Skocz do zawartości

[R][SkargaMG] Max Thicc


Perfidny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Max thicc

Nick oskarżającego: Perfidny
Powód: Typ mnie ciagle kickuje z Shoutboxu, grozac mi, ze mi znajdzie zajecie.(powodzenia z takimi moderatorami) 
Wyjaśnienie: Dostalem 1 punkt za offtopic, jeszcze specjalnie obserwowal co napisze aby mi wpieprzyc, widze, ze komus sie nudzi i nagle z dmiarza stal sie wielkim moderatorem. :)

https://imgur.com/gns7fgz

Edytowane przez Perfidny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wytlumacz mi, co masz na myśli "kickuje z shoutboxu"? Normalnie prowadziłem z tobą dyskusję i niczego nie usuwałem. 

A co do zajęcia i tej rzekomej groźby:

28sJg8e.png

Dostałeś punkt, ponieważ poprzednie ostrzeżenie nadane przez innego moderatora nie wpłynęło na twoje zachowanie i dalej offtopujesz w tematach. 

Edytowane przez max thicc
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Wytlumacz mi, co masz na myśli "kickuje z shoutboxu"? Normalnie prowadziłem z tobą dyskusję i niczego nie usuwałem. 

 

A co do zajęcia i tej rzekomej groźby:

28sJg8e.png

Dostałeś punkt, ponieważ poprzednie ostrzeżenie nadane przez innego moderatora nie wpłynęło na twoje zachowanie i dalej offtopujesz w tematach. 

 

Siedze sobie na tym czacie, nagle odswiezyla mi sie strona error, jakbym mial bana, moze to tak ujme, wiec to normalne, ze dostalem kicka i to ciagle, jak odswiezalem strone z czatu, A nagle, jak Ci cos napisalem, to nagle akurat mnie z czatu wypieprzalo, jak odswiezalem, przypadek? 

Edytowane przez Perfidny
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...