Skocz do zawartości

[A][A] [A] Dlaczego Waleń nie pisze już skarg?


Morasznik

Ankieta  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Walen nie pisze już skarg, bo....

    • Dołączył do KS.
    • Dołączył do KU.
    • Nie jest już dzbanem.
    • Jest starym dziadem.


Rekomendowane odpowiedzi

Żadna z opcji nie jest dobra:

 

- Dołączył do KS - proszę cię. Nawet to nie przeszkadzało kiedyś Waleniowi w pisaniu skarg. Fakt, że wtedy było ich mniej, ale mimo bycia w KS i tak pisał skargi.

- Dołączył do KU - Tym bardziej co ma KU do pisania skarg? Chyba, że ma pisać na np. Simeone za bycie skrypterem czy na Sergio, że jest mapperem, etc. XD

- Nie jest już dzbanem - Nie mam zamiaru oceniać innej osoby przez to, że pisał/pisze skargi na innego gracza. Ma do tego prawo i używa tego.

- Jest starym dziadem - Nie wiem ile ma lat. Jeśli 50+ to można pożartować, że Waleń jest Mrucznikowym Dziadziusiem, ale tak to nie bardzo. :P

 

@[memberid=3557], najlepiej wie czemu nie pisze skarg, a jeśli faktycznie zbiera dowody to czekam ponownie na wysyp. Nie powiem, że śmieszy i zaskakuje mnie fakt ile można kisić dowody na kogoś by tylko znalazł się w tej jednej skardze spośród 100 innych, które wrzuca.

Odnośnik do komentarza

Tak szczerze to mi się nie chce na razie pisać skarg i mam mniej czasu. Ale mam w planach kiedyś zrobić skargator v3.0, który umożliwi pisanie skarg właściwie w jakieś 5 sekund, bez konieczności minimalizowania gry.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Żadna z opcji nie jest dobra:

 

- Dołączył do KS - proszę cię. Nawet to nie przeszkadzało kiedyś Waleniowi w pisaniu skarg. Fakt, że wtedy było ich mniej, ale mimo bycia w KS i tak pisał skargi.

- Dołączył do KU - Tym bardziej co ma KU do pisania skarg? Chyba, że ma pisać na np. Simeone za bycie skrypterem czy na Sergio, że jest mapperem, etc. XD

- Nie jest już dzbanem - Nie mam zamiaru oceniać innej osoby przez to, że pisał/pisze skargi na innego gracza. Ma do tego prawo i używa tego.

- Jest starym dziadem - Nie wiem ile ma lat. Jeśli 50+ to można pożartować, że Waleń jest Mrucznikowym Dziadziusiem, ale tak to nie bardzo. :P

 

@[memberid=3557], najlepiej wie czemu nie pisze skarg, a jeśli faktycznie zbiera dowody to czekam ponownie na wysyp. Nie powiem, że śmieszy i zaskakuje mnie fakt ile można kisić dowody na kogoś by tylko znalazł się w tej jednej skardze spośród 100 innych, które wrzuca.

kiedy masz iq 20 i nie potrafisz rozpoznac ironi xD

Odnośnik do komentarza

Szkoda czasu na taką walkę z wiatrakami. Wiadomo, że tutaj nic się nie zmieni i po co marnować czas xD Kilkanaście osób dostanie 10min AJ kilka warna odwołają się i będzie po staremu.

Odnośnik do komentarza

Miło się przedstawiłeś. To teraz przeczytaj co to wyrażanie własnej opinii. ;)

To w końcu przedstawiłem się czy odpowiedziałem na twoją odpowiedz agencie USSS

Morasznik jak to morasznik strzelił temat dla śmiechu, a ty nie wiem - nie załapałeś jako jedyny ironii albo jesteś aż tak zadumany w sobie, że musisz pokazać swoją inteligencję i oznajmienie z serwerem, chcesz być autorytetem dla osób z zespołem downa? Twoja odpowiedz wydaje się mądra, a tak na prawdę jest głupia na tle tego tematu XD

Edytowane przez Pan Hoover
Odnośnik do komentarza

To w końcu przedstawiłem się czy odpowiedziałem na twoją odpowiedz agencie USSS

Morasznik jak to morasznik strzelił temat dla śmiechu, a ty nie wiem - nie załapałeś jako jedyny ironii albo jesteś aż tak zadumany w sobie, że musisz pokazać swoją inteligencję i oznajmienie z serwerem, chcesz być autorytetem dla osób z zespołem downa? Twoja odpowiedz wydaje się mądra, a tak na prawdę jest głupia na tle tego tematu XD

 

To coś co napisałeś nazywasz odpowiedzią? Dla mnie to jedynie walnięcie mordą w klawiaturę i wciśnięcie "napisz".

 

chcesz być autorytetem dla osób z zespołem downa?

Już mają swój autorytet. ;)

 

 

nie załapałeś jako jedyny ironii albo jesteś aż tak zadumany w sobie

Polecam raz jeszcze przeczytać moją wypowiedź i jeszcze raz... i jeszcze raz... Tak do skutku.

 

 

Twoja odpowiedz wydaje się mądra, a tak na prawdę jest głupia na tle tego tematu XD

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...