Skocz do zawartości

Discordowy tydzień zagadek!


skTom

Rekomendowane odpowiedzi

eVDFszT.png

Już teraz możesz tworzyć społeczność mrucznika na discordzie, skrypt pozwalający na synchronizacje czatów zostanie wgrany 5 kwietnia, a parę dni po jego wgraniu odbędzie się losowanie pojazdu unikatowego wśród użytkowników discorda.

 

z tematu

 

Hej, ostatnio zapowiedzieliśmy losowanie pojazdu unikatowego wśród użytkowników discorda, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku że nie będziemy iść na łatwiznę i zorganizujemy coś ciekawszego. Dnia 15 kwietnia zaczniemy wspomniany w tytule tydzień zagadek, który będzie trwał do soboty 20 kwietnia. Nagroda główna się nie zmienia (póki co nazwa pojazdu pozostaje tajemnicą  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:), zaś zasady są naprawdę proste:

  1. Na każdy dzień przygotowano zadanie konkursowe, łącznie jest ich 5 + 2, które będą całotygodniowe.

  2. Każdy gracz otrzymuje 1 los za wykonanie zadania konkursowego.

  3. Wygraną w konkursie jest pojazd unikatowy

  4. Trójka najszybszych albo najlepszych graczy otrzymuje kolejno 20, 15 i 10 losów, każdy pozostały kolejny gracz otrzymuje 1 los. Losy sumują się, zwiększając szanse na wygraną proporcjonalnie do ich ilości.

  5. Odpowiedź na zadanie należy zgłosić do bota konkursowego (o tym więcej informacji wkrótce)

  6. Losowanie odbędzie się po zakończeniu wszystkich zadań konkursowych.

 

Prócz głównej nagrody, dla osób przodujących w rankingu zdobytych losów przewidujemy także $$$, ale o szczegółach później  B-) Śledźcie rozwój sytuacji tutaj bądź na discordzie, z fartem! 

  • Like 24
Odnośnik do komentarza

Szybkie FAQ dotyczące konkursu


1. Jak wygląda Konkursowy BOT?

 

YKCoWUh.png

 


2. Gdzie wpisujemy zagadnienie /pomoc/ by uzyskać pełną listę komend?

 

 

  • Aby uniknąć zbędnego spamu postanowiliśmy wyłączyć wszystkie komendy na kanałach serwerowych. Po wpisaniu zagadnienia /pomoc/ powinna wyskoczyć wam poniższa informacja:

sNyPQjh.png

  • Po przejściu na prywatną wiadomość do naszego bota powinna wyskoczyć nam pełna lista komend:

sW2TbbY.png

 

 


3. Za co odpowiada komenda /ranking/?

 

 

  • Komenda /ranking/ wyświetla nam 10 osób, które mają najwięcej zdobytych losów:

Np4dT0p.png

 

 


4. Co się stanie gdy źle odgadnę hasło, ile muszę czekać by móc ponownie spróbować, co jeśli zgadnę pierwszy/a i czy mogę wpisać hasło dwukrotnie?

 

 

  • Gdy wpiszecie błędną odpowiedź powinniście zostać o tym automatycznie poinformowani przez naszego wspaniałego bota:

ToyyegJ.png

  • Ilość szans na podanie odpowiedniego hasła jest nieograniczona, więc gdy popełnicie błąd otrzymacie jedynie 10sec deelayu na ponowną próbę odgadnięcia hasła:

lwiQOPw.png

  • Podczas odgadnięcia hasła zostaniecie poinformowani ile losów udało wam się zdobyć. (1 miejsce - 20 losów, 2 miejsce - 15 losów, 3 miejsce - 10 losów, 4+ - 1 los):

9mXVDjw.png

  • Kiedy spróbujemy wpisać ponownie już odgadnięte przez nas hasło BOT nie naliczy nam dodatkowych punktów:

VEfcedy.png

 

 


5. Jestem poza top 10 osób z największą ilością punktów - jak mogę sprawdzić ile losów mi brakuje by ich dogonić?

 

 

  • Po wpisaniu komendy /sprawdzlosy/ BOT powinien podać nam ilość zgromadzonych losów:

ROOGeDe.png

 

 


6. W jakich godzinach mogę podawać hasło?

 

Hasło dla danego etapu można podawać w godzinach 10:00-22:00.

 

 


 

Mam nadzieję, że okaże się to pomocne dla wszystkich użytkowników biorących udział. Pragnę również przypomnieć o /całotygodniowych/ konkursach na najbardziej lajkowany screen oraz najbardziej lubianą propozycję dotyczącą serwera discord (sensowne, realne i przydatne). Jedna zasada, ssy muszą być z SA:MPa lub dotyczyć serwera mrucznik rolplej (memy mile widziane, tylko bez szkalowania!). Już dzisiaj między godziną 10:00-11:00 pojawi się więcej informacji na temat pierwszego tematu konkursu. Został już również opublikowany unikat o który toczyć się będzie zacięta /walka/. Więcej informacji na temat unikatowego pojazdu znajdziecie na serwerze discord pod kanałem #informacje.

 


Edytowane przez Mrucznik
dodano godziny podawania haseł
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...