawilem informacje ktore sa isotne. poczekaj, az ks to rozpatrzy to zobaczymy, czy wezma to pod uwage czy nie. skoro jestes taki pewien siebie to o co szczekasz?

 

to dzial wewnętrzny, a teraz wymienie ci osoby, ktore za ten dzial odpowiadaja:

"Forum prowadzone przez: Guerra, Morasznik, Bananovy, piotrus"

 

nie pamietam nic o teamspeaku lecz jesli chcesz to mozemy porozmawiac to powiem o co mam zal. kiedy pasuje? :-))

 

 

Ps https://imgur.com/a/4pMAyLS zglosic cie za spam i nekanie? xd

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W postach/statusach nie widzę offtopu, spamu oraz rażącego obrażania. Skarga pochodzi jeszcze z okresu, w którym Moderator był zwykłym użytkownikiem jednak trafiła do nas i rozpatrzymy ją jak na Moderatora. Z racji, że regulamin forum nie obejmuje reszty rzeczy o których wspomniałeś to jako Administrator Forum sam muszę wysunąć pewne wnioski. I mam jeden, sami siebie prowokujecie do takich głupich rozmów, a później wychodzą kwiatki. Chcecie porozmawiać prywatnie to macie PRYWATNĄ skrzynkę lub inne komunikatory, dzięki którym możecie bez problemu się porozumiewać. Mam nadzieję, że max na ten moment trochę stonuje i nie będzie już pomiędzy Wami iskrzyć. Skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...