Skocz do zawartości

Zdjęcie

[IC/OOC] Rekrutacja na Instructor/Inspector

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Moderator Globalny
  • 2604 postów
  • Nick SA-MP:Patrick Squillante

Napisano 11 maj 2019 - 00:34

*Na stronie głównej Urzędu Miasta Los Santos widać nowy artykuł o tytule rekrutacja na wolne w Urzędzie Miasta Los Santos*

CcUej7Y.png

Interesuje cię praca w Urzędzie Miasta Los Santos lecz nie masz ochoty przechodzić długiego okresu bycia stażystą i od razu chcesz wskoczyć na wyższe stanowisko? Może to twoja szansa i uda ci się dołączyć do Urzędu Miasta Los Santos na stanowisko Instructor'a bądź nawet Inspector'a. Wystarczy napisać podanie i mieć dobre chęci. W podaniu chcemy by znajdowało się m.in. treść dowolna, którą sam uznasz za dobrą do napisania podania! Jeżeli będziesz u nas pracował dobrze i aktywnie będziesz mógł zarobić nawet kilka milionów tygodniowo! Zapraszamy.

Zakres obowiązków Urzędnika:

• Praca w budynku Urzędu Miasta Los Santos.
  • Wykonywanie ogólnych prac biurowych.
  • Raportowanie pracy do przełożonych.

Co wymagamy?

• Duży zapał do pracy.
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
  • Prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, prawnicze lub podobne).

Co oferujemy?

• Umowa zlecenie na czas stażu.
  • Wysokie zarobki.
  • Współpraca z wieloma ciekawymi osobami.
  • Miła atmosfera.
  • Wyposażenie służbowe
  • Pojazd służbowy po awansie na wyższe stanowisko.
  • Rozwój zawodowy.
  • Zniżki na licencje
  • Współudział w rozwoju miasta.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy wyślij do nas podanie i czekaj na odpowiedź, może to Ty pojawisz się u nas na rozmowie rekrutacyjnej i może Ty już jutro staniesz się jednym z nas.

Podania wysyłamy na skrzynkę pocztową e-mail (Forum Mrucznik Role Play poprzez prywatne wiadomości)) do osób poniżej dodając wszystkich w jednej wiadomości jako dodatkowych odbiorców:

Patrick Squillante - Numer kontaktowy: 66099 Adres e-mail patrick.squillante@lsdmv.gov ( ReQuien )
Max Enzo - Numer kontaktowy 20072 Adres e-mail max.enzo@lsdmv.gov ( KuKis )

OOC:

Wiadomość wysłaną jednocześnie do wszystkich osób wyżej wymienionych z tagiem: [PodanieDMV] Imię Nazwisko

Wzór podań

[b]=======================================[b]IC[/b]================================================
[b]Curriculum Vitae[/b]:
======================================[b]OOC[/b]===============================================
[b]Imię[/b]:
[b]Coś o sobie (tak żebyśmy wiedzieli co nie co o Tobie)[/b]:
[b]Ile godzin dziennie Jesteś w stanie spędzić na serwerze oraz przeznaczyć czas na pracę w Urzędzie Miasta?[/b]:
[b]SS. z komendą /stats + /czas[/b].
[b]Skan dowodu osobistego (/dowod swoje_id) + /czas)[/b]:
[b]Czy byłeś wcześniej w Urzędzie Miasta? Jeśli tak podaj również jakie miałeś/aś poprzednie nicki/inne konta w grze[/b]:
Każde kłamstwo lub zatajenie prawdy zostanie wyłapane spowoduje umieszczenie osoby na czarnej liście, bez możliwości ponownego dołączenia do Urzędu Miasta.[/b]

Po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego prosimy napisać komentarz zgodnie ze wzorem:

[b]((Tutaj naturalnie piszemy akcję Role Play w tym temacie...))Ja Imię Nazwisko wysłałem/am aplikację dnia [dd/mm/rr] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.[/b]

** Na dole strony widnieje duży pomarańczowy przycisk APLIKUJ, po jego wciśnięciu pokazuje się formularz zgłoszeniowy do wypełnienia**

Rekrutacja potrwa do 26.05.2019, wyniki postaramy się dawać na bieżąco.

Jest to oczywiście rekrutacja na rangę [1]/[2]  ;)

Użytkownik ReQuien edytował ten post 11 maj 2019 - 00:36

• KGB i KuKis lubią to

#2 Juic

Juic

p̶l̶a̶y̶e̶r̶ ̶r̶p

• Gracz
  • 27 postów
  • Nick SA-MP:Petr_Ziolkowsky

Napisano 11 maj 2019 - 13:13

Ja Petr Ziolkowssky wysłałem aplikację dnia 11.05.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Patrick Squillante zamyka aplikację po wcześniejszym jej przeczytaniu następnie przegląda dalej swoją skrzynkę pocztową.**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 12 maj 2019 - 20:58

#3 Remover^

Remover^

sobie wszyscy równi

• Gracz
  • 506 postów
  • Nick SA-MP:Matthew Salvatore

Napisano 11 maj 2019 - 14:37

**Jordan, po całym dniu, usiadł na kanapie odpalił komputer i zaczął pisać aplikacje**

Ja Jordan Levittoux wysłałem/am aplikację dnia [11/05/19] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Po zakończeniu pisania aplikacji, wyłączył komputer a następnie wyszedł z mieszkania**

**Patrick Squillante po przeczytaniu aplikacji akceptuje ją zostawiając numery telefonów, pod którymi można się skontaktować w sprawie pracy**  

Numery kontaktowe upoważnionych pracowników Urzędu Miasta Los Santos, którzy przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjnej:

Max Enzo - numer kontaktowy: 20072, adres e-mail: max.enzo@lsdmv.gov ((KuKis))

Patrick Squillante - Numer kontaktowy: 66099, adres e-mail: patrick.squillante@lsdmv.gov ((ReQuien))

**Wysyła wiadomość zamykając swoją skrzynkę pocztową**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 12 maj 2019 - 21:01

#4 Leo Official

Leo Official

Gwiazda :*

• Gracz
  • 49 postów
  • Nick SA-MP:Matthew Richardson

Napisano 11 maj 2019 - 15:41

**Thomas otworzył laptop i zaczął pisać podanie - gdy skończył wysłał go na e-mail, zamknął laptop i położył się na kanapie oczekując na odpowiedź**

Ja Thomas Dixon wysłałem/am aplikację dnia 11.05.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Patrick Squillante po przeczytaniu aplikacji akceptuje ją zostawiając numery telefonów, pod którymi można się skontaktować w sprawie pracy**  

Numery kontaktowe upoważnionych pracowników Urzędu Miasta Los Santos, którzy przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjnej:

Patrick Squillante - Numer kontaktowy: 66099, adres e-mail: patrick.squillante@lsdmv.gov ((ReQuien))

Użytkownik KuKis edytował ten post 13 maj 2019 - 14:45

#5 Smily

Smily

Zabójca

• Gracz
  • 53 postów
  • Nick SA-MP:Carlos_Wheller

Napisano 11 maj 2019 - 21:04

** Kazuaki przeglądając różne portale, trafił na rekrutację do szeregów Urzędu Miasta Los Santos, bezzwłocznie wysłał podanie. Po wszystkim wyłączył laptopa, uśmiechnął się z wyniku, oraz estetyki swego podania **

Ja Kazuaki_Takahiro wysłałem/am aplikację dnia [11/05/2019] i oczekuje cierpliwe na odpowiedz.

**Imię Nazwisko zamyka aplikację po wcześniejszym jej przeczytaniu następnie przegląda dalej swoją skrzynkę pocztową.**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 12 maj 2019 - 21:02

#6 Rutinoscorbin

Rutinoscorbin

Stary wyjadacz

• Gracz
  • 257 postów
  • Nick SA-MP:Eddie Hudson

Napisano 11 maj 2019 - 21:33

**Eddie po dniu pełnym roboty usiadł przed laptopem przeszukując oferty pracy w Los Santos. Natykając się na ofertę pracy w Urzędzie Miasta Los Santos wziął się za pisanie podania**

Ja Eddie Hudson wysłałem/am aplikację dnia 11/05/2019 i oczekuje cierpliwe na odpowiedz.

**Po napisaniu podania i wysłaniu go do głów Urzędu Miasta zamknął laptop i położył się spać**

Użytkownik KuKis edytował ten post 13 maj 2019 - 14:55

#7 Nivinek

Nivinek

• Komisja Sprawiedliwości
  • 533 postów
  • Nick SA-MP:Nathan Patterson

Napisano 12 maj 2019 - 13:51

**Ariana po obiedzie usiadła przed laptopem, weszła w link odnośnie rekrutacji do Urzędu Miasta Los Santos i uzupełniła wzór po czym wysłała do odpowiednich osób**

Ja, Ariana Patterson wysłałam aplikację dnia 12.05.2019r. i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

Użytkownik ReQuien edytował ten post 14 maj 2019 - 12:43

• Donnely lubi to

#8 Gimenez

Gimenez

Zablokowany

• Zablokowany
  • 416 postów
  • Nick SA-MP:Edgar & Victor

Napisano 12 maj 2019 - 19:41

**Edgar po ciężkim dniu pracy postanowił wejść na laptopa i napisał podanie.*

Ja Edgar Gimenez wysłałem/am aplikację dnia 12.05.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Imię Nazwisko zamyka aplikację po wcześniejszym jej przeczytaniu następnie przegląda dalej swoją skrzynkę pocztową.**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 12 maj 2019 - 21:04

#9 Szaleniec16

Szaleniec16

Legenda

• Gracz
  • 94 postów
  • Nick SA-MP:.

Napisano 12 maj 2019 - 22:58

**Andrew po ciężkim dniu pracy postanowił wejść na laptopa na stronę oferty pracy, po czym ujrzał ofertę pracy w Urzędzie Miasta Los Santos, jego dzień zmienił się momentalnie w najlepszy dzień. Szybkim ruchem wszedł w ofertę przeczytał ją i napisał podanie *

Ja Andrew Prescher wysłałem aplikację dnia 12.05.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Po napisaniu podania, przejrzał je dokładnie pomodlił się, pocałował palec i pstryknął "Wyślij. Zamknął komputer położył się na łóżko z telefonem, po chwili zasnął**

Użytkownik KuKis edytował ten post 13 maj 2019 - 15:03

#10 decisive

decisive

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 35 postów
  • Nick SA-MP:Emily_Ramirez

Napisano 12 maj 2019 - 23:06

**Emilka po dniu ciężkiej pracy na bazie mechaników usiadła przed laptopem wchodząc na oferty pracy ponieważ mechanik był zbyt męczący. Natykając się na ofertę pracy w Urzędzie Miasta Los Santos wzieła się za pisanie podania**

Ja Emily Ramirez wysłałam aplikację dnia 13/05/2019 i oczekuje cierpliwe na odpowiedz.

**Po napisaniu podania do Zarządu DMV zamknęła pocztę weszła na facebook'a i przeglądała go aż wkońcu zamknęła laptopa i położyła sie spać.**

**Patrick Squillante zamyka aplikację po wcześniejszym jej przeczytaniu następnie przegląda dalej swoją skrzynkę pocztową.**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 13 maj 2019 - 00:05

#11 C R P

C R P

• Gracz
  • 129 postów
  • Nick SA-MP:,michael nixon

Napisano 13 maj 2019 - 15:06

**Leo wrocil do domu odpalil laptopa sprawdzajac cos na internecie natrafil na ogloszenie pracy w Urzedzie Miasta Los Santos, zaczyna pisac podanie**
Ja Leo Nixon wyslalem aplikacje dnia 13/05/2019 i oczekuje cierpliwe na odpowiedz.

**Wyslal podanie jeszcze chwile posiedzial na FB zamknal laptopa i wyszedl z domu**

**Wystąpił błąd podczas przesyłania podania na naszą skrzynkę pocztową**

((Wiadomość nie została wysłana do wszystkich odbiorców.))

Użytkownik ReQuien edytował ten post 13 maj 2019 - 18:19

#12 Adam2000

Adam2000

• Gracz
  • 13 postów
  • Nick SA-MP:James Klimov

Napisano 13 maj 2019 - 17:49

**James po ciężkim dniu pracy wrócił do domu i usiadł przed biurkiem na którym stał komputer i postanowił włączyć komputer, wszedł na ogłoszenia pracy w mieście Los Santos i znalazł ogłoszenie rekrutacji do Urzędu Miasta, natychmiast zabrał się za wysyłanie podania na email'a do Urzędu Miasta**

Ja James Klimov wysłałem aplikację dnia 13/05/2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Po napisaniu podania postanowił wyłączyć komputer i poszedł spać**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 13 maj 2019 - 18:20

#13 Kalman

Kalman

retired

• Moderator Globalny
  • 884 postów
  • Nick SA-MP:Paul_Johnson

Napisano 13 maj 2019 - 18:12

**Paul wysyła swoje podanie na skrzynkę pocztową**

Ja Paul Johnson wysłałem/am aplikację dnia 13/05/19 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Po wysłaniu wiadomości Paul zamyka laptopa i idzie na kawkę, sprawdzając co 5 minut na skrzynkę pocztową.**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 14 maj 2019 - 21:45

#14 Avvi

Avvi

Mechanik

• Gracz
  • 1 postów
  • Nick SA-MP:Salvadore_Oribe

Napisano 14 maj 2019 - 12:33

**Po ciężkim dniu w pracy usiadł przed komputerem i zobaczył, ze jest rekrutacja na urzędnika. Ucieszony zaczął pisać podanie**

Ja Salvador_Oribe wysłałem aplikację dnia 14/05/2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Po skończeniu zamknął laptopa i położył się na kanapie**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 14 maj 2019 - 21:46

#15 Adam2000

Adam2000

• Gracz
  • 13 postów
  • Nick SA-MP:James Klimov

Napisano 14 maj 2019 - 18:24

**James po powrocie z pracy do domu usiadł przed laptopem i go załącza po czym wchodzi w wszedł na ogłoszenia pracy ucieszony znalezieniem rekrutacja na urzędnika zaczął pisać podanie.**

Ja Paul Johnson wysłałem aplikację dnia 14/05/19 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Po wysłaniu podania James zamyka laptopa i idzie do kuchni zrobić sobie kolacje, sprawdzając co 5 minut na skrzynkę pocztową.**

Jedno podanie nie przeszło więc nie pisz kolejnego 

Użytkownik ReQuien edytował ten post 14 maj 2019 - 18:57

#16 CLOUDer

CLOUDer

412

• Gracz
  • 189 postów
  • Nick SA-MP:Lucas_Calley

Napisano 15 maj 2019 - 23:19

** Lucas po ciężkim dniu usiadł się przy komputerze, bo chwilowym przeszukiwaniu stron z ofertami pracy, wysyła aplikację **
Ja, Lucas Calley wysłałem/am aplikację dnia [16/05/19] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

Użytkownik ReQuien edytował ten post 15 maj 2019 - 23:55

#17 matish

matish

• Gracz
  • 9 postów
  • Nick SA-MP:Carlos_Ciaparozza

Napisano 16 maj 2019 - 15:49

**Carlos, po całym dniu, usiadł na kanapie odpalił komputer i zaczął pisać aplikacje**

Ja Carlos Ciaparozza wysłałem/am aplikację dnia [19/05/19] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Po zakończeniu pisania aplikacji, wyłączył komputer a następnie wyszedł z mieszkania**

**Max Enzo zamyka aplikację po wcześniejszym jej przeczytaniu następnie przegląda dalej swoją skrzynkę pocztową.**

Użytkownik KuKis edytował ten post 20 maj 2019 - 16:32

#18 belmondziak

belmondziak

Mechanik

• Gracz
  • 1 postów
  • Nick SA-MP:Bel_Mondoe

Napisano 16 maj 2019 - 16:41

*Bel Mondoe przebywając w swoim apartamencie zasiadł na kanape, kładąc laptopa na swoje kolana zabrał się do aplikowania*

Ja Bel Mondoe wysłałem/am aplikację dnia [16/05/19] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

Użytkownik ReQuien edytował ten post 16 maj 2019 - 23:13

#19 nolife8913

nolife8913

Newbie

• Gracz
  • 5 postów
  • Nick SA-MP:John_Whiters

Napisano 16 maj 2019 - 16:54

*Frank Whiters siedząc przy biurku w swoim mieszkaniu, uruchamia komputer i zaczyna aplikować na stanowisko*

Ja, Frank Whiters wysłałem/am aplikację dnia [16/05/19] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

Użytkownik ReQuien edytował ten post 16 maj 2019 - 23:14

#20 Malinek62

Malinek62

☿

• Gracz
  • 12 postów
  • Nick SA-MP:Eduardo Carvezzo

Napisano 16 maj 2019 - 23:07

**Felix po dniu pełnym roboty usiadł przed laptopem przeszukując oferty pracy w Los Santos. Natykając się na ofertę pracy w Urzędzie Miasta Los Santos wziął się za pisanie podania**

Ja Felix Lekneis wysłałem/am aplikację dnia 17/05/2019 i oczekuje cierpliwe na odpowiedz.

**Po napisaniu podania i wysłaniu go do głów Urzędu Miasta zamknął laptop i położył się spać**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 16 maj 2019 - 23:42

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 0 gości, 1 anonimowych

Schneider