Skocz do zawartości

[A][A] [Dyskusja] Rework prac dorywczych według graczy


Simeone

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Chciałbym zapytać was, jak według was powinny wyglądać poszczególne prace dorywcze. Możecie rozpisać już obecne, bądź napisać zupełnie nowe! Najciekawsze pomysły trafią na serwer. 

 

Oczywiste jest, że sprowadzimy je wszystkie do podobnych zarobków - więc to możemy ominąć w dyskusji :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Zmienić prace mechanika na frakcję xd.

Już tłumaczę, dodać do nich możliwość usuwania plam, dodać helikoptery, będzie coś takiego jak lotnicza pomoc mechaniczna.

Prawnik - /uwolnij id cena

Mechanik - Nie naprawia całego auta tylko pojedyncze części, drzwi, lusterko, światła, opony.

Śmieciarz - prawie ten sam skrypt co busiarz, jezdzisz i zbierasz smieci. Co 10 koszy musisz odwieźć śmieciarkę na miejsce i odebrać wypłatę od NPC który stoi przed bankiem "Pracodawca"

Edytowane przez Davviseq69
Odnośnik do komentarza

Śmieciarz - prawie ten sam skrypt co busiarz, jezdzisz i zbierasz smieci. Co 10 koszy musisz odwieźć śmieciarkę na miejsce i odebrać wypłatę od NPC który stoi przed bankiem "Pracodawca"

Śmierdzi pewnym serwerem hard RP na mta xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

usunac wiekszosc prac dorywczych, przeksztalcic w biznesy.

 

zostawcie ; mechanik, smieciarz i nie wiem,

reszte w biznesy; warsztaty, taxi, bary, restauracje, a nie jakies durne barmany co beda jezdzily po ls i /siema chcesz moze zarcie/ xD

Odnośnik do komentarza

Chociażby zmiana kuriera na magazyniera gdzie w prowizorycznymi intku nosisz paczki za ehajs

Kompletne usunięcie łowców głów

Praca ogrodnika - jeździsz turbowozkiem w określonych obszarach po skoszeniu go dostajesz pieniądze. I w końcu ruszyć się w kierunku dodania niezbędnych skryptów do biznesów bo prace dorywcze jak sama nazwa mówi nie dają stałego i porządnego zarobku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ochroniarz - 3 VANY, gracze składają zamówienia na /call lista -> ochroniarz. Jedzie do niego Vanem i dostaje kamizelke, albo rozkłada się z vanem na east beach i rozdaje kamizelki.

Boxer - usunąć tą pracę i dodać coś takiego jak silownia i system siły, Wchodzi się do Ganton Gym, kupuje się karnet i można dźwigać ciężary.

Busiarz - usunąć pracę dodać /bus do przystanków.

Odnośnik do komentarza

Dodanie więcej biznesów ogólnie chodzi mi o to że zamiast 1 frakcji np. KT może być ich kilka jak w 1 biznesie nikogo nie będzie.

Tak samo Praca dilera dragów - Sprzedajesz dragi w gangu, xanax, koks, kokaina itd.

Praca kuriera - możliwość zamówienia broni z GS, wtedy kurier musi odebrać paczke w SF i przyjechać z tym do gracza, wczesniej go poinformować na /call

Odnośnik do komentarza

Kolejna bezsensowna dyskusja, naprawdę nie możecie zadziałać bez naszego zdania, tyle razy Wam wyrazili gracze opinie, kompletnie zatuszowujesz wszystko, że niby coś zaczniesz robić nagle. Prawda jest taka, że się kompletnie wypaliłeś. 

Wypieprzenie pare skryptów które grają za nas i system przedmiotów, przywrócenie Lidera Rappie HA i tyle.

Edytowane przez Perfidny
Odnośnik do komentarza

Dosyć dawno temu widziałem na jednym z serwerów pracę rybaka. Oto mój ulepszony pomysł.

 

Przystań rybacka oraz kutry

Proponuje gdzieś na dokach umiejscowić przystań rybacką - punkt startowy każdego wypadu. Gracz może użyć swojego kutra lub za symboliczną kwotę wynająć kutry, które różnią się maksymalną pojemnością oraz szybkością pływania.

 

Dodatki

Za większe kwoty będzie można kupić sobie różne ulepszenia:

  • różne ilości skrzyń o różnej pojemności, dzięki którym można załadować więcej ryb (maksymalny limit udźwigu to i tak udźwig kutra, jak chcemy wiecej to wynajmujemy lepsze kutry)
  • lepsze sieci na ryby - zwiększają szybkość łapania ryb - można iść w 'szybkie' sieci, ale szybko niszczące się lub wolne, ale wytrzymałe sieci, może sieci tylko pod rzadkie (drogie) gatunki ryb - generalnie wiele produktów do wyboru
Schemat wypływania
  • wynajmujemy kuter lub mamy swój - montujemy w nim zakupione dodatki (skrzynie i sieci) i wypływamy w wodę
  • ocean oraz wody wewnątrz stanu mają różne (losowe) współczynniki zarybienia oraz procentowy udział każdego z gatunków
  • płynąc zbieramy ryby i zapełniamy skrzynie
  • na mapie w okolicy gracza pokazują się kolorowe pola (pawnowe gangzony) pokazujące duże zbiorowiska ryb
  • po zapełnieniu kutra wracamy do przystani i rozładowujemy skrzynie (do wyboru zwykłe rozładowanie ręczne (zajmujące czas) lub dopłacenie do użycia dźwigu (o wiele szybsze))
  • ryby sprzedajemy do magazynu i dostajemy hajs
Później wymyśle jakieś inne prace dorywcze.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Też to widziałem, tylko ja miałem to z systemem skilla - mogłeś wypływać na dalsze odległości od brzegu zależnie od skilla :D

Można też dołożyć system skilla, ale niech nie będzie to jedyne co będzie wpływało na rozwój w tej pracy, bo stanie się to rutyną. Dodanie kupowania dodatków, naprawiania sieci, lepszych skrzyń itd wprowadzi coś ciekawego do tej pracy i nie będzie to na tyle monotonne.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...