Skocz do zawartości

[A][A] [Dyskusja]Gracze, a serwer


DejV

Rekomendowane odpowiedzi

1. Reset kont.

2. Usunięcie borowików.

3. Usunięcie FD.

4. Usunięcie urzędu i zrobienie "automatu", gdzie można wyrobić dowód od ręki.

5. Pozwolenie na broń wyrabia się na policji.

6. Dodanie możliwości jazdy bez prawa jazdy + możliwość posiadania broni bez pozwolenia. (bo to dziwne jak murzyn nie może dzierżyć gnata bez pozwolenia XD)

7. Wprowadzenie stref gangów. Ogólnie zainteresowanie się półświatkiem przestępczym.

8. Dodanie biznesów dzięki którym zarabiamy kasę po odbębnieniu np: 1/2h.

9. Większy rygor jeżeli chodzi o dm, animacje na czacie etc.

10. Dodanie animacji: ":) - uśmiecha się" etc.

11. Możliwość wprowadzenia przebiegu do wozu. (Im większy tym np: więcej pali)

12. Jak mech naprawia, to musi być przebrany w skin mechanika + naprawa trwa podczas, gdy wóz jest zgaszony i jej czas wynosi od 30 sekund do 1 minuty. W zależności jak jest zepsuty. To samo z tankowaniem.

13. Dodanie ekwipunku i możliwości schowania broni do plecaka, spodni, etc. /p - system przedmiotów.

14. Ograniczenie administracji do 5 + skryptera.

 

W ogóle to jest ciekawe, że Simeone prowadzi mrucznika, a reszta opierdala się i czeka na gotowe. Wkurwia mnie już fakt, że ten gość naraża się na hejt z strony graczy jak i opierdol z "góry" (XD).

 

Pozdrawiam.

 

PS. no i błagam, bandana sprawia, że nie wiadomo kim jesteśmy. Wyłączenie nicków i hp nad głowami. No i te kolorowe nicki wypieprzyć, bo to szrot. eh

15. wprowadzenie systemu narkotyków i tagowania, które już dawno zostały wysłane przez Westa.

16. ban kont bagniarzy np stasiu dmiarz

17. nie robienie kp, bo kupi to 10 osob, tylko zajecie się czymś normalnym

18. usuniecie 0verte z tego serwera bo on sciga sie z mrucznikiem kto bardziej zepsuje serwer

Edytowane przez NLE KING VANS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ktoś kto szkodzi graczom nie powinien skrypcić - a przynajmniej nie jako główny skrypter. MRP brakuje porządnego składu skrypterów/developerów jak to ma miejsce na niektórych konkurencjach.

Zgadzam się z Panem, lecz danie Waleniowi szansy jako skrypter czyt. Pomocnik skryptera nie będzie głupim pomysłem, patrząc, że jego skrypty urozmaicą rozgrywke na serwerze. 

Odnośnik do komentarza

Czyli co? Dodatkowe 10 osób odpadnie? Proszę Ciebie, lepiej się pozbyć 10 graczy i mieć spuściznę Bogów w postaci 40 graczy, niż mieć 100, a w tym dmiarzy.

No liczby niestety są ważne, bo 40 osób na serwerze to liczba bardzo niska. A mając 100 osób i w tym deemiarzy to ich jest może 10. Przy czym liczba osób jest dwa razy większa i więcej możliwości do gry. Nawet 100 osób to mało i łatwo się nudzić. Po za tym czyszczeniem majątków pozbędziesz się osób, które napędzają rozgrywkę temu serwerowi, bo jakby miało się tutaj wszystko zacząć od początku budować z tym systemem to nikt by tu nie grał, bo najzwyczajniej nie opłacałoby się . Przy zmianie systemu liczy się denominacja, no sorry nie po to siedziałem tutaj masę godzin i powiększałem majątek, żeby z tego mieć nic i zostać gołym i wesołym. Takie rozwiązanie jest najsprawiedliwsze i najlepsze, bo nikt nie poczuje się skarcony.  Nawet można ciekawie to połączyć z udostępnieniem wszystkich skinów. 

Odnośnik do komentarza

1. Reset kont.

2. Usunięcie borowików.

3. Usunięcie FD.

4. Usunięcie urzędu i zrobienie "automatu", gdzie można wyrobić dowód od ręki.

5. Pozwolenie na broń wyrabia się na policji.

6. Dodanie możliwości jazdy bez prawa jazdy + możliwość posiadania broni bez pozwolenia. (bo to dziwne jak murzyn nie może dzierżyć gnata bez pozwolenia XD)

7. Wprowadzenie stref gangów. Ogólnie zainteresowanie się półświatkiem przestępczym.

8. Dodanie biznesów dzięki którym zarabiamy kasę po odbębnieniu np: 1/2h.

9. Większy rygor jeżeli chodzi o dm, animacje na czacie etc.

10. Dodanie animacji: ":) - uśmiecha się" etc.

11. Możliwość wprowadzenia przebiegu do wozu. (Im większy tym np: więcej pali)

12. Jak mech naprawia, to musi być przebrany w skin mechanika + naprawa trwa podczas, gdy wóz jest zgaszony i jej czas wynosi od 30 sekund do 1 minuty. W zależności jak jest zepsuty. To samo z tankowaniem.

13. Dodanie ekwipunku i możliwości schowania broni do plecaka, spodni, etc. /p - system przedmiotów.

14. Ograniczenie administracji do 5 + skryptera.

 

W ogóle to jest ciekawe, że Simeone prowadzi mrucznika, a reszta opierdala się i czeka na gotowe. Wkurwia mnie już fakt, że ten gość naraża się na hejt z strony graczy jak i opierdol z "góry" (XD).

 

Pozdrawiam.

 

PS. no i błagam, bandana sprawia, że nie wiadomo kim jesteśmy. Wyłączenie nicków i hp nad głowami. No i te kolorowe nicki wypieprzyć, bo to szrot. eh

Kiedyś założenie maski/bandany powodowało zmienienie nicku na nieznajomy_xxx. Usunęli ten skrypt bo nie dało się zweryfikować kto się ukrywa pod maską, można było dawać /q podczas akcji, a i tak admin nie wiedział kim byłeś. 

Odnośnik do komentarza

No liczby niestety są ważne, bo 40 osób na serwerze to liczba bardzo niska. A mając 100 osób i w tym deemiarzy to ich jest może 10. Przy czym liczba osób jest dwa razy większa i więcej możliwości do gry. Nawet 100 osób to mało i łatwo się nudzić. Po za tym czyszczeniem majątków pozbędziesz się osób, które napędzają rozgrywkę temu serwerowi, bo jakby miało się tutaj wszystko zacząć od początku budować z tym systemem to nikt by tu nie grał, bo najzwyczajniej nie opłacałoby się . Przy zmianie systemu liczy się denominacja, no sorry nie po to siedziałem tutaj masę godzin i powiększałem majątek, żeby z tego mieć nic i zostać gołym i wesołym. Takie rozwiązanie jest najsprawiedliwsze i najlepsze, bo nikt nie poczuje się skarcony.  Nawet można ciekawie to połączyć z udostępnieniem wszystkich skinów. 

Przepraszam.. Jaką rozgrywkę? Nadia Tavish, która sobie lata swoim podnośnikiem i tworzy zbiorowisko raków, którzy atakują wszystko i wszystkich? Co do ilości dmiarzy, to widać, iż przesiadywanie na serwerze nie było Twoim hobby.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Panem, lecz danie Waleniowi szansy jako skrypter czyt. Pomocnik skryptera nie będzie głupim pomysłem, patrząc, że jego skrypty urozmaicą rozgrywke na serwerze. 

 

 

Ja nie mówię, że to całkowicie głupi pomysł. Uważam tylko, że nie powinien na tym etapie być głównym skrypterem. To poważny i wysoki przywilej a z obecną reputacją Walenia i brakiem zaufania do niego ze strony graczy jest za wysoki. Mocno szkodził graczom przez co reputacje i zaufanie ma równie mocno nadszarpnięte. 

 

Tutaj ogólnie brakuje kadry developerskiej. 

Ale myślę, że prawdziwym - i głównym powodem obecnego stanu - jest niechęć samego Mrucznika. Po prostu mu się nie chce i mamy to co mamy.

 

Na jednej z konkurencji sam właściciel skrypci. I choćby był sam - to dalej rozwijałby to. A u nas kończy się obiecankami. I nawet jak skrypterzy chcą coś zrobić to mają związane ręce bo muszą czekać na Mrucznika, który działa zbyt opieszale co działa destrukcyjnie jeśli chodzi o chęć i motywację do dalszej pracy - i podkreślmy, pracy która jest wolontariatem tak naprawdę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Przepraszam.. Jaką rozgrywkę? Nadia Tavish, która sobie lata swoim podnośnikiem i tworzy zbiorowisko raków, którzy atakują wszystko i wszystkich? Co do ilości dmiarzy, to widać, iż przesiadywanie na serwerze nie było Twoim hobby.

A co ja mam mieć niby do dmiarzy? Jak ktoś łamie LKiZ to dostaje karę. Czego wymagasz tutaj od karania, jak tutaj maksymalne kary AJ wynoszą 30 minut.

 

A pieniądze napędzają gospodarkę, jak nikt ich mieć nie będzie to każdy będzie jeździł cloverem bez tuningu po 3 miesiącach grania. Do takich rzeczy podchodzi się z głową. Nie każdy bogacz jest odwalaczem.

Odnośnik do komentarza

Szybsze sprawdzanie logów, aktualnie czekamy trzeci miesiąc na sprawdzenie głupich logów, nie ma się co dziwić że ludzie nie chcą grać skoro zarząd ma wyrąbane w ten serwer.

Proszę o konkretne informacje na PW, bo nie widzę żadnej twojej oczekującej sprawy.

 

Ktoś kto szkodzi graczom nie powinien skrypcić - a przynajmniej nie jako główny skrypter. MRP brakuje porządnego składu skrypterów/developerów jak to ma miejsce na niektórych konkurencjach.

Ja mogę powiedzieć, że Simeone szkodzi graczom, bo chce na siłę zwiększyć RP które nie jest dobrym rozwiązaniem. To teraz go wyrzucimy ze skryptera jak jako jedyny coś robi? Jeśli Waleń swoje zadania będzie wypełniał prawidłowo to nie można się go pozbywać dlatego, że miał sporo kar.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli Waleń swoje zadania będzie wypełniał prawidłowo to nie można się go pozbywać dlatego, że miał sporo kar.

 

W żadnym wypadku nie napisałem, że mamy się go pozbywać. Tylko nie można mu od razu dać wszystkiego. Niech pracuje, niech się postara i pokaże, że faktycznie ma coś do zaoferowania poza skargami i prowokacjami.

 

Jak umie skrypcić to niech skrypci.

Edytowane przez Kremuś
Odnośnik do komentarza

Jeszcze korzystając z okazji, że to temat dyskusje i został napisany przez DejVa, to ja oczekuję wyrzucenia Cię na stałe z administracji forum, bo wczoraj pokazałeś że gdy coś jest nie po twojej myśli to chcesz to doprowadzić do ruiny :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze korzystając z okazji, że to temat dyskusje i został napisany przez DejVa, to ja oczekuję wyrzucenia Cię na stałe z administracji forum, bo wczoraj pokazałeś że gdy coś jest nie po twojej myśli to chcesz to doprowadzić do ruiny :)

Serwer  jest w stanie krytyczny. Ja wyciągam pomocną dłoń i rozmawiam z graczami, mimo wszystko jest tylko kilka osób, dla których warto jeszcze tu coś zrobić. Ty natomiast bawisz się w wojenki i konflikty, które są nie na miejscu. Społeczność Cię wystarczająco określiła.

Odnośnik do komentarza

A co ja mam mieć niby do dmiarzy? Jak ktoś łamie LKiZ to dostaje karę. Czego wymagasz tutaj od karania, jak tutaj maksymalne kary AJ wynoszą 30 minut.

 

A pieniądze napędzają gospodarkę, jak nikt ich mieć nie będzie to każdy będzie jeździł cloverem bez tuningu po 3 miesiącach grania. Do takich rzeczy podchodzi się z głową. Nie każdy bogacz jest odwalaczem.

Ad1. 30 minut jest niczym innym jak zaparzeniem sobie herbatki, wykąpanie się i powrót do "szarej" rzeczywistości dmiarza. LKIZ jest bardziej dziurawe i niedokładnie niż nasza konstytucja. Teraz też, pozmieniali sobie frazy na inne. No i zajebiście, bawimy się, tyle, że jedno zdanie można napisać na wiele innych sposobów.

 

Ad2. W tym głowa skryptera, by wymyślił ciekawe prace dorywcze, by WPROWADZONO (specjalnie używam tego słowa, bo aktualny system jest prawie, że nienamacalny) narkotyki i możliwość sprzedawania ich NPC, ale i graczom. Np. npc da Tobie 500$ za gram marihuany, a gracz da Tobie 1000, więc jeżeli będziesz na serwerze i będzie trochę ludzi, to można się pobawić w sprzedaż.

 

Ogólnie mnie chodzi o to, że ten serwer ma bardzo złe, a wręcz nie ma żadnych fundamentów. To jest jak domek z kart, któremu ciągle wyciąga się "karty" odpowiadające za podłożę. Może jeszcze nie, ale w końcu będzie musiał prysnąć jak myśl o 3.0.

Odnośnik do komentarza

W żadnym wypadku nie napisałem, że mamy się go pozbywać. Tylko nie można mu od razu dać wszystkiego. Niech pracuje, niech się postara i pokaże, że faktycznie ma coś do zaoferowania poza skargami i prowokacjami.

No bo przecież rozwiązanie problemu warningów na Market, które wywalały graczy z gry, to tylko "prowokacje".

Zgłoszenie i opisanie problemu podatności na złamanie algorytmu losowania to też pewnie jakiś rodzaj "prowokacji", nie? Jakbym chciał szkodzić temu serwerowi, to mógłbym całkowicie bezkarnie wygrać każdą grę w kasynie, a nie zarobiłem kompletnie nic.

Zaproponowanie masy poprawek do LKiZ pewnie też jest działaniem na szkodę graczy.

 

Ale oczywiście nie mam nic do zaoferowania "poza skargami i prowokacjami", bo mam na swoim koncie trochę kontrowersyjnych i niedorzecznych kar (w większości od Shanka) XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

No bo przecież rozwiązanie problemu warningów na Market, które wywalały graczy z gry, to tylko "prowokacje".

Zgłoszenie i opisanie problemu podatności na złamanie algorytmu losowania to też pewnie jakiś rodzaj "prowokacji", nie? Jakbym chciał szkodzić temu serwerowi, to mógłbym całkowicie bezkarnie wygrać każdą grę w kasynie, a nie zarobiłem kompletnie nic.

Zaproponowanie masy poprawek do LKiZ pewnie też jest działaniem na szkodę graczy.

 

Ale oczywiście nie mam nic do zaoferowania "poza skargami i prowokacjami", bo mam na swoim koncie trochę kontrowersyjnych i niedorzecznych kar (w większości od Shanka) XD

 

Przecież dobrze wiesz, że nie o takich sytuacjach mówię. Jesteś inteligentny, tak myślę.

Odnośnik do komentarza

Czystka to dobry pomysł, ale dopiero gdy naprawimy wstępy Mrucznika - takie jak choćby prace dorywcze... Bo tworząc nowe konto, gracz powinien mieć masę dróg do wyboru, a nie tylko mechanik i elo. 

Czystka na mruczniku zostaje zniszczona w 30 minut. Ktoś wyczituje zbuguje pieniądze, rozda innym, nie będzie administratora z uprawnieniami do usunięcia tych pieniędzy i co... czas na kolejną czystkę? :P

Odnośnik do komentarza

Czystka na mruczniku zostaje zniszczona w 30 minut. Ktoś wyczituje zbuguje pieniądze, rozda innym, nie będzie administratora z uprawnieniami do usunięcia tych pieniędzy i co... czas na kolejną czystkę? :P

 

Jak wyczitujesz sobie pieniądze, to zbiję pierwszy raz w życiu z tobą piątkę! 

Odnośnik do komentarza

Czystka to dobry pomysł, ale dopiero gdy naprawimy wstępy Mrucznika - takie jak choćby prace dorywcze... Bo tworząc nowe konto, gracz powinien mieć masę dróg do wyboru, a nie tylko mechanik i elo.

 

Mówię to tyle razy a to jak krew w piach, nie dorywcze bo tam na gracz sobie dorobić w biznesy! Przychodzi i pracuje, skrypt już dawno powinien pozwalać na zarobek w biznesach..
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...