Skocz do zawartości

[A][A] Zlot graczy Mrucznika


low ellington flow

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie przyjeżdżają na zloty, bo oni kurwa tylko tutaj grają. Jedyne wymagania jakie są im postawione to pobrać GTA SA, SAMP i wpisać IP Mrucznika. Grają, nie utożsamiają się z jakimiś spierdolinami z tego serwisu. Mają własnych znajomych, nie potrzebują nowych.

 

no tutaj jest sporo racji, watpie zeby ktos przyjechal na taki zlot, w dyskusji ludzie komentuja to dla beki

Odnośnik do komentarza

ostatnim razem to wiem, ze był adek i dyrektor adam i nie wiem czy ktoś jeszcze xd

ale generalnie jak najebiesz tam kogos to nagranie możesz wyslac i podpisac kogo generalnie to i tak wiekszosc nie przyjdzie ale mrucznik = podlasie, tam najlepiej bedzie

Byłem ja, Błażej, Neutralna i jakiś ziomal co gra laske(Jessica coś tam). No i to na tyle xD Nawet Adaś nie przyjechał, więc słabizna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Byłem ja, Błażej, Neutralna i jakiś ziomal co gra laske(Jessica coś tam). No i to na tyle xD Nawet Adaś nie przyjechał, więc słabizna.

aa Adasia nie było jednak to mi się pomyliło, no właśnie a tak to miało być więcej osób i co jednak nie przyjechali no to - XD, generalnie to Adaś dobry ziomal ale myślałem, że był, ale zloty na m-rp nie mają sensu lol xd wtedy tyle osób pisało, że przyjedzie a były 4 osoby no to pozdro 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...