Skocz do zawartości


Zdjęcie

#56 - Przemeblowanie na forum


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Akaexus

Akaexus

  • Gracz
  • 561 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof Golder

Napisano 11 maj 2019 - 15:48

*
Popularny

Przemeblowanie

Cześć, chwilę temu zrobiłem małe przemeblowanie działów na forum. Miało na celu uprościć strukturę subforów i wyeksponować to co najważniejsze. Nowy układ w pierwszym boxie prezentuje najważniejsze rzeczy dla gracza czyli bieżące informacje, regulaminy, apelacje poradniki oraz feedback. Na drugim miejscu został stworzony dział In Character w którym na wierzchu są widoczne wszystkie niezbędne rzeczy - zachęcam do pisania tematów!


Informacje

Dział informacji od teraz przybrał zupełnie innego kształtu - pojawiać się będą tutaj informacje najważniejszez dla każdego gracza, koniec z życzeniami z okazji dnia podgrzybka. Dział jest przeznaczony dla tematów o aktualizacjach, awariach oraz ważnych zarządzeniach. Obecne informacje zostały przefiltrowane oraz oznaczone odpowiednim numerem w tytule. Ta informacja ma numer #56.


Feedback

W pierwszym boxie został umieszczony dział Feedback w którym możecie wyrażać swoją opinie na temat działania skryptu, forum oraz mechanizmów całej społeczności. Dział ma na celu wskazać nam co sądzicie o nas i o naszej pracy, dzięki czemu będziemy wiedzieć w którym kierunku dalej podążać.


BBCode


Dodaliśmy kilka fajnych bbcode do formatowania postów (tak jak ten). Dodaliśmy znaczniki sekcji, które pozwolą oddzielić oraz uwydatnić części waszych postów. Wystarczy użyć przycisku ips_bbcode.png w edytorze i wybrać odpowiednią opcje lub użyć BBCode:
[section]tekst[/section]
Zostały również dodane zunifikowane nagłówki pod znacznikami:
[h2]Nagłówek stopnia 2[/h2]
[h3]Nagłówek stopnia 2[/h3]
[h4]Nagłówek stopnia 2[/h4]


#2 Akaexus

Akaexus

  • Gracz
  • 561 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof Golder

Napisano 11 maj 2019 - 18:32

Dział opinii zwrotnych na temat działania ekipy (feedback) jest tutaj https://mrucznik-rp..../2219-feedback/bo zapomniałem podlinkować.
  • Simeone lubi to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych