Skocz do zawartości

[A][A] make mrucznik great again Xd


kartofelek123

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie nam adminy i zrobimy porzadek z tymi wszystkimi stachu konewka itp.

#freebagietaibonger

te chujowe nicki to powinna być pierwsza rzecz, blokować takie odrazu.

 

 

ALE PRZECIEŻ TO LUŹNE RP ---------- CH** MNIE TO OBCHODZI

Odnośnik do komentarza

jak ja gralem legalnie na tym serwisie to potrafilem do gry zmotywowac 20 osob ktorzy byli pod moimi organizacjami i to za kazdym razem - a teraz? to nie do pomyslenia bo wlasnie przewyzszamy poziomem tej gry was wszystkich :smiley: warnami rowniez ziomus ale to raczej kiedys :)

 

//za bagiete dla kremusa

Odnośnik do komentarza

Tak mnie zastanawia czasem, kto to siedzi za tym komputerem i pisze takie pierdoły mówiąc, że oni byli jakąś ostoja serwera. Z Mrucznika 80 % graczy czy adminów robi poważny serwis Role-play, a przecież wiadome, że tak nie jest. 

RM8qLkb.png

Odnośnik do komentarza

Tak mnie zastanawia czasem, kto to siedzi za tym komputerem i pisze takie pierdoły mówiąc, że oni byli jakąś ostoja serwera. Z Mrucznika 80 % graczy czy adminów robi poważny serwis Role-play, a przecież wiadome, że tak nie jest. 

RM8qLkb.png

0verte i Mrucznik nie mają pojęcie o RP więc co tu gadać o poważnym serwisie.

Odnośnik do komentarza

"apelacje od kar na forum", nikogo nie przekreślamy grubą kreską ale jak dasz palec to zaraz wezmą całą rękę. Prawda jest taka, że połowa z nich i tak lata na MK z vpn. Komuś takiemu dalej mamy wierzyć? 

no z tego co wiem dwoch graczy tego serwisu dla ktorych jest ten temat tak nie robi, bo sie znaja tak na komputerach jak kolanko na atakowaniu stron www xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

ta dyskusja jest bez sensu

 

chcecie grac rp to nie grajcie tutaj, to jest proste. Kilka osób z tej ekipy na obrazku w poście opa poszło sobie na konkurencje i tam grają już od dawna normalnie. Granie rp na mrucznik jest bez sensu, bo nie możesz oczekiwać, że druga strona też będzie miała zamiar grać coś konkretnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

ta dyskusja jest bez sensu

 

chcecie grac rp to nie grajcie tutaj, to jest proste. Kilka osób z tej ekipy na obrazku w poście opa poszło sobie na konkurencje i tam grają już od dawna normalnie. Granie rp na mrucznik jest bez sensu, bo nie możesz oczekiwać, że druga strona też będzie miała zamiar grać coś konkretnego.

 

Pamiętam jak tu zaczynałem grę, to odegrałem coś na mechu, to nagle wyjął z dupy akacza i mnie zajebał, a potem napisalem do Admina, co to miało być, żadnego odegrania RP, a ten do mnie "Tu tak jest". 

Odnośnik do komentarza

ta dyskusja jest bez sensu

 

chcecie grac rp to nie grajcie tutaj, to jest proste. Kilka osób z tej ekipy na obrazku w poście opa poszło sobie na konkurencje i tam grają już od dawna normalnie. Granie rp na mrucznik jest bez sensu, bo nie możesz oczekiwać, że druga strona też będzie miała zamiar grać coś konkretnego.

ciezko byloby przywyknac do aj 4h za przebiegniecie 10 metrow ;-DDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak tu zaczynałem grę, to odegrałem coś na mechu, to nagle wyjął z dupy akacza i mnie zajebał, a potem napisalem do Admina, co to miało być, żadnego odegrania RP, a ten do mnie "Tu tak jest". 

no to nie jest nic nowego, to nie jest serwer rp tylko rpg, nie wiem kto ma jeszcze co do tego jakiekolwiek watpliwosci

 

tu nie chodzi o to by mowic zle o serwerze tylko granie rp na rpg nie ma zadnego sensu o czym ja sie tu dawno temu przekonalem. Odejscie stad bylo najlepsza decyzja jaka moglem podjac, choc pewien czas gralo sie tu w porzadku. Mimo wszystko jak chcecie szukac normalnej gry gdzie da sie cos dobrego odegrac i z inna org przest i z departamentem to nie bierzcie pod uwage tego serwera.

Odnośnik do komentarza

ta dyskusja jest bez sensu

 

chcecie grac rp to nie grajcie tutaj, to jest proste. Kilka osób z tej ekipy na obrazku w poście opa poszło sobie na konkurencje i tam grają już od dawna normalnie. Granie rp na mrucznik jest bez sensu, bo nie możesz oczekiwać, że druga strona też będzie miała zamiar grać coś konkretnego.

ma ta dyskusja swoje plusiki ;)

mPHUIuf.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

ub9JyYE.png

Nie rozumiem tutaj niektórych użytkowników. W ogóle, zabawnie tutaj jest i nadal nie rozumiem niektórych rzeczy. Wczoraj znowu dostałabym listę bez UB za to, że zmieniłam nick na JJJean i avek na taki sam, co ma Damian mimo jego zgody. Niby komuś to przeszkadzało, dostałam groźby otrzymania bana na zawsze, więc jeśli za takie głupoty chcecie banować ludzi który NAPRAWDĘ chcą tu coś ugrać, mimo tych dmiarzy którzy nie są banowani tylko dajecie im 10 minut AJ, to proszę, róbcie to. Tylko niech potem Komisja Organizacyjna nie dziwi się, czemu nikt nie chce grać w przestępczych, jak za dezorganizację gry i celowe przeszkadzanie gry gangom, mafiom itd. dajecie kicka. Zabawne, że ciężej jest dostać unbana człowiekowi, który grał cały czas Role Play, tworzył różne organizacje, urozmaicał rozgrywkę innym (przykład Bartka lucesse) niż Jeffrey McKean, który jeździ po South Central i dmi wszystko co się rusza. Pozdrawiam.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...