Skocz do zawartości

[Showroom] Dreptacz ⚒


Maniu

Rekomendowane odpowiedzi

QfFIVlW.png

 

Rodzaj: interior i exterior 

Nazwa: Cabana Bar           

Opis: Długo szukałem miejsca na ciekawe miejsce pod bar lub restauracje. Ponieważ Ibiza Club odeszła w zapomnienie, stworzyłem "Cabana Bar" - bar na plaży. Mam nadzieję, że czuć klimat plażowego baru, gdy patrzycie na ss'y. :D 

 

Muzyczka do przeglądania ss'ów. 

EAsqnXo.jpg

EuzFtGc.png

gutMyh2.png

nnzDg9s.png

pA9ueTX.png

N8Z3Xjv.png

KNptjSh.png

okzSmgt.png

5yj06PA.png

Pp6luVg.png

 

 

 

 

BAR W NOCY 

szLWeG9.jpg

veW1jXr.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza

Nic szczególnego, prostokąt z paroma obiektami do tego widać łączenia ścian sufitu i podłóg co mnie osobiście na bieżącą chwilę drażni w interiorach, pytanie też czy nie występuje migotanie obiektów ale to tylko można zobaczyć na serwerze. Jak na tyle czasu co to robiłeś to rewelacji żadnej nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nic szczególnego, prostokąt z paroma obiektami do tego widać łączenia ścian sufitu i podłóg co mnie osobiście na bieżącą chwilę drażni w interiorach, pytanie też czy nie występuje migotanie obiektów ale to tylko można zobaczyć na serwerze. Jak na tyle czasu co to robiłeś to rewelacji żadnej nie ma.

Zaczyna dopiero, nie ma co najeżdżać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://youtu.be/B9TwAT3gNaQ


 


Jeżeli link nie działa kliknij tutaj


Rodzaj: Interior 


Nazwa: San Fierro Arena - San Andreas Song Contest 2019         


Opis: Cześć! Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie - kolejna edycja konkursu, który organizuję od trzech lat. W evencie jak zwykle na scenie konkurują ze sobą gracze oraz organizację. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie z planem, KU wgra interior specjalnie na tą okazję. Scena będzie zmieniać kolory za pomocą neonów ze skryptu /scena (który umieści się już w dzień eventu pod sceną z interioru) - dzięki temu oprócz różnych barw kolorów, uzyskamy również na scenie wybuchy, racę, dymy - koniec końców mam nadzieję, że na serwerze będzie to robiło duże wrażenie. 


 


Dla ciekawskich: Kilka ss'ów oraz filmiki z eventu z ubiegłych lat. 



2017 



 


Jeżeli link nie działa kliknij tutaj


 



Y8Zmehr.png


l1kKb4m.png


cWbdy4k.png



 


2018 



 


Jeżeli link nie działa kliknij tutaj. 


 


 


sDvWqMQ.png


xerXa9e.png


vPlXVj8.png


zIia3R9.png


 


 


Edytowane przez Dreptacz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

cześć, dałbyś mi kilka rad odnośnie tworzenia interiorów? jakich narzędzi używasz oraz czy masz jakieś sztuczki i sposoby na ułatwienie sobie pracy?

 

PS. masz zablokowane pw

 

 

--- TEN CZŁOWIEK JEST ZŁOTY

Edytowane przez fasty
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

aMWWkl3.png


 


Muzyka do czytania tematu. 


 


Rodzaj: interior


Nazwa: Stara Kamienica          


Opis: Jadąc przez Los Santos, zafascynował mnie ten dość specyficzny budynek. Tak więc stworzyłem naprawdę spory interior (3 piętra), z ciekawą historią...


Historia "Starej Kamienicy": Budynek wybudowało starsze małżeństwo. Na początku miało ono pełnić funkcję pensjonatu, niestety przez nagłą śmierć jednego z właścicieli, pensjonat został sprzedany w ręce młodego kupca. Młody mężczyzna okazał się członkiem mafii handlującej organami ludzkimi. Po zakupie nowego obiektu, jedna z najprężniej działających mafii w Los Santos w XX wieku, założyła tam swoją "siedzibę".


Wielu mieszkańców przeraża myśl o wejściu do starej kamienicy, która w tym momencie stoi opuszczona. 


Zdjęcia + filmik


 


Edytowane przez Dreptacz
  • Like 9
Odnośnik do komentarza

Widać, że robisz postępy. Jako bardzo doświadczony mapper powiem Ci, że jest coraz lepiej - a to już coś znaczy. Podoba mi się u Ciebie to, że w końcu otworzyłeś umysł na szersze wykorzystanie obiektów (przykładowo te łopaty jako podstawki pod papugi). Pamiętaj jedynie, o częstszym stosowaniu tekstur zamiennych, to jest podstawa. Obecne standardowe obiekty SA:MP są już ostro przeruchane i mało kto się na ich widok spuszcza. 

 

O ile wyeliminowałeś u siebie tego "świra" na punkcie niedopracowań i migających obiektów, to mógłbym zaoferować CI jakąś startową współpracę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

stara kamienica bardzo mi sie spodobala, przypomina mi troche klimaty pierwszej odslony call of cthulu lub dodatku do fallouta, idealne wykonanie ale jeden mankament - te trupy w piwnicy nie sa potrzebne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...