Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Astaroth Venom

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 MiciucieK

MiciucieK

• Gracz
  • 169 postów
  • Nick SA-MP:Andreo Chocco

Napisano 14 marzec 2019 - 15:52

Nick oskarżonego: Astaroth Venom
Nick oskarżającego: Andreo Chocco
Powód: DM2
Kara (proponowana): 2x warn + wywalenie z frakcji
Wyjaśnienie: Gramy, a nagle bez powodu ww. osoba robi na nas DM2. Proszę spojrzeć, gdzie gra. Ze snajperki na odległość nas zabijała tym samym niszcząc grę.
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/zMMzlda

#2 1K2a3m4i

1K2a3m4i

Sąsiad Adama P.

• vH@
  • 3844 postów
  • Nick SA-MP:Jacob Williams

Napisano 14 marzec 2019 - 19:26

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Astaroth

Astaroth

Wymazany z historii.

• Gracz
  • 141 postów
  • Nick SA-MP:---------

Napisano 14 marzec 2019 - 23:55

Ziomeczek IC o nicku Janek Kremowka (Abstynent) mowil ze go wkurwialiscie, dlatego poprosil mnie o zalatwienie Was. Dlatego tez zostaliscie przeze mnie zaatakowani, z tego co pamietam zawiadomilem Cie o tym.

DM2 to bezpodstawne zabijanie ludzi, a to nie bylo bezpodstawne.

Ponadto nie uważasz, że przesadziłeś z karą? Nawet gdyby był to DM2, przyjąłbym karę dłuższego AJ'a, bo na warna sobie nie zasłużyłem.

Użytkownik Astaroth edytował ten post 14 marzec 2019 - 23:59

#4 MiciucieK

MiciucieK

• Gracz
  • 169 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 00:36

Nie należysz do Hitman Agency, ani innej organizacji przestępczej. Zero powodu.
  • SmutnyAutobus lubi to

#5 Astaroth

Astaroth

Wymazany z historii.

• Gracz
  • 141 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 00:54

Nie mam obowiązku grać w org. Przestępczej żeby grać IC kryminalne. Powód był czysto personalny.

Weź pod uwagę to, że ten serwer to luźne RP. Nie miałem na celu zepsuć Wam gry, przecież nawet jak Was zabiłem to zrespiliście się obok. Te ssy nawet nie pokazują DM2 jedynie jak celuje do Ciebie z blizej nieokreslonej broni. Nie będe uciekał oczywiście od odpowiedzialności za moje czyny, jak już mówiłem powód miałem, i nie - nie muszę grać w org. Przestępczej żeby móc Cię zastrzelić. Do DM2 tutaj nie doszło, jeżeli naprawdę nie jesteś w stanie przeboleć tego, że siłą przesunąłem kordynaty Twojej postaci na spawn to socztyste XDDDD w Twoją stronę, nie mam nic więcej do dodania.

//1K2a3m4i; łączę posty.

Użytkownik 1K2a3m4i edytował ten post 15 marzec 2019 - 08:22

#6 MiciucieK

MiciucieK

• Gracz
  • 169 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 06:43

Mhm. Dzisiaj podjadę pod bazę mechaników i im zlecę zabójstwo na pół serwera. Nie tędy droga.

#7 Abstynent

Abstynent

rebel yell

• Gracz
  • 629 postów
  • Nick SA-MP:James Riddley

Napisano 15 marzec 2019 - 07:43

Chłopie, zabił Cię i wracasz na miejsce akcji po czym kontynuujesz grę IC - to Ty powinieneś zostać w tej skardze ukarany za RK. To, że nie potraficie pogodzić się z tym, że nawet osoby na polskich nickach potrafią zabijać z powodem IC świadczy tylko o twojej osobie. Nie będę się rozpisywał, Astaroth Venom wykonała zlecenie od Kremówki aby sama nie została ukarana.

#8 MiciucieK

MiciucieK

• Gracz
  • 169 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 18:11

Chłopie, zabił Cię i wracasz na miejsce akcji po czym kontynuujesz grę IC

Wskaż mi ss'a, gdzie jest grana przez nas gra IC. Jesteś niesamowity. Nie byłeś tam, nic nie wiesz, a się wypowiadasz. Ponadto nie znasz pojęć RP, wiesz co to RK? Pomogę Ci.

RK - Zabijanie z zemsty. Najczęściej jeden zabija drugiego - drugi się mści.

Czyli Twoim zdaniem RK, to omijanie postaci, która przed chwilą mnie zabiła i brak możliwości grania IC z tą postacią :D Jakim cudem Ty jesteś w komisji? Jestem pod wrażeniem. BRAWA! Wielkie brawa! 

#9 Astaroth

Astaroth

Wymazany z historii.

• Gracz
  • 141 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 18:41

Co - co? Przecież Ja Cię zabiłem jak byłeś na swoim terenie, po Twojej śmierci razem ze swoim kumplem ruszyłeś do mnie i o ile dobrze pamiętam strzeliłeś do mnie raz, a On mnie dobił (wb).

Raczej jest to RK, nie sądzisz?

#10 MiciucieK

MiciucieK

• Gracz
  • 169 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 18:59

Raczej puste słowa. Nic takiego nie miało miejsca, a jeżeli miało - dowody proszę.

#11 Astaroth

Astaroth

Wymazany z historii.

• Gracz
  • 141 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 20:03

Nie będe udowadniał, że zrobiłeś RK, skarga dotyczy "DM2" - a z racji tego, że miałem powody do ubicia Twojej postaci to zadziałałem tak a nie inaczej, czekam na werdykt.

#12 Bananovy

Bananovy

Wszechwiedzący

• Gracz
  • 727 postów
  • Nick SA-MP:Tom Bananov

Napisano 17 marzec 2019 - 02:18

Akcept, 25 min aj ostrzał ze snajperki będąc pracownikiem sądu i tłumaczenie tego luźnym rp jest co najmniej śmieszne.

#13 Bananovy

Bananovy

Wszechwiedzący

• Gracz
  • 727 postów
  • Nick SA-MP:Tom Bananov

Napisano 17 marzec 2019 - 02:18

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych