Skocz do zawartości

Zdjęcie

[A] [szukam ludzi] do Hitmans (począwszy od apki)

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 0110 1001

0110 1001

Legenda

• Komisja Organizacyjna
  • 1038 postów
  • Nick SA-MP:Vielegard_Costanzi

Napisano 15 marzec 2019 - 00:19

Witam serdecznie, wystartuję niedługo z organizacją (tak, kielon, znowu coś, czego nie utrzymasz! znudzisz się - ok). Organizacja, którą chcę wypuścić na światło dzienne - i której nie planuję utrzymać, nie chcę jej utrzymać - ja ją utrzymam i już - oraz zapoczątkuję nią nowy rozdział rozgrywki na tym serwerze. Ów organizacja ma być uwieńczeniem mojej prawie dziesięcioletniej działalności na tej platformie, ma być moim magnum opus, większym niż Jerard Cascadio, dlatego podejdę do tego najlepiej jak tylko potrafię.

założenia; szczegółowo rozplanowane postacie, wyjątkowe zgranie rozgrywki, zero spontanicznej (w tym słabej) rozgrywki, pełen profesjonalizm

członkowie; liczę na same doświadczone twarze, osoby, które latami grały w organizacjach przestępczych czy w fbi (i nie tylko ofc), które potrafią porządnie zagrać

perspektywa zewnętrzna; nikt nie wie o naszym istnieniu

perspektywa wewnętrzna; rodzina, bractwo, gildia(?) ludzi, którzy są dobrzy w zabijaniu i w ten też sposób się realizują, finansowo, seksualnie, czy po prostu zaspokajając swoją żądzę krwi

Czekam na konkretne podania, od osób, które potrafią /dobrze zagrać/, od osób, które nie tylko będą częścią ekipy czekającą na zlecenia, a sami potrafią nakręcić rozgrywkę.

Dla mnie najważniejsze jest to, aby nikt nie wychodził przed szereg i przestrzegał zasad, które ustalę. 

oto wzór PW do kielon

[member]Imię_Nazwisko      <<<< błędnie opisane PW usuwam z miejsca, nawet jakby było od mrucznika, chcę mieć porządek

Nick IC:

Charakterystyka postaci:

Plan na grę:

Coś o sobie OOC:

Nie chcę postaci pisanych na kolanie, każda osoba, która zagości w ekipie powinna mieć dokładnie zaplanowaną postać, ew. wady, cechy, uzależnienia, etc. wszystko przemyślane i przestrzegane

Zapraszam, zróbmy coś dobrego kochani moi

kiedys https://mrucznik-rp....13702-o-ravens/

Użytkownik kielon edytował ten post 15 marzec 2019 - 12:25

• Bratva i kotek igoś lubią to

#2 kotek igoś

kotek igoś

Zbanowany

• Zbanowany
  • 29 postów
  • Nick SA-MP:Bieniasz Rappaport

Napisano 15 marzec 2019 - 01:41

Mam słabość do romantyzmu.

#3 mały denio

mały denio

brat duzego deniego

• Gracz
  • 979 postów
  • Nick SA-MP:Arthur McKenzie

Napisano 15 marzec 2019 - 07:05

Jak wroce do domku to napisze i pogram z Toba na drugiej postce :D bedzie dobrze kelinix jak zwykle

#4 bartek luccese

bartek luccese

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1171 postów
  • Nick SA-MP:brett hancook

Napisano 15 marzec 2019 - 07:19

jeszcze się wstrzymam xD

Użytkownik bartek luccese edytował ten post 15 marzec 2019 - 07:21

#5 Doktorek

Doktorek

Vim vi repellere licet

• Sponsor
  • 166 postów
  • Nick SA-MP:Jack Brocklebount

Napisano 15 marzec 2019 - 12:24

Ciekawie się to prezentuje, tylko czy z obecną mentalnością graczy na serwerze na dłuższą metę to wypali? Teoretycznie to nie będzie nawet na kogo brać zlecenia (aczkolwiek mogę się mylić) bo raczej bezsensownym posunięciem będzie prowadzenie wojen jak to dotychczas było (opowiadając o niedawnych dwóch organizacjach które zostały zamknięte przez KO)

#6 Ashes

Ashes

• Gracz
  • 522 postów
  • Nick SA-MP:Freyra S. Genesis S.

Napisano 15 marzec 2019 - 14:33

Ja mam pytanie do posła kielona /me przesuwa mikro pod jego usta
Co będzie z członkami którzy są na slocie ha ? Jak chcecie rozwiązać z nimi sprawę ?
/me wyciąga notes

Użytkownik Light Fury edytował ten post 15 marzec 2019 - 14:39

• JJean i Copernik lubią to

#7 0110 1001

0110 1001

Legenda

• Komisja Organizacyjna
  • 1038 postów
  • Nick SA-MP:Vielegard_Costanzi

Napisano 16 marzec 2019 - 07:38

Usunąć ich oczywiście, brudasów.
  • ciasny wiesiek lubi to