Skocz do zawartości

Zdjęcie

dlaczego zarzad ma ten serwer gdzies i nic...

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 serinho

serinho

cwel

• Gracz
  • 573 postów
  • Nick SA-MP:richard wierzbicky

Napisano wczoraj, 22:09

zarząd nie docenia roleplay. były dobre projekty, samotne gierki bez skryptu, które były nadzieją. szkoda że było ZERO WSPARCIA

siema kogito znowu mk robisz?

#42 Hoffman

Hoffman

Ricardo

• Konto Premium
  • 96 postów
  • Nick SA-MP:Eric Hoffman

Napisano wczoraj, 22:12

Ja się dziwię tylko, że jeszcze takie tematy powstają.

#43 don patelnia

don patelnia

Mechanik

• Gracz
  • 1 postów
  • Nick SA-MP:Don Zac Ollac

Napisano wczoraj, 23:22

gosciu tutaj w 2011 byly strajki administracji i organizacji (glownie przestepczych) i to rowniez nie przynioslo efektow. byly inby z masowym banowaniem graczy na serwerze jak i na forum. To takze nie przynioslo zadnego efektu. Michal aka 0Verte, starszym graczom znany tez jako gosc co jezdzil paleciakiem w biedronce, nie ma pojecia jak powinien wygladac serwer Role Play. Wiecie jak powstal mrucznik? Byl sobie bardzo dawno temu serwer lost heaven, na ktory wszedł 0Verte z Mrucznikiem. Jak mnie pamiec nie myli to i morasznik z devilsonem tez tam grali. No, ale mniejsza z tym. 0Verte czy tam mrucznik nie pamietam już, zostali ukarani za non rp. Mrucznik stwierdzil jak to mozliwe, ze ja dostalem jakas niebotyczna kare. Wpadl wtedy na pomysl zeby zalozyc swoj wlasny serwer z luzna polityka. Zajebal spolszczonego GFa i tak powstal mrucznik. Dla 0Verte szczytem RP byla jego postac bymber cos tam i latanie w skinie clowna z minigunem. Nie oczekujcie, ze tutaj cos sie zmieni na lepsze. Jeszcze jak Dawid aka Ciara mial dostep do ftp to coś sie dzialo. Macie tutaj wybor, grac w swoim gronie na ubogim skrypcie, nakurwiac dm albo isc na normalny serwer RP - ta wszyscy wiedza o jaki serwer chodzi. Teraz nie ma problemu zeby się tam dostać. Bo skonczyla się era gdzie dawniej trzeba było napisac spojna biografie oraz zarys postaci. Pozdrawiam starych graczy
Mrucznik aka cygan i Michal 0Verte paleciak od zawsze mieli wyjebane na serwer bo to dwa paparuchy bez jakichkolwiek umiejetnosci
/: Kto pamieta ankiete czy robić 3.0 czy napisac aktualizacje :D

Użytkownik don patelnia edytował ten post wczoraj, 23:41

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych