Skocz do zawartości

[A][A] Atak w Nowej Zelandii


xKrakers

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo ludzi ogólnie popiera motyw za to co zrobili, niektórzy im zbijają wirtualną piątkę i chwalą że wykonali taki ruch oraz podają to jako odwet za WTC, zamachach w UK i Niemiec oraz Turcji itp. 

Odnośnik do komentarza

Dużo ludzi ogólnie popiera motyw za to co zrobili, niektórzy im zbijają wirtualną piątkę i chwalą że wykonali taki ruch oraz podają to jako odwet za WTC, zamachach w UK i Niemiec oraz Turcji itp. 

 

za dużo 4chana i wykopku kolego

Odnośnik do komentarza

tylko, że u nich produkcja jest dwa razy większa jak liczba wszystkich zgonów.

Chodzi mi o to że muzułmanie w afryce zabijają katolików z tamtego regionu którzy w większej części afryki są mniejszością. A ową "produkcje" mają muzułmanie bo religia podporządkowuje kobiety do roli rodzenia. Poza tym Stalin miał racje liczba zabijanych i zarzynanych katolików w Afryce, bliskim wschodzie i krajach typu pakistan to tylko statystyka zaś śmierć kilkudziesięciu osób w krajach 1 świata to tragedia. Żałosne.

Edytowane przez Kot Indyjski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Raczej internetu i facebooka, facet podobno był w Navy Seals. 

 

Nie był. Mogę cię zapewnić. Z bronią miał do czynienia jedynie na strzelnicy lub airsoftowych zabawach. Wyraźnie to widać na jego fragmovie.

 

PS. Bardzo interesuje mnie twoje rozgraniczenie internetu od facebooka. Ploszę, elaboruj.

Edytowane przez kotek igoś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

zamachowiec wkleił w swój manifest pastę o navy seals i ludzie wierzą że był wojskowym XDD jak czytam jakie niektórzy piszą głupoty bez jakiegokolwiek sprawdzenia wcześniej to aż smutno się robi. część manifestu po polsku, tam jest odpowiedź kim był i na wiele innych pytań,m.in. czemu to zrobił. https://sejmlog.pl/manifest-zamachowca-z-christchurch-tlumaczenie/

Edytowane przez kejtka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Mam filmik z zamachu ale nie wiem czy mogę tu dać link.

Filmik wyglada jak trailer do dobrej gry fps. Zjebana akcja, troche szkoda bo zginęli ludzie w ogromnych ilościach, ale jak to mówią: Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Edytowane przez Jenczy
Odnośnik do komentarza

Mam filmik z zamachu ale nie wiem czy mogę tu dać link.

Filmik wyglada jak trailer do dobrej gry fps. Zjebana akcja, troche szkoda bo zginęli ludzie w ogromnych ilościach, ale jak to mówią: Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

 

Władze Nowej Zelandii prosiły by nie rozpowszechniać filmiku.

Edytowane przez Kremuś
Odnośnik do komentarza

Mam filmik z zamachu ale nie wiem czy mogę tu dać link.

Filmik wyglada jak trailer do dobrej gry fps.

no zaczyna sie jak trailer do dobrej gry ale potem zrobil taki rozpierdol ze w zwloki strzelal i w krzyczacych "help me" ludzi

Odnośnik do komentarza

Władze Nowej Zelandii prosiły by nie rozpowszechniać filmiku.

Wiesz co mnie władze Nowej Zelandii. Nic nowego, kolejna śmierć. Mogę wysłać też filmiki z Gett żydowskich do których trafiali poniekąd Polacy. Gorszy widok niż to co jest na filmiku. Na świecie toczy się wojna. Teraz będzie zadyma jak muzułmanie odpowiedzą. Napięcie rośnie zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...