Skocz do zawartości

[A] Problem z SAMP


Earl

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, otóż dzieje się coś dziwnego. Za każdym razem gdy dołączam do gry po jakiś 2/5 minutach dzieje się to https://imgur.com/Ps3uiVC

Cały czas gram na tym samym laptopie wcześniej takich problemów nie miałem, zauważyłem że skacze lekko ping i prawdopodobnie to jest problemem ale sam nie wiem nie testowałem jeszcze na innym sprzęcie. Ktoś z was miał podobny problem? Na wcześniejszej wersji wszystko śmigało spoko ten sam internet wszystko bez zmian pomocy.... Nie wiem czy kupować nowego kompa czy nie.

Próbowałem zmieniać adresy mac ustawienia sieci łączyć się przez wzmacniacz stać metr od routera, kombinowałem z opcjami w laptopie reinstal samp gta, nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

To nie Twoja wina :D Ktoś po prostu, wchodzi na Twój nick ciagle - przez co Ciebie wyrzuca, tak się dzieje na niektórych serwerach. Ktoś wrzuca bota z Twoim nickiem, Tobie restartuje gre i nie mozesz wbic na serwer :D.

 

//edit; sprobuj wbic na dłuższy czas na inny serwer, sam zobaczysz. Jednak jeżeli nie z tym jest problem, to niestety nie wiem jak Ci pomóc.. Ew; mozesz mieć w nicku spacje na poczatku lub na koncu.

Edytowane przez Korupnik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Na telefonie nie mogę znaleść przycisku do edycji, wiec pisze tutaj. Nowy laptop jest, mam coś takiego jak netgar wzmacniacz sygnału do którego mam podłączonego kompa stary i nowy testowane to samo zrywa połączenie ping skacze, pytanie dlaczego się tak dzieje. Nowy laptop siedziałem przy samym routerze samp działa ok 15 minut miałem go odpalanego teraz mam zamiar sprawdzić jeszcze jak z pokoju będzie śmigał.

 

Można zamknąć chyba że ktoś ma jeszcze jakieś POMOCNE wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...