Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dark Souls III

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Stevens

Stevens

Mediator w konfliktach światowych

• Gracz
  • 120 postów
  • Nick SA-MP:M. Whiteford.

Napisano 05 maj 2019 - 13:41

Siema, siema. Ma ktoś może Dark Souls III i byłby w stanie udzielić mi jakichś porad odnośnie gierki? Bo troszkę lipa tak zatrzymać się na amen na trzecim bossie dopiero ;p

Głównie chodzi mi o to, jak mam buildować Rycerza i w co ładować dusze. Oczywiście jak najbardziej przydadzą się porady dot. walki z owym bossem, która no nie ukrywam sprawia mi trudności ;x

Użytkownik Stevens edytował ten post 05 maj 2019 - 13:47

#2 czarnuch_dwayne

czarnuch_dwayne

♛♛♛

• Gracz
  • 75 postów
  • Nick SA-MP:Dwayne_Burney

Napisano 05 maj 2019 - 17:55

Ogolnie to polecam zaczac sobie gierke od poczatku, najlepiej najemnikiem ewentualnie wojownikiem. Rycerz z ta ciezka zbroja jest generalnie useless, zalezy jaki masz playstyle i plan na gre. Polecam ladowac dusze praktycznie jedynie w witalnosc po 2 wytrzymalosc 1 i sile 1. Pozniej zrecznosc ewentualnie jesli bron tego wymaga. Ja z takim buildem i lekką zbroją nie mialem praktycznie zadnych problemow przez cala gre, najwazniejsze to te 3 statystyki. Jak masz problemy z bossem to zawsze mozesz ewentualnie uzyc czlowieczenstwa i w ludzkiej formie skorzystac ze znaku przywolania ktory jest przed kazda arena z bossem no i wtedy przyzywasz sobie innych graczy albo npc do pomocy, o ile takie znaki zostawili po sobie, no ale nie polecam tego bo wtedy jest za latwo. Gierka bazuje glownie na unikach wiec osobiscie nie polecam tez parowania ciosow bossa tarczą tylko bieganie w lekkiej zbroi, albo i bez wokol bossa i skakanie, robienie unikow, szybki regen wytrzymalosci w walce jest najwazniejszy

• Sever i Stevens lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych