Skocz do zawartości

[O] The 176 Movement


pyra123

Rekomendowane odpowiedzi

gu2XjtA.png

 

 

cześć, z chłopakami chcemy sobie pograć ruch konserwatywnych świrów, którzy będą się starać, jak najbardziej utrudnić życie ludziom o innych poglądach politycznych. co do stricte naszej gry, to będziemy grać tak, na ile pozwolą nam inni gracze - nie chcemy na pewno, aby komuś się naprawdę zrobiło smutno w prawdziwym życiu przez nasze podejście, to tylko gra. :)
wydaje mi się, że nie musimy nic dodawać - wszystko wyjdzie w praniu, a o co chodzi, to pewnie każdy wie.


 

ekipa

ja

ellington

koises

wolfram

michal kozak

vandil

setere

Odnośnik do komentarza

najpierw to sie zastanow czy piszesz tekst po angielsku czy po polsku

 

średniawka straszna

no ta, nie zapomnij dodać, że zamiast los santos police department powinno być komenda miejska policji w los santos xD jeszcze rozumiem, jakby była to część ważna, dotycząca samej treści aplikacji, ale to stanowi część wizualną i jest tam tylko 16 słów w języku obcym (nie licząc logo, bo chyba nie wstawiłbym tutaj ministerstwa sprawiedliwości)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

ta, tyle ze tutaj komenda miejska policji w los santos wypada o wiele lepiej niz wasz caly doj, ktory bazuje tylko i wylacznie na jakichs pogloskach i jeszcze takie dokumenty pisze w stylu potocznym xD

 

kolesiowi, ktory to podibjal, chyba tez nie chcieliscie robic siary, jak zamazaliscie jego godnosc

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

ta, tyle ze tutaj komenda miejska policji w los santos wypada o wiele lepiej niz wasz caly doj, ktory bazuje tylko i wylacznie na jakichs pogloskach i jeszcze takie dokumenty pisze w stylu potocznym xD

 

kolesiowi, ktory to podibjal, chyba tez nie chcieliscie robic siary, jak zamazaliscie jego godnosc

której części z mojego posta nie zrozumiałeś? xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...