Skocz do zawartości

[A][A] Zarząd chce coś ukryć?


Waleń

Rekomendowane odpowiedzi

Zarząd chyba po raz kolejny próbuje załatwić coś po cichu, aby gracze się nie dowiedzieli. Błażej otrzymał rangę "Zasłużonego", jeszcze wczoraj, i nie pojawiła się o tym kompletnie żadna informacja. O co chodzi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jedyna rzecz, dlaczego osoba której udowodniono sprzedaż pieniędzy IC za pieniądze OOC otrzymuje taką rangę?

Podajmy tu też przykład olafka który za taką samą czynność został wyrzucony z administracji bez możliwości powrotu. Dosyć interesująca sytuacja, bardzo chętnie będę śledził ten wątek.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza

Zamierzano w ogóle graczy poinformować o tej decyzji? Czy może próbowano to zrobić na podobieństwo nagrody dla Jupika, tj. ustawienie systemowo wartości domu wartego kilkaset milionów na 3kk i liczenie, że gracze się nie dowiedzą? XD

Odnośnik do komentarza

Wiem, że śmieszne KS i reszta osiołków mają gula, ale mało mnie to interesuje. Pisałem z każdym członkiem zarządu i nie miał nikt nic przeciwko, na dniach pojawi się w sabacie H@ odpowiedni post. Działałem w administracji od końca 2015 roku, zawsze robiłem swoje i jak widać nie umknęło to, tyle ode mnie w tym temacie do widzenia, elo i cześć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

zarzad tego serwera jest jak danka w 5 odcinku ostatniego sezonu gry o tron
rozpierdolili ten serwer tak, ze niedlugo nie bedzie kim rzadzic
wiec jeden zasluzony w te czy wewte to i tak nic dla tego kurwidołka

Edytowane przez fidif
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Taki temat mógł napisać tylko Waleń.

Gość był @ przez parę lat, a ty się pytasz za co otrzymał zasłużonego i na siłę kręcisz aferę. Wystarczy ruszyć głową.

Co to za argument XD

Ty też przecież jesteś adminem przez kilka lat, a nie znaczy to kompletnie nic

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Taki temat mógł napisać tylko Waleń.

Gość był @ przez parę lat, a ty się pytasz za co otrzymał zasłużonego i na siłę kręcisz aferę. Wystarczy ruszyć głową.

 

co z tego ze mial admina kilka lat

tak jak walen napisal - ty masz go pewnie tyle samo, a 3/4 graczy zrobilo wiecej dla tego durnego serwerka niz ty xD

Odnośnik do komentarza

Głupota jakich mało, sranie cie piecze ziomek, że on dostał zasłużonego, a ty dalej siedzisz w tej lewackiej komisji? Wyjdź na dwór i zrób coś ze swoim życiem.

 

PS.

 

ciebie by sie przydalo ukryc z tego serwera

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...