Skocz do zawartości

[K][A] szukam starej gry takiej pustynia itd


Morisson

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szukam od kilku dni dosyć starej gierki, która była pamiętam w 3d. Akcja działa się gdzieś na pustynnych terenach, były oazy itd. No i zaczynało się gierkę jako młody gnojek chyba 8 letni i z każdym lvlem postaci wiek wzrastał. Pamiętam tylko, że ognisko oprocz leczenia pomagało chyba lvlować.  No były se tam pająki itd, ale była też mapa gdzie były kurna roboty. Niby pustynia a tam wlaziło się do jakby fabryki i biło z robotami. 

 

 

Lepiej tego opisać nie potrafię bo to było tak dawno temu, żę to jest wszystko co pamiętam z tej gry. Powoli zaczynam myśleć, że tylko ja w tę grę grałem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Niee xd, bez przesady. To nie było post apo pragnę dodać, to bylo coś w stylu, że niby czasy takie pustynia, rzymianie wiadomo ale była lokacja z robotami. Ale to nie było postapo czy co

Odnośnik do komentarza

Sherwood to nie pustynia, ani nie gra offline.

 

Dodam, że gra wyglądala jak Titan's Quest z 2006 roku tyle, że wyraźnie pamiętam, że tam zaczynało się jako dziecko i z ubiegiem lvla się dorastało. więc to chyba nie to, no chyba, że to to to mnie poprawcie

maxresdefault.jpg

Edytowane przez Morisson
Odnośnik do komentarza

A może ostatecznie to Kenshi? Silnik ten sam co w titan quest. Niby pustynia jest. Pająki i jakieś roboty czy tam mumie też się chyba znajdą sądząc po scrennach.

 

Jeśli nie to poddaje się za mało informacji.

Edytowane przez Harcerz_Lazlo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...