Skocz do zawartości

[Skarga] Jeffrey_Walker


Friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Jeffrey_Walker

Nick oskarżającego: Friedrich_Hakenkreuz

Powód: DM na Evencie

Kara (proponowana): ban

Wyjaśnienie: Koleś sobie ubzdurał że mam czity (bo jest nieogarnietym dzieciakiem) i zabił mnie na imprezie w vinylu, gdy wróciłem to zrobił to ponownie.

Screeny (obowiązkowe): http://i.imgur.com/FtbisxV.jpg

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, byłem tam i widziałem 

http://imgur.com/a/sqB6awidać jak wyciąga broń i na jednym ze screenow stoi obok choć nie widać jego nicku (widać na drugim screenie) a friedrich lezy martwy bo 3 graczy na raz zaczęło do niego strzelać w tym właśnie jeffrey 

nie widać tego dobrze bo po pierwsze to ktoś zasłonił a po drugie nie zdążyłem zrobić screena bo to było niespodziewane (siedzieli na tsie i w jednym momencie zaczeli do niego strzelać zabijając w dosłownie pół sekundy wiec nie zdążyłem)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Byłem na imprezie i widziałem, że ktoś pisał /b CZIT O JEZU czy jakoś tak i potem zabili oskarżającego, za żadną ze stron nie stoję, ale wyzywanie każdego od czita i zabijanie go BEZ KONIECZNOŚCI IC jest bynajmniej dziwne.

Odnośnik do komentarza

Luz, każdy z tsa potwierdzi, że dawales wszystkim /yo dopiero jak cie ktoś zabił w vipie nie było wiecznego spamu animkami, później po zabiciu może minute max dwie pojawiłeś się w vinylu. Sam Bleku potwierdzi.

 

Ollistone na twoim ssu nic nie widać. A co do pierwszego od typa co mnie oskarża to mowie odrazu, że miałem powód. Ciągle /yo na graczy to chyba wystarczający.

+ troche kultury warto znac

jM2FS0m.png

 

 


Troche popatrzalem na skargi i mowisz, ze ja jestem dzickiem DM'u tak?, wiesz ja nie mam wl: [9] jak ty.

uwCH87B.png

 

 

+ popatrzcie na ,, Zabic: [261 " a ,, Smierci:[134] "

Edytowane przez Izuś
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...