Skocz do zawartości

[A][A] Nowa administracja


anszua

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na tym zebraniu. Przez 3 godziny obgadywaliśmy Klemusia, po czym ktoś powiedział, aby dać kierownikom komisji rangę vH@. Verte powiedział, że w sumie spoko i poszedł wtedy dopisywać do tego historię w temacie decyzji zarządu.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza

Byłem na tym zebraniu. Przez 3 godziny obgadywaliśmy Klemusia, po czym ktoś powiedział, aby dać kierownikom komisji rangę vH@. Verte powiedział, że w sumie spoko i poszedł wtedy dopisywać do tego historię w temacie decyzji zarządu.

jedyne słuszne rozwiązanie XDD

Odnośnik do komentarza

Kup ktoś ten serwer i zamknij na dobre i na złe, znajdę wreszcie czy tego chcę czy nie, moje szczęście. Na dobre i na złe, własne miejsce, tam gdzie czekasz na mnie ty. Nie planuję, nie obliczam, nie oglądam płatków życia. Przecież wszystko to, co będzie, dawno spisał los. Na dobre i na złe, znajdę wreszcie czy tego chcę czy nie, moje szczęście. Na dobre i na złe, własne miejsce, tam gdzie czekasz na mnie ty. Na dobre i na złe, znajdę wreszcie czy tego chcę czy nie, moje szczęście. Na dobre i na złe, własne miejsce, tam gdzie czekasz na mnie ty. Poprzez chmury słońce świeci, gorzki lek najlepiej leczy. Dokąd biegnie ścieżka, nie wiem, lecz na końcu ty. Na dobre i na złe, znajdę wreszcie czy tego chcę czy nie, moje szczęście. Na dobre i na złe, własne miejsce, tam gdzie czekasz na mnie ty. Na dobre i na złe, znajdę wreszcie czy tego chcę czy nie, moje szczęście. Na dobre i na złe, własne miejsce, tam gdzie czekasz na mnie ty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...