Skocz do zawartości

[A][A] make mrucznik great again Xd


kartofelek123

Rekomendowane odpowiedzi

nie raz zostalem ukarany bez reporta jak sie dmilem dla zabawy ze znajomym wiec prosze nie gadajcie glupot xD

również nie karam bez reportów ale czasem trzeba gdy dla zabawy kasujecie kolege x20 razy gdy wychodzi z respa :(

Odnośnik do komentarza

A dlaczego kickujecie za afk? System automatycznie wywala po 10 minutach, nie trzeba mu pomagać i moim zdaniem to bezsens. Też nikomu wtedy nie przeszkadzałem i świetnie się bawiłem przez ten czas na drugiej karcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

A dlaczego kickujecie za afk? System automatycznie wywala po 10 minutach, nie trzeba mu pomagać i moim zdaniem to bezsens. Też nikomu wtedy nie przeszkadzałem i świetnie się bawiłem przez ten czas na drugiej karcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Dla fragów, statsy jedne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

A dlaczego kickujecie za afk? System automatycznie wywala po 10 minutach, nie trzeba mu pomagać i moim zdaniem to bezsens. Też nikomu wtedy nie przeszkadzałem i świetnie się bawiłem przez ten czas na drugiej karcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Właśnie to już nie mrucznik gdzie brakowało slotów tylko gdzie gra 100/500 osób, nikomu nie przeszkadzam będąc afk.

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz trafiłem na ten temat (tylko dzięki statusowi luccese) i rzuciło mi się w oczy kilka rzeczy.

 

Listy bez ub i łamanie zasad

Dawno temu zostały ustalone zasady dla obu stron (gracze <-> administracja) po to by panował względny porządek. Mimo, że BBB i spółka 'napędzali rozgrywkę' itd i chwała im za to, ale na forum nie byli święci i generalnie zostawiali za sobą szambo. Gdyby tego nie kontrolować, wytworzyłaby się bardzo toksyczna społeczność. Rozumiem błędy młodości (i przenikanie bycia gangsterem na mruczniku do świata ooc), ale to nie sprawi, że karę się nagle ominie.

 

Gdy tworzyliśmy liste bez unbana na forum postanowiliśmy stworzyć 3 stopnie: na celowniku (większa szansa na wpisanie na liste ostatniej szansy, śrubowane kary), lista ostatniej szansy (następny ban = lista bez ub) oraz lista bez ub. To nie jest tak, że na listę bez ub trafia się za offtop czy coś takiego - musisz naprawdę coś ciężkiego zrobić (np rozsiewanie malware itp) lub ciągłe kary za to samo przez dłuższy czas i brak szans na poprawe (wtedy nie lecisz od razu na liste bez ub, ale stopniowo awansujesz i masz szanse zawrócić). Któryś z BBB awansował w głupi sposób z listy ostaniej szansy dostając chyba 1 warna za offtop mająć 5/6.

 

Narzekanie

Coś co rzuciło mi się najbardziej w oczy to typowe polskie narzekanie i nie robienie niczego w tym kierunku (w większości przypadków). Pisanie 'administracjo ogarnij się!',  'administracja forum niech zrobi xyz' nie sprawi, że nagle ktoś się tym zainteresuje (o ile ktokolwiek z tej grupy to zobaczy). Samym narzekaniem niczego nie zdziałacie i jeśli chcecie cokolwiek zrobić (nie tylko na mruczniku) to musicie uderzać do poszczególnych osób. Naprawdę zdziałacie sporo jeżeli przestaniecie traktować nas jak najgorszych wrogów i pisać do eteru, a zamiast tego napisać pw i na spokojnie wszystko wyjaśnić. Świetnym przykładem jest luccese, który ugadał się i podpisał cyrograf. Bonger i bagieta też obrali taką strategie i raczej im dobrze wróże.

 

tl;dr

jak będziecie pisać pw do konkretnych osób to zdziałacie więcej niż narzekając

Ale nie rób z siebie Temidy, na liście bez UB znajdują się osoby za gówno przewinienia a które wnosiły na serwer/forum więcej dobrego niż złego. Masz ogromne ego i uprzedzenia w stosunku co do niektórych osób. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Skupie się na gówno przewinieniach 

  • Azzam - liczne multikonta, 30 warnów, szkalowanie ekipy forum, burdel na forum, piractwo, udostępnianie nielegalnych obrazów systemów

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10   to jest nielegalny obraz systemu? 

 

  • glo up - obrazy, reklama konkurencji

... obrazy sa az takie straszne, ze zasluguja na liste bez ub?

  • domciodog - 23 warny, obrazy użytkowników i administracji

jw

 

  • psz - ddos forum, szkalowanie papieża, masa multikont, handel kontem, szkodnik no. 1

szkalowanie papieża xd

 

  • ala - 52 warny (2 grudnia 2017), liczny offtop, celowe błędy ortograficzne, obrazy, brak szans na poprawe, udostępnianie prywatnej korespondencji użytkowników

celowe blędy ortograficzne

 

niesprawdzony powod związany z hajsem, jaka lista bez ub, jakie mk, jaki powrót? xD Ale wiadomo, tutaj z sentyemntu wymienie wszystko jako shit powody

  • kotgio - sell hajsu, masowe multikonta

kogito nie miał co sprzedać i robił was w balona, na mk tworzył tu lepsze terści niz osoby uwazajace sie na bogów rp

 

  • Galway Girl - liczny offtop, obrazy, kolekcja warnów, niewykorzystana szansa.

offtop i obrazy, no skad ja to znam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...