Skocz do zawartości

Zdjęcie

[IC/OOC] Rekrutacja na Praktykanta

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Moderator Globalny
  • 2641 postów
  • Nick SA-MP:Patrick Squillante

Napisano 11 maj 2019 - 00:34

*Na stronie głównej Urzędu Miasta Los Santos widać nowy artykuł o tytule rekrutacja na wolne w Urzędzie Miasta Los Santos*

CcUej7Y.png

Interesuje cię praca w Urzędzie Miasta Los Santos? Może to twoja szansa i uda ci się dołączyć do Urzędu Miasta Los Santos na stanowisko Praktykanta. Wystarczy napisać podanie i mieć dobre chęci. W podaniu chcemy by znajdowało się m.in. treść dowolna, którą sam uznasz za dobrą do napisania podania! Jeżeli będziesz u nas pracował dobrze i aktywnie będziesz mógł zarobić nawet kilka milionów tygodniowo! Zapraszamy.

Zakres obowiązków Urzędnika:

• Praca w budynku Urzędu Miasta Los Santos.
  • Wykonywanie ogólnych prac biurowych.
  • Raportowanie pracy do przełożonych.

Co wymagamy?

• Duży zapał do pracy.
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
  • Prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, prawnicze lub podobne).

Co oferujemy?

• Umowa zlecenie na czas stażu.
  • Wysokie zarobki.
  • Współpraca z wieloma ciekawymi osobami.
  • Miła atmosfera.
  • Wyposażenie służbowe
  • Pojazd służbowy po awansie na wyższe stanowisko.
  • Rozwój zawodowy.
  • Zniżki na licencje
  • Współudział w rozwoju miasta.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy wyślij do nas podanie i czekaj na odpowiedź, może to Ty pojawisz się u nas na rozmowie rekrutacyjnej i może Ty już jutro staniesz się jednym z nas.

Podania wysyłamy na skrzynkę pocztową e-mail (Forum Mrucznik Role Play poprzez prywatne wiadomości)) do osób poniżej dodając wszystkich w jednej wiadomości jako dodatkowych odbiorców:

Patrick Squillante - Numer kontaktowy: 66099 Adres e-mail: p.squillante@lsdmv.gov ( ReQuien )

Max Enzo - Numer kontaktowy: 20027 Adres e-mail: m.enzo@lsdmv.gov ( KuKis )
Jonathan Moltisanti - Numer kontaktowy: 67887 Adres e-mail j.moltisanto@lsdmv.gov ( VeVoS )

OOC:

Wiadomość wysłaną jednocześnie do wszystkich osób wyżej wymienionych z tagiem: [PodanieDMV] Imię Nazwisko

Wzór podań

[b]=======================================[b]IC[/b]================================================
[b]Curriculum Vitae[/b]:
======================================[b]OOC[/b]===============================================
[b]Imię[/b]:
[b]Coś o sobie (tak żebyśmy wiedzieli co nie co o Tobie)[/b]:
[b]Ile godzin dziennie Jesteś w stanie spędzić na serwerze oraz przeznaczyć czas na pracę w Urzędzie Miasta?[/b]:
[b]SS. z komendą /stats + /czas[/b].
[b]Skan dowodu osobistego (/dowod swoje_id) + /czas)[/b]:
[b]Czy byłeś wcześniej w Urzędzie Miasta? Jeśli tak podaj również jakie miałeś/aś poprzednie nicki/inne konta w grze[/b]:
Każde kłamstwo lub zatajenie prawdy zostanie wyłapane spowoduje umieszczenie osoby na czarnej liście, bez możliwości ponownego dołączenia do Urzędu Miasta.[/b]

Po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego prosimy napisać komentarz zgodnie ze wzorem:

[b]((Tutaj naturalnie piszemy akcję Role Play w tym temacie...))Ja Imię Nazwisko wysłałem/am aplikację dnia [dd/mm/rr] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.[/b]

** Na dole strony widnieje duży pomarańczowy przycisk APLIKUJ, po jego wciśnięciu pokazuje się formularz zgłoszeniowy do wypełnienia**

Użytkownik KuKis edytował ten post 25 czerwiec 2019 - 13:24

#2 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Moderator Globalny
  • 2641 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 12:21

Wznawiamy rekrutację, zachęcamy do pisania podań.

• Nivinek i Juic lubią to

#3 Juic

Juic

Zbanowany

• Zbanowany
  • 37 postów
  • Nick SA-MP:Petr_Ziolkowsky

Napisano 03 czerwiec 2019 - 17:43

**Podczas przeglądania strony internetowej natyka się na rekrutacje do urzędu po czy, postanawia wysłać aplikacje. Po napisaniu naciska przycisk wyslij**

Ja Will Patterson wysłałem/am aplikację dnia 03.06.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Jonathan przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, w wiadomości od Will'a zostawia wiadomość zwrotną**

Użytkownik VeVoS edytował ten post 04 czerwiec 2019 - 09:11

#4 matish

matish

miensniak

• Gracz
  • 11 postów
  • Nick SA-MP:Carlos_Ciaparozza

Napisano 04 czerwiec 2019 - 15:52

**Podczas przeglądania strony internetowej natyka się na rekrutacje do urzędu po czy, postanawia wysłać aplikacje. Po napisaniu naciska przycisk wyslij**

Ja Carlos CIaparozza wysłałem/am aplikację dnia 04.06.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Jonathan przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, w wiadomości od Carlos'a zostawia wiadomość zwrotną**

Użytkownik VeVoS edytował ten post 05 czerwiec 2019 - 11:28

#5 KuKis

KuKis

♥ Burmistrz Los Santos ♥

• Konto Premium
  • 618 postów
  • Nick SA-MP:Max_Enzo

Napisano 04 czerwiec 2019 - 18:21

Polecam Serdecznie  :love:  :love:

#6 Bremen

Bremen

Newbie

• Gracz
  • 5 postów
  • Nick SA-MP:Klaus_Richter

Napisano 05 czerwiec 2019 - 17:56

((**Podczas przeglądania strony internetowej natyka się na rekrutacje do urzędu po czy, postanawia wysłać aplikacje. Po napisaniu naciska przycisk wyslij**))Ja, Klaus_Richter wysłałem/am aplikację dnia 05.06.2019 r. i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Jonathan przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, po przeczytaniu podania wychodzi z maila po czym przegląda następne**

Użytkownik VeVoS edytował ten post 16 czerwiec 2019 - 11:15

#7 KuKis

KuKis

♥ Burmistrz Los Santos ♥

• Konto Premium
  • 618 postów
  • Nick SA-MP:Max_Enzo

Napisano 14 czerwiec 2019 - 19:00

Polecam cieplutko!!

#8 młody shelly

młody shelly

młody fighter

• Gracz
  • 24 postów
  • Nick SA-MP:Jessica_Montez. Lewis M

Napisano 16 czerwiec 2019 - 07:46

[**Podczas przeglądania strony internetowej natyka się na rekrutacje do urzędu po czy, postanawia wysłać aplikacje. Po napisaniu naciska przycisk wyslij** Ja Isabella Ramirez wysłałam aplikację dnia 16.06.2019 i oczekuje cierpiliwe na odpowiedź,

**Jonathan przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, po przeczytaniu podania wychodzi z maila po czym przegląda następne**

Użytkownik VeVoS edytował ten post 16 czerwiec 2019 - 11:15

#9 decisive

decisive

Kumaty

• Gracz
  • 50 postów
  • Nick SA-MP:Emily_Ramirez

Napisano 20 czerwiec 2019 - 00:13

((Samuel wrócił do pokojowego hotelu rozsiadł sie na kanapie z whisky w ręce przeglądając oferte pracy napotkał sie na Urząd miasta i pomyślał że to w końcu może byc jego szansa i odrazu wziął sie do pisania CV)Ja Samuel Mussolin wysłałem/am aplikację dnia [20/06/2019] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Patrick przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, po przeczytaniu podania wychodzi z maila po czym przegląda następne**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 22 czerwiec 2019 - 00:08

#10 młody shelly

młody shelly

młody fighter

• Gracz
  • 24 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:14

**Podczas przeglądania strony internetowej natyka się na rekrutacje do urzędu po czy, postanawia wysłać aplikacje. Po napisaniu nacisnął wyślij.

''Ja Jessica Montez wysłałam aplikacje dnia.20.06.2019. i oczekuje cierpliwie na odpowidź.

**Patrick przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, po przeczytaniu podania wychodzi z maila po czym przegląda następne**

#11 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Moderator Globalny
  • 2641 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:43

Od teraz proszę również mnie dodawać do PW, jeśli już ktoś wysłał podanie to proszę mnie dodać.

#12 młody shelly

młody shelly

młody fighter

• Gracz
  • 24 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 09:02

Ja Jessica Montez wysłałem/am aplikację dnia [21.06.2019] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz

#13 Lavanchy

Lavanchy

King Elita

• Konto Premium
  • 12 postów
  • Nick SA-MP:Roger_Skjolberg

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:20

Ja Pierre Lavanchy wysłałem aplikację dnia 23.06.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Patrick przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, w wiadomości od Pierre zostawia wiadomość zwrotną**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 25 czerwiec 2019 - 00:18

#14 Brucek

Brucek

★ ★ ★ ★ ★ ★

• Gracz
  • 436 postów
  • Nick SA-MP:Richard Brucson ☻

Napisano 25 czerwiec 2019 - 05:04

**Richard gdy zobaczył informację o rekrutacji do Urzędu Miasta, postanowił napisać podanie. Po kilku minutach wysłał podanie, zamknął laptopa i wyszedł z domu**.

Ja Richard Brucson wysłałem aplikację dnia 25.06.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Patrick przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, w wiadomości od Pierre zostawia wiadomość zwrotną**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 25 czerwiec 2019 - 14:10

#15 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Moderator Globalny
  • 2641 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:07

Proszę nie dodawać już Nivinek do podań (w temacie zmienię jak wejdę na kompa) 

#16 sora

sora

• Gracz
  • 109 postów
  • Nick SA-MP:krzysztof_evans

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:02

((Krzysztof po przeglądnięciu ogłoszenia natychmiast wysyła aplikacje z wielkim zainteresowaniem))

Ja Krzysztof Evans wysłałem/am aplikację dnia [25/06/2019] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

Użytkownik ReQuien edytował ten post 25 czerwiec 2019 - 14:09

#17 falafel

falafel

Newbie

• Gracz
  • 10 postów
  • Nick SA-MP:Justin_Evans

Napisano wczoraj, 16:49

**Podczas przeglądania ofert pracy Małgorzata postanowiła zalogować się na swoją skrzynkę pocztową i wysłać podanie o pracę do Urzędu Miasta.&#91 **
Ja Malgorzata Krasucky wysłałem/am aplikację dnia [26/06/2019] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.[/b]

#18 Bazanto

Bazanto

Kocham Rozalke! ❤❤❤

• Gracz
  • 119 postów
  • Nick SA-MP:Anthony Stanley

Napisano wczoraj, 20:57

**Podczas przeglądania strony internetowej natyka się na rekrutacje do urzędu po czy, postanawia wysłać aplikacje. Po napisaniu naciska przycisk wyślij**

Ja Anthony Stanley wysłałem/am aplikację dnia 26.06.2019 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych