Skocz do zawartości

Zdjęcie

[skarga]Brayan_Torreto

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów
  • Nick SA-MP:Max Capaniero

Napisano 04 grudzień 2015 - 00:28

Nick oskarżonego: Brayan_Torreto

Nick oskarżającego: Max_Capaniero
Powód: Obraził mnie i tak bardzo smutno mi teraz hlip
Kara (proponowana): Pokorna chłosta nogą od krzesła kuchennego.
Wyjaśnienie: No to po prostu mnie zwyzywał.. Jak by zwyzywał mnie kolega to nic bym nie napisał. Ale to jest jedyna osoba na serverze której nie lubie xD Więc pisze 1 skargę w życiu.
Screeny (obowiązkowe): http://screenshooter...2750776/rjdjose

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 04 grudzień 2015 - 00:36

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Street Boss

Street Boss

Expert

• Gracz
  • 184 postów
  • Nick SA-MP:Marcus_Crosver [Poboczna] Brayan_Torreto [Wyjechał]

Napisano 04 grudzień 2015 - 00:55

Napisałem tak gdyż ten gracz spamuje mi od jakiegoś czasu,twierdząc że jestem jego kolegą i pisze do mnie jakieś po*****e rzeczy,siedze sobie na serwerze po północy a ten do mnie "Kolega",jakbym sie kumplowal z nim niby, a jest wręcz przeciwnie, nęka mnie,pisze do mnie co chwila,jakby nie miał przyjaciół,pisze jakieś pedalskie słówka do mnie, w dodatku przyznał sie że jest po*****y, prosiłbym o odrzucenie tej skargi gdyż jest ona bezsensowna,

tutaj mam przykład:

sa-mp-005.jpg

tego było o wiele ale nie jestem osobą która trzyma palec na f8, tutaj podsyłam jeszcze chatlog z podaną godziną dzisiejszego dnia, w działach U.S.S.S które ma aktualnie teraz hasło było wstawione zdjęcie jak ten gracz przyznaje sie że jest po*****y itp w pedalskim stylu że tak powiem.

[00:23:51] » Max_Capaniero (ID: 3) wiadomość: jebne skarge to admin sie posika xD

do odrzucenia skarga

PS: prosze jeszcze zwrócić uwage w jakim sformuowaniu został wypełniony wzór na przykład o karze proponowanej.

Użytkownik Street Boss edytował ten post 04 grudzień 2015 - 00:57

#4 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 01:00

Napisałem tak gdyż ten gracz spamuje mi od jakiegoś czasu,twierdząc że jestem jego kolegą i pisze do mnie jakieś po*****e rzeczy,siedze sobie na serwerze po północy a ten do mnie "Kolega",jakbym sie kumplowal z nim niby, a jest wręcz przeciwnie, nęka mnie,pisze do mnie co chwila,jakby nie miał przyjaciół,pisze jakieś pedalskie słówka do mnie, w dodatku przyznał sie że jest po*****y, prosiłbym o odrzucenie tej skargi gdyż jest ona bezsensowna,

tutaj mam przykład:

sa-mp-005.jpg

tego było o wiele ale nie jestem osobą która trzyma palec na f8, tutaj podsyłam jeszcze chatlog z podaną godziną dzisiejszego dnia, w działach U.S.S.S które ma aktualnie teraz hasło było wstawione zdjęcie jak ten gracz przyznaje sie że jest po*****y itp w pedalskim stylu że tak powiem.

[00:23:51] » Max_Capaniero (ID: 3) wiadomość: jebne skarge to admin sie posika xD

do odrzucenia skarga

PS: prosze jeszcze zwrócić uwage w jakim sformuowaniu został wypełniony wzór na przykład o karze proponowanej.

Chciało ci się aż tyle pisać do tak pokurwionej skargi xD

Co nie zmienia faktu ze mi smutno i złamałeś LKiZ ;d

#5 Street Boss

Street Boss

Expert

• Gracz
  • 184 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 21:42

Tobie smutno ta, dorośnij kurwa człowieku okey,zachowujesz sie jak pięciolatek,te a może ty serio kurwa homoś jesteś co, idź z tego serwera bo przez takich jak ty same zgorszenie tu panuje i patola.

#6 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 10:12

Tobie smutno ta, dorośnij MOTYLA NOGA człowieku okey,zachowujesz sie jak pięciolatek,te a może ty serio MOTYLA NOGA homoś jesteś co, idź z tego serwera bo przez takich jak ty same zgorszenie tu panuje i patola.

Idź w chuj nonamie.

Trza mieć pozwolenie żeby tak do mnie pisać, Nigdy go nie dostaniesz ;d

Np.. Oni mogą - http://screenshooter...2556281/asstyep

#7 Street Boss

Street Boss

Expert

• Gracz
  • 184 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 12:29

hahahahahah, teraz widać odrazu że patola odwalaczu :D, może mam ci przypomnieć jak GLD FBI cie IC wypierdolił za to że rozjebałeś mu auto co, do ciebie pozwolenie? phahaha rozjebałęś mnie w tym momencie, a ty to byłeś nonamem nim doszedłeś do Borowików bo pedaliłeś sie z mechami dildem, na autach skakałeś jak pojebanych, każdy to  może potwierdzić.

#8 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 15:35

hahahahahah, teraz widać odrazu że patola odwalaczu :D, może mam ci przypomnieć jak GLD FBI cie IC wy*********ł za to że ro*********ś mu auto co, do ciebie pozwolenie? phahaha rozjebałęś mnie w tym momencie, a ty to byłeś nonamem nim doszedłeś do Borowików bo pedaliłeś sie z mechami dildem, na autach skakałeś jak po*******h, każdy to  może potwierdzić.

Haha.. Przynajmniej ja byłem w FBI, a wjechałem w niego specjalnie xD

"pedaliłeś sie z mechami dildem, na autach skakałeś jak po*******h, każdy to  może potwierdzić." 

Ty nadal jesteś mechem to wiesz xD

#9 Street Boss

Street Boss

Expert

• Gracz
  • 184 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 16:21

GLD FBI twierdził co innego jak z nim rozmawiałem na temat twojego odpierdalania w frakcji, to że byłeś w FBI nie oznacza że jesteś kimś, gówno znaczysz na tym serwerze i tak pozostanie, wszyscy mają o tobie wyrobioną opinię,Frakcjoskoczek,odwalacz,stats, poza tym, twoje teksty są na poziome pięciolatka i sam sie pogrążasz, weź lepiej wypierdalaj stąd bo jesteś kurwa żałosny.

#10 Capaniero

Capaniero

Zbanowany

• Zablokowany
  • 261 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 19:15

GLD FBI który wtedy sprawował tam rządy miał urlop i nawet mnie nie poznał xD

VLD mnie lubił..

Wywalił mnie dyrektor wydziału ICB co w niego wjechałem.

1. Pierwsze Kłamstwo.

" to że byłeś w FBI nie oznacza że jesteś kimś, gó**o znaczysz na tym serwerze i tak pozostanie"

FBI na tym serverze to syf i żałuję że tam byłem. A gównem to ty jesteś i potwierdzam - "Tak pozostanie"

wszyscy mają o tobie wyrobioną opinię,Frakcjoskoczek,odwalacz,stats

2. Mój majątek to 4 auta, dom, a w banku mam 1kk.. Drugie kłamstwo.

poza tym, twoje teksty są na poziome pięciolatka i sam sie pogrążasz, weź lepiej wy********j stąd bo jesteś MOTYLA NOGA żałosny

Jakie motyla noga teksty to ty tu wyzywasz jak kolegów w gimnazjum..

Rada - Wyjdź na dwór, znajdź kolegów ze swojej grupy społecznej i ich powyzywaj. 

Użytkownik Capaniero edytował ten post 05 grudzień 2015 - 19:17

#11 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 05 grudzień 2015 - 21:50

Brayan_Torreto otrzymuje warna za Obrazę OOC.

Użytkownik Coleman edytował ten post 05 grudzień 2015 - 21:51 literówka

#12 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 05 grudzień 2015 - 21:50

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych