Skocz do zawartości

[O] Savage Dealer's Crips.


mlodykubus

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny gang IKS DE O.G odwala, a dokładniej ostatnio jak chciałem z nim zrobić ss'y to podczas jazdy na motocyklu chciał pomóc typowi co skuwali, PD zaczęło do niego napieprzać, został też skuty, przez policjantkę dostał Marcepana, ale i tak by poszedł do paki, a tu z jego rozmowy ze mną na discordzie.

https://prnt.sc/nemoox za mówienie prawdy o nim dostałem lote  

Edytowane przez Sprint3r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Fajny gang IKS DE O.G odwala, a dokładniej ostatnio jak chciałem z nim zrobić ss'y to podczas jazdy na motocyklu chciał pomóc typowi co skuwali, PD zaczęło do niego napieprzać, został też skuty, przez policjantkę dostał Marcepana, ale i tak by poszedł do paki, a tu z jego rozmowy ze mną na discordzie.

https://prnt.sc/nemoox za mówienie prawdy o nim dostałem lote  

 

Ziomek, nie pierdol głupot, psy mnie chciały zawinąc bo wsiadł typ na motor i ja uciekałem, podczas gdy mnie brali to policjantka zbugowała coś i marcepan.Nie ogarniasz nic wariacie, nie znasz ortografii i tylko 2 razy w gierce byłes, nie bede sie pierdolil z jakims dzieciakiem co tylko uprzykrza gierke, tylko slot ludziom zabierasz :)

+ do fbi na VLD chcesz iśc XD

 

I nie pisz tego tutaj, bo zaśmiecasz temat

 

I nie było mowy o ss'ach, mieliśmy po prostu iśc pograć.

prosze o ukrycie tego shitowego posta.

Edytowane przez SeNoX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

fugT3ln.png

 

SoIKzFR.png


Dziwisz się że org nie grają? Święta są nie każdy ma po 12 lat na mruczniku i nie siedzą w domu cały czas.

Ziomuś, tylko odnoszę sie do wiadomości Timon'a o tym, kiedy zaczne grać z innymi organizacjami.Też nie siedze 24/7 i dopiero później wbijam na pc

Odnośnik do komentarza

zakmnijcie juz ta morde, bo nie chce mi sie tego czytac, sa nowymi graczami, dobrze, ze sie starja cos zagrac

bo wy nic nie robicie, a jak juz robicie to wasze org sa w koszu po tygodniu nie calym

gralem z nimi raz i nie bylo tak zle jak ich oceniacie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Widzę, że tu się ostre dymy dzieją więc wbiłem zobaczyć... Sama aplikacja jest "ok", co do SSów to mało estetycznie... Proponuję to poprawić, wprowadzić troszkę większy kadr... Z tego co widzę, praktycznie cały czas pojawiają się ssy z jedną i tą samą osobą. Rzadko was widuje na wasze ośce. Rozumiem - Triduum i Święta, lecz zaraz wszystko minie, a aktywność sama się nie poprawi. Twoje nastawienie co do apki pokazuje, że Ci na niej zależy, bronisz jej tytuł, lecz przyjmuj krytykę i wyciągnij z niej wnioski. Sam miałem aplikacje, która była i popierana i hejtowana. Mam nadzieję, że coś z tego będzie i nie zawiedziecie. 

Odnośnik do komentarza

Dobra teraz jakaś dłuższa wypowiedź. Ukryłem zbędne spiny w temacie, przejrzałem jeszcze raz wszystkie ssy, polecam ci gdy je obrabiasz zmienić czcionkę kopiować tekst z logów A nie wpisywać go samemu, wygląda to poprostu fajniej i wiarygodniej. Co do samej gry, gang bardzo przeciętny, nie jest aż tak źle ale widać że nie do końca znasz temat. Proponuję Ci jako liderowi poszperać w internetach, jest dużo dokumentów, atykułów, filmów. Nie grajcie bandan, barw bo to było w latach 80-90-00. Teraz czarnuchy jeżdżą furami, robią hajsy obwieszają się złotem, i ogólnie w dupie są zasady liczy się profit. Nie narzucam wam gry tylko daje przykład. Kreujcie postacie na raperów, fryzjerów, menadżerów czy co tam chcecie żeby historia parła na przód bo nie chce mi się za miesiąc czy dwa patrzeć jak nadal siedzicie na ośce I robicie dokładnie to samo. Wy macie się rozwijać A nie stać w miejscu. Ciężko jest z ekipą na serwerze ale w 2 osoby nie stworzysz organizacji I jeżeli nie masz kompanów poprostu to zostaw I poczekaj aż zbierzesz ekipę, na siłę nic nie ugrasz, a grę na siłę jest łatwo zobaczyć. Zostawiam was, nie akceptuje ale też nie odrzucam, grajcie sobie dalej, ale akcept na slot nie wchodzi narazie w grę. Smacznego jajka ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra teraz jakaś dłuższa wypowiedź. Ukryłem zbędne spiny w temacie, przejrzałem jeszcze raz wszystkie ssy, polecam ci gdy je obrabiasz zmienić czcionkę kopiować tekst z logów A nie wpisywać go samemu, wygląda to poprostu fajniej i wiarygodniej. Co do samej gry, gang bardzo przeciętny, nie jest aż tak źle ale widać że nie do końca znasz temat. Proponuję Ci jako liderowi poszperać w internetach, jest dużo dokumentów, atykułów, filmów. Nie grajcie bandan, barw bo to było w latach 80-90-00. Teraz czarnuchy jeżdżą furami, robią hajsy obwieszają się złotem, i ogólnie w dupie są zasady liczy się profit. Nie narzucam wam gry tylko daje przykład. Kreujcie postacie na raperów, fryzjerów, menadżerów czy co tam chcecie żeby historia parła na przód bo nie chce mi się za miesiąc czy dwa patrzeć jak nadal siedzicie na ośce I robicie dokładnie to samo. Wy macie się rozwijać A nie stać w miejscu. Ciężko jest z ekipą na serwerze ale w 2 osoby nie stworzysz organizacji I jeżeli nie masz kompanów poprostu to zostaw I poczekaj aż zbierzesz ekipę, na siłę nic nie ugrasz, a grę na siłę jest łatwo zobaczyć. Zostawiam was, nie akceptuje ale też nie odrzucam, grajcie sobie dalej, ale akcept na slot nie wchodzi narazie w grę. Smacznego jajka ;)

dobra zamknij to.

Edytowane przez SeNoX
Odnośnik do komentarza

Wasza gra jest na słabym poziomie, screeny oraz skargi od innych ludzi ciągle się tutaj pojawiały. Mimo wskazówek moich na waszym Discordzie dalej nie potrafiliście czegoś porządnie zagrać i brakuje wam tego doświadczenia, sory chłopaki. Jak chcecie porady lub macie pytania to zapraszam na mój Discord, który jest łatwą, szybką i przyjemną formą kontaktu ze mną. Aplikacja zostaje odrzucona.

Edytowane przez Timon
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...