Skocz do zawartości

[O]Stan wyjątkowy - zamieszki


sekwana

  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wprowadzić stan wyjątkowy - zamieszki?

    • Tak
      37
    • Nie
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam razem z moimi chłopami chcemy wprowadzić stan wyjątkowy w Los Santos na okres tygodnia, godzina policyjna, kontrole, strajki, zamieszki itd. Pytanie czy wy jako gracze chcielibyście takie coś. Pisać mi tu

 

Nazwa Eventu: Stan Wyjątkowy

Miejsce odbycia się Eventu: Całe Los Santos

Frakcje które będą zaangażowane: LSPD, FBI, LSMC, półświatek przestępczy 

:Opis Eventu Rozpętamy zamieszki w Los Santos, _West_ wprowadzi IG stan wyjątkowy, oczywiście rozpętanie też będzie miało jakiś powód ;) Godzina policyjna, rozróby na ulicach, nawalanki z PD, strzelaniny, ranni, potrwa to około tydzień czasu, strajki itd.. Może to wypaść fajnie, zastanówcie się :)

Edytowane przez lionelek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

 

[b]Nazwa Eventu[/b]:
[b]Miejsce odbycia się Eventu[/b]:
[b]Frakcje które zostaną zaangażowane[/b]:
[b]Opis Eventu[/b]:
Wzór jest obowiązkowy, do wieczora proszę to poprawić @@lionelek
Elo poprawię to jak będę na kompie bo ja tak na szybko z nudów.
Odnośnik do komentarza

Po co nam sztuczny event? Doprowadź do tego w formie IC.

ja bardzo chetnie do tego doprowadze, bedsziecie miec godzine policyjna od godziny 18 do godziny 10 nastepnego dnia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Plan mi się podoba.... Mam nadzieję że USSS nie będzie musiało się angażować bo chciałbym postrajkować xD. Powodzenia, jestem na tak =)

Na to nie licz mój drogi ;) My będziemy mieli najwięcej roboty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Czyli formuła "Nowe Podejście" zmierza w kierunku przeksztalcenia servera który lata temu był strikte RP w server DM? Nie tak sobie wyobrażałem tych reform. Ale no cóż. Jak w Nowym Podejściu napisali że to my gracze kreujemy rozgrywkę a nie "kolesiostwo" w administracji. To ja wolę zostać przy tym "kolesiostwu" niż server który miał być rozgrywkami Role Play a stanie się strikte DM. Brakuje tylko dodania aren i różnych smaczków których możemy znaleźć na tradycyjnych Polskich serverach DM

 

Oczywiście jestem nautralny. Fajna zabawa dla DM'iarzy. Skargi związane z DM'em będą odrzucane bo przecież był Stan wyjątkowy to jak by inaczej?

 

A tak na poważnie. Na kij tu robić takie zrąmbane reformy. Stan wyjątkowy na tym serverze jest 24/7.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...