Skocz do zawartości

[R][Skarga] San News


PRT

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa organizacji, którą oskarżasz: San News
Nick lidera oskarżonej organizacji: chyba rozalka ale nie mam zielonego pojęcia
Przewinienie organizacji: Brak aktywności, (brak jakiejkolwiek organizacji rozgrywki - eventy, turnieje etc) 
Twój nick InGame: Virginia Grissom
Organizacja w której obecnie grasz: LSPD

Uzasadnienie skargi wraz z dowodami na organizacje:

 

Witam. Jestem prawie że przekonany że jednym z ważniejszych czynników braku graczy na serwisie jest frakcja na którą skladam skargę. Tutaj nie trzeba nic wiekszego żeby to dostrzec. Bez obrazy Rozala, bo lubię Cie. Ale wierz mi - liderem to ty jesteś kiepskim.. XD

Zaznaczam - ostrzeżenie tutaj nic nie da. Trzeba w trybie pilnym znaleźć kogoś lepszego na to stanowisko - a to trudne raczej nie będzie. 

 

Dowody? Śmieszne - jak mam mieć dowody na frakcje która nie jest aktywna? - ale prosze bardzo. Brak dowodów. to też dowód.

 

https://mrucznik-rp.pl/forum/791-wwwsannewscom/<-- brak ciekawych artykułów. inicjatyw.. Czytam: 

" Simon i Beyonce CAŁUJĄ SIĘ NAMIĘTNIE na .."  click

" Czy zespół Ich Troje umarł? " 

co to ma być? jednak wystarczy przewinać pare stron dalej i prosze bardzo! 

28 sierpien '18 - "Szczegółowe wyniki eliminacji The Voice of SA!" (bardzo ciekawy event, jeden z ostatnich)

 

kolejne? PROSZE BARDZO! 

 

https://mrucznik-rp.pl/forum/1145-eventy/<- Co tutaj jest nowego? bo nie widzę

 

ten temat to już hit! --> https://mrucznik-rp.pl/topic/77493-san-news-l-na-czym-polega-praca-w-radiu/

 

Niczym to wszystko nie przypomina tego co bylo jeszcze pare miesięcy temu.. Dno i osiem metrów mułu jak powiadali. 

 

West - jeśli chcecie coś zmienić na serwerze, zaczynajcie od tego. 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza

San News jest jedną z najbardziej aktywnych frakcji na serwerze. W ubiegłym tygodniu mieliśmy rekrutację, w sobotę zorganizowaliśmy imprezę na plaży mimo okropnej ilości graczy. Tak jak wszyscy czekamy na aktualizację, która da nam popis do eventów (m.in. SASC). Rozumiem gdyby frakcja w ogóle nie żyła, ale żyjemy! I jak na tą ilość graczy, jesteśmy aktywni! 

 

 

https://mrucznik-rp....um/1145-eventy/<- Co tutaj jest nowego? bo nie widzę

https://mrucznik-rp.pl/topic/83684-event-san-andreas-song-contest-2019/ <- proszę bardzo. Możesz się zgłosić, jeżeli tak bardzo brakuję Ci rozgrywki organizowanej przez nasze radio. 

 

:)

Edytowane przez Dreptacz
Odnośnik do komentarza

Ostatnio gdy próbowałem coś grać z SN, cokolwiek - jeszcze razem z luccese chcieliśmy nagłośnić pewną dosyć istotną sprawę która w naprawdę fajny sposób rozkręciła by rozgrywkę IC, to dostałem odpowiedź, że stworzenie artykułu to koszt rzędu 15KK, cóż... rozumiem, że powszechnie wiadomo iż SN jest jednym ze slotów na którym można czerpać największy zysk IC ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Bardziej wydaje mi się iż rozalka jest GLD albo po to żeby nim być i pełnić jakąś funkcję na serwerze, lub po prostu robi to dlatego żeby jej postać beyonce nie była znijaczona jak poprzednie. (każdy wie o co mi chodzi XD) Ważnym aspektem jest też poziom gry SN, sam poziom - ponieważ według mnie nie odbiega on totalnie od przykładowego mechazorda z east beach. Kilkukrotnie widziałem jak członkowie frakcji dmili, robili OOC w IC. To drugie jeszcze można odpuścić bo powszechnie wiadomo, jak to na serwerze aktualnie wygląda lecz sięgając pamięcią wstecz - pozwolę sobie ukraść screen z poprzedniej skargi którą własnoręcznie napisałem.

 

Z02HA51.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

San News jest jedną z najbardziej aktywnych frakcji na serwerze. W ubiegłym tygodniu mieliśmy rekrutację, w sobotę zorganizowaliśmy imprezę na plaży mimo okropnej ilości graczy. Tak jak wszyscy czekamy na aktualizację, która da nam popis do eventów (m.in. SASC). Rozumiem gdyby frakcja w ogóle nie żyła, ale żyjemy! I jak na tą ilość graczy, jesteśmy aktywni! 

https://mrucznik-rp.pl/topic/83684-event-san-andreas-song-contest-2019/ <- proszę bardzo. Możesz się zgłosić, jeżeli tak bardzo brakuję Ci rozgrywki organizowanej przez nasze radio. 

 

:)

Co mi po tym że zrobicie pare artykułów i konkurs na koperty? 

Przeczytaj 3 ostatnie artykuły to może zdanie zmienisz.. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio gdy próbowałem coś grać z SN, cokolwiek - jeszcze razem z luccese chcieliśmy nagłośnić pewną dosyć istotną sprawę która w naprawdę fajny sposób rozkręciła by rozgrywkę IC, to dostałem odpowiedź, że stworzenie artykułu to koszt rzędu 15KK, cóż... rozumiem, że powszechnie wiadomo iż SN jest jednym ze slotów na którym można czerpać największy zysk IC ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Bardziej wydaje mi się iż rozalka jest GLD albo po to żeby nim być i pełnić jakąś funkcję na serwerze, lub po prostu robi to dlatego żeby jej postać beyonce nie była znijaczona jak poprzednie. (każdy wie o co mi chodzi XD) Ważnym aspektem jest też poziom gry SN, sam poziom - ponieważ według mnie nie odbiega on totalnie od przykładowego mechazorda z east beach. Kilkukrotnie widziałem jak członkowie frakcji dmili, robili OOC w IC. To drugie jeszcze można odpuścić bo powszechnie wiadomo, jak to na serwerze aktualnie wygląda lecz sięgając pamięcią wstecz - pozwolę sobie ukraść screen z poprzedniej skargi którą własnoręcznie napisałem.

 

Z02HA51.png

 

Kazaliście wywołać San News "skandal polityczny". Nie jestem zwolennikiem płac za artykuły, ale Irkaa mogła sobie zażyczyć taką cenę, skoro skandal miał się odbić echem na "całe San Andreas". 

 

Proponowałem Ci, że napisze artykuł jeżeli FBI zrobi pierwszy krok (wyda jakieś pismo, byle co), a my to nagłośnimy. 

 

A co do tego "chcecie kupić grama?" - pracownik mógłby nawet powiedzieć inne, gorsze słowo. To gra(!) dlaczego go nie aresztowałeś i nie nakazałeś przeszukać. 


 

Zapraszamy chętnie do gry! Właśnie wspomagamy event. ;) 

 

 

lbiQMSi.png

 

 

Odnośnik do komentarza

No w sumie podpisuje się pod tym - zero inicjatyw na eventy a jeżeli coś zrobi San News to po pięć razy dziennie "sejfy" albo "dowcipy" zresztą wszystko można przeczytać na Discordzie Mrucznika "ig-san-news".

Wiadomo to również jest wina, że serwer tak upadł, mało graczy, ale coś by można było zrobić. 

Za czasów Richarda Parkera, Matta działo się dużo i ludzie mimo, że wyzywali San News, przychodzili na te eventy albo czytali chętne artykuły. 

Eeeeeeee samo LSMC nie ma dobrych relacji z San News i nie ma jak dawniej, że wspólnie organizuje się jakieś wydarzenia, imprezy ;/

 

Była bodajże propozycja "Co dodac, albo co zmienić w San News" Ludzie składali propozycję, ale widzę, że nic się nie zmieniło i nadal jest to samo.

Nie wspomnę o oszukiwaniu na linach gdzie trzymają 30 sekund albo sms za 300k  XD 

 

Wybacz Rozalka, ale musisz znaleźć dobrego VLD który Ci pomoże podnieść frakcję, bądź sama poświęć więcej czasu. Można pomyśleć nad jakimś dużym eventem cokolwiek..

 

Dobrze by było gdybyś sobie zaplanowała co zmienić, a co nie - wiele ludzi idzie do SN aby zgarnąć hajs i tyle w sumie

Edytowane przez Lilka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Dajcie mi jeszcze miesiąc wrócę ze swoich spraw. I będę aktywny na tym mruku takie eventy będą że w sam Verte ruszy dupą i wgra wam aktualizacje nie mogąc znieść tego napływu rozgrywek.

 

Ale potrzebne będzie mi wspracie w postaci funduszy dalsze informacje już niebawem Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ciągle czekamy na aktualizację, która wybudzi serwer i naszą frakcję! 

 

Staramy się jak najbardziej być aktywni, lecz ilość graczy i brak aktualizacji nas do tego nie przekonuję. Wierzymy głęboko w KU i z niecierpliwością czekamy na aktualizację, która chociażby uruchomi nam Vinyl Club. 

 

 

Nie wspomnę o oszukiwaniu na linach gdzie trzymają 30 sekund albo sms za 300k  XD 

Każde przetrzymywanie linii należy zgłaszać w dziale skargi na pracowników San News. 

 

Co mi po tym że zrobicie pare artykułów i konkurs na koperty? 

Przeczytaj 3 ostatnie artykuły to może zdanie zmienisz.. 

Niestety, ale skoro serwer nie żyję, próżno nam szukać interakcji z innymi graczami.  

Odnośnik do komentarza

Jesteś w tym momencie niepoważny. W chwili, kiedy San News organizowało co chwilę jakiś event, zarzucaliście nam, że robimy z tego serwera SERWER PARTY. Po drugie, event jest zapowiedziany przez Dreptacza, czekamy na aktualizacje, by wgrali nam wszystkie potrzebne do tego obiekty, jest to ogromne przedsięwzięcie. Oprócz tego wy jesteście zwyczajnie PRZYZWYCZAJENI, że San News robi eventy - nie musimy tego robić, jesteśmy radiem, radiostacją - możemy tworzyć dla Was konkursy na linii. 

Czekamy wciąż na połączenie z nami Vinyl Clubu - jak sam wiesz jest to bardzo ograniczone z tej perspektywy, bo pracownicy NIE MAJĄ dostępu do komend Vinyl. Mam je tylko ja. 

Oprócz tego, by robić audycje i eventy trzeba mieć robić je dla kogo. Nie ukrywamy, że Dreptacz poświęca całe serduszko w swój event, który przygotowuje, ale nie ma na niego zbyt wielu chętnych, to jest seria którą on kontynuuje co roku i wyszedł z inicjatywą zrobienia tego tym razem. - Dlatego zajmuje się tym on. Ale dla kogo ma to robić? - Nie tylko po naszej stronie leży wina, to wy jako gracze wysyłacie do nas smsy. 

Druga sprawa - Lilka - co do lidera to chyba nie powinnaś mi niczego zarzucać skoro sama byłaś jakim byłaś, szpital nie jest od tworzenia party imprez.

Czekamy tak jak wy wszyscy na aktualizację, żeby wprowadzić jakiekolwiek zmiany. 

Co do artykułów - co mamy pisać, skoro na serwerze jest 30 graczy i nic się nie dzieje? Mamy opisywać wydarzenia, które organizujemy i sami bierzemy w nich udział? 

Postawcie się od naszej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zwalanie czegoś na aktualizacje jest slabą wymówką bo jakoś rok temu dalo się z tym samym albo i gorszym skryptem robić lepsze rzeczy. A obecny stan 30 graczy jest zasługą (moim zdaniem) w dużej mierze wlaśnie San News. 

 

i tutaj to już w ogole poezja - dreptacz co prawda edytowal post w ktorym pokazal "event" który dzisiaj przeprowadził czlonek ADMINISTRACJI bo San News nie widzi potrzeby takiej. Szkoda że tak zrobiłeś bo moglem to zamieścić jako dowód w sprawie. - JEDNAK JEST! :D Z takim podejściem utwierdzasz mnie w przekonaniu że jesteś kiepskim liderem

 

https://i.imgur.com/lbiQMSi.png

Edytowane przez PRT
Odnośnik do komentarza

Tak szczerze to nie miałem ochoty się tu wypowiadać, ale to zrobie. Pamiętam jeszcze San News z 2016-18 roku i niestety aktualne San News nie jest w nawet jednym procencie tak samo dobre jak tamto - kiedyś to było. Aktualnie organizowane są sejfy (zwykle ustawiane) i dowcipy na "antenie" - tyle. Miałem okazje być w San News w tym roku i niestety, ale większość frakcji to były odwalacze. Do dziś pamiętam nocne wyprawy z Rozalką i dmienie się z innymi graczami razem z liderem. We frakcji nie brakuje też znacznej ilości OOC w IC i odwalania na /me oraz /do. Jest mi bardzo przykro, że tak dobra frakcja się wypaliła. San News miało jeszcze szanse do jakiejś gry w styczniu lub w zeszłym roku, ale teraz ta frakcja spada bardzo nisko. Nie będę nawet komentować przyjęcia na stanowsiko VLD odwalacza - @Irkaaa. Dodam jeszcze, że nowe San News ma wzloty i upadki - potrafi zorganizować coś dobrego, ale od dłuższego czasu wszystko spada w dół. To tyle z mojej strony - powodzenia w wyprowadzeniu frakcji z dna. Piszę to teraz z przykrością, ale moim zdaniem trzeba zmienić lidera - dać go Tigerowi lub Dreptaczowi - albo jakiejś innej ogarniętej osobie, która może pociągnąć frakcję do góry.

Edytowane przez H e y
Odnośnik do komentarza

Możecie mówić że Rozala jest złą liderką, ale nie wiecie jak SN funkcjonuje. To że "kiedyś było lepiej" to jest tylko wasz wyimaginowany zarys grania na mruku. Rozalka jest sumienna, a Irka jej pomaga. Ja jako były gracz będący w SN nie mam nic do zarzucenia funkcjonowaniu frakcji, ba wręcz przeciwnie. SN funkcjonuje dobrze nawet w kryzysie który przeżywa mrucznik. Skarga totalnie z czapy - brak jakichkolwiek dowodów, a Pump który jest na screenie wylecial z SN po bodajże tygodniu. Ja tak jak moi poprzednicy, zachęcam do poczytania SN na discordzie gdzie wg mnie frakcja trzyma poziom. Pozdrawiam

Edytowane przez RomanFallaci
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

to złóżcie wniosek do ko o zmiane lidera i tyle jak wam ta rozalka tak nie pasuje

no chyba od tego masz jakze piekny dzial skarg na org, gdzie kilka lat temu gdzie co chwila grube inby lecialy i ze skargi predzej jak ja wywala

Odnośnik do komentarza

Witam nie chce bronic tu liderki SN - Rozalki ale bylem/jestem z nia na jednym z serwerów discord(glownie znajomi z samp) gdzie chyba tez jest Irka(?) i z tego co czytalem to naprawde dziewczyny staraly sie i chcialy cos robic ale tez nie dziwie sie ze nie moga tego zrobic bo jednak w SN sa osoby typu "dmiarze" a sa osoby niektore ktore serio chca cos robic wedlug mnie powinnismy poczekac na aktualizacjie i zobaczyc co bedzie sie dzialo ! A narazie zajmijmy sie ratowaniem mrucznika :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Xddd nie ma to jak zarzucac organizacji że przez nią nikt nie gra na serwerze xd nie ukrywajmy że serwer padł w momencie gdy na serwerze zaczęły się pojawiać zdzislawy Edwardy i inne scierwojady które były w większości 2 kontami graczy do odwalania. To tak jakby zarzucac pd że przez nich nikt nie gra bo za dużo aresztuja. Pokaż mi radio które organizuje giełdy, koncerty czy inne imprezy według mnie

1 sprawa to KO które odrzuca każdą możliwą aplikacje przepuszczajac tylko 1 na 20 a potem się dziwią że bahamas nie ma z kim grac

2 sprawa to administracja która nawet nie potrafi pomoc, kiedy zapytałem się o podejrze za co odpowiada skill handlarz otrzymałem odpowiedź nie wiem

3 aktualizacja na którą czekaliśmy ponad 3 lata

Czynników można wyróżniać milion ale brać pod lupę jakąś organizacje to poprostu totalne dno

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zwalanie czegoś na aktualizacje jest slabą wymówką bo jakoś rok temu dalo się z tym samym albo i gorszym skryptem robić lepsze rzeczy. A obecny stan 30 graczy jest zasługą (moim zdaniem) w dużej mierze wlaśnie San News. 

 

i tutaj to już w ogole poezja - dreptacz co prawda edytowal post w ktorym pokazal "event" który dzisiaj przeprowadził czlonek ADMINISTRACJI bo San News nie widzi potrzeby takiej. Szkoda że tak zrobiłeś bo moglem to zamieścić jako dowód w sprawie. - JEDNAK JEST! :D Z takim podejściem utwierdzasz mnie w przekonaniu że jesteś kiepskim liderem

 

https://i.imgur.com/lbiQMSi.png

Nie wiem gdzie widzisz edycję mojego komentarza. Jesteśmy radiem a nie centrum eventów. I tak przebijamy zwykłe radio dodając do niego telewizję. Jako radio spełniamy swoją funkcję. Stawiamy na jakość a nie na ilość, dlatego przygotowujemy się teraz do jednego większego eventu. :) Jeżeli Rozalka zostałaby wywalona z San News, uwierz mi - nikt by już tej frakcji nie uratował. Serwer ledwo żyję. 

Edytowane przez Dreptacz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Z życia....pracownika San News

 

Polecam przeczytać bo to zapewne kilka mądrych słów jakie usłyszycie jak nie jedyne ;)

 

Co do organizacji - patrząc obiektywnie oczywiście, biorąc pod uwagę aktualny stan serwera(statystyki itp.) w organizacji jest naprawdę stabilnie. Zgodzę się z tym, że nie ma "bardzo dużo różności" jednak jest jej wystarczająca ilość porównując do innych organizacji gdzie grałem w blisko odległej przeszłości. 

 

Eventy: W ostatnie dwa tygodnie (coś koło tego jestem w San News) zaliczyłem tematyczną imprezę w stylu vintage w VinylClubie, zrobiliśmy giełdę samochodową razem ze sceną i muzyką, odbyła się wyprawa pociągiem relacjonowana oraz wywiad w budynku San Andreas Network - to są rzeczy w których brałem udział, a praca nie pozwala mi być na serwerze w godzinach szczytu

 

Audycje: Racja, jest więcej Sejfów i tego typu rzeczy, bo tego chcą ludzie. Mogę dodać screeny z innych jeśli będzie potrzeba, ale każdorazowo rozpoczynając audycje dostaje PW w gierce "zrób koperty czy coś" - Ostatnimi czasy same sejfy robiłem chyba półtorej godziny a przewidywany czas na nie to 30 minut., gdy robię audycję w stylu pogadania ze słuchaczami - nie ma odzewu i to na najtańszej możliwej linii

 

Artykuły: Śledziłem FBI i cykałem im fotki, ale tego już nie można sprawdzić. To jest normalny artykuł i ten o "całowaniu się" jest normalny. Media są dla wszystkich, a każdy ma różne zainteresowania. Wejdziesz na pudelka masz podobne rzeczy, wejdziesz na poważniejsze stronki masz poważniejsze artykuły. San News działa w każdej dziedzinie - tu nie ma konkurencji

 

Co do liderki: W każdą niedziele sprawdza nasze raporty z gierki, jestem w szoku, że jej chce się czytać 20 ss'ów z jednej audycji by to sprawdzić i to razy ileś + to ocenić systemem, a potem jeszcze napisać coś o każdym pochwała/rozczarowanie i to jeszcze nie robiąc tego w stylu ctrl+c ctrl+v a ubierając to w inne słowa

 

Nie rozumiem czego wy oczekujecie nie dając zupełnie nic

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No w sumie podpisuje się pod tym - zero inicjatyw na eventy a jeżeli coś zrobi San News to po pięć razy dziennie "sejfy" albo "dowcipy" zresztą wszystko można przeczytać na Discordzie Mrucznika "ig-san-news".

Wiadomo to również jest wina, że serwer tak upadł, mało graczy, ale coś by można było zrobić. 

Za czasów Richarda Parkera, Matta działo się dużo i ludzie mimo, że wyzywali San News, przychodzili na te eventy albo czytali chętne artykuły. 

Eeeeeeee samo LSMC nie ma dobrych relacji z San News i nie ma jak dawniej, że wspólnie organizuje się jakieś wydarzenia, imprezy ;/

 

Była bodajże propozycja "Co dodac, albo co zmienić w San News" Ludzie składali propozycję, ale widzę, że nic się nie zmieniło i nadal jest to samo.

Nie wspomnę o oszukiwaniu na linach gdzie trzymają 30 sekund albo sms za 300k  XD 

 

Wybacz Rozalka, ale musisz znaleźć dobrego VLD który Ci pomoże podnieść frakcję, bądź sama poświęć więcej czasu. Można pomyśleć nad jakimś dużym eventem cokolwiek..

 

Dobrze by było gdybyś sobie zaplanowała co zmienić, a co nie - wiele ludzi idzie do SN aby zgarnąć hajs i tyle w sumie

 

Jeśli chce się krytykować to samemu trzeba być krystalicznie czystym, poziom LSMC jest na tyle tragiczny, że ludzie w mojej frakcji potrafią lepiej rozpisać operacje niż Twoi "medycy", ale wszystko jest do nadrobienia i jeśli wykażecie chęci moglibyśmy to fajnie IC rozegrać i podszkolić was nieco.

 

 

Co do samej skargi - nie macie prawa zarzucać, że jakaś frakcja przyczynia się do upadku serwera ponieważ do tego przyczynił się tylko i wyłącznie Zarząd, który ma niezmienne postępowanie i myślenie od 2009 roku. Różalka może nie jest idealnym liderem frakcji bo zdarzy jej się zrobić jakaś głupotę czy powiedzieć coś za dużo (chociazby ostatnia akcja transformacji w papieża) ale mimo wszystko próbuje cokolwiek zdziałać, a chyba każdy zdrowo myślący gracz wie, że strasznie ciężko o cokolwiek tu zawalczyć ponieważ najprostsze sprawy jak wgranie interioru nowego, naprawa bugów trwa tutaj miesiącami dzięki naszej genialnej Komisji ds. Ulepszeń jak i Mrucznikowi, któremu po prostu "zwisało" czy wgra aktualizacje teraz czy za pół roku. Wracając do skargi.. Różalka wychodzi co jakiś czas z jakimiś inicjatywami, próbuje chociaż nieco rozkręcić "zabawę" na serwerze i zamiast to docenić, zapytać się czy może potrzebowałaby pomocy w zorganizowaniu jakiegoś eventu to wolicie krytykować na forum, taka jest właśnie mentalność większości użytkowników tego serwisu - toksyczność ponad wszystko i każdy woli tylko pisać jak tu jest źle i chujowo, ale nic w kierunku polepszenia sytuacji nie robicie. Serwer jest w istnej rozsypce i to, że SN ma mniejszą aktywność to nie rozumiem gdzie tu widzicie problemu w liderach, problem tkwi w serwerze i tym, że dziennie jest 40-50 osób na serwerze, a nowych graczy nie przybywa. Każda z frakcji w tym momencie jest w krytycznej sytuacji i każda ma zmniejszoną aktywność. Dodam również, że nie próbuję wybielić San News ani samej Różalki, nie jesteśmy nawet na stopie koleżeńskiej, a jedynie "znajomych", ale musiałem dodać tu parę słów od siebie jak widzę niektórych ludzi wypowiadających się o OOC w IC, a sami nie powinni nigdy uzyskać UB. Słowem końca - uważam, że Różalka to dobry lider, a przede wszystkim aktywny i jeśli tylko będzie osoba, która ją nieco zdyscyplinuje i przypilnuje to wszystko będzie cacy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle wszyscy żenującą gre organizacji usprawiedliwiają niską liczbą graczy na serwerze, brakiem aktualizacji. Jakoś wcześniej bez aktualizacji inni liderzy potrafili coś ciekawego w tej frakcji zrobić. Jak jest mało graczy to własnie wy powinniście zorganizować jakieś większe eventy by ich na serwer zachęcić, ale nie, wy wolicie robić gówniane eventy typu przejazd koleją czy giełdy. Przecież tym nawet nie byłoby sensu dupy po sraniu podcierać bo to i to gówno.
Jak zobaczyłem ich impreze w Vinylu to już nawet mi się nie chciało śmiać, byłem ogromnie zażenowany tym, że tam w ogóle byłem i kupiłem bilet na ten wielki syf. Wiecie kto tam się tylko bawił? Gracze SN i ich znajomi odwlacze typu Wiesiek Wiertarka, jednego aż zabiłem za WL bo miałem tego dość. Ja potrafię znieść wiele bo tutaj wiele rzeczy widziałem ale takiego gówna jakie ostatnio przez długi czas prezentują no to po prostu się nie da na to patrzeć.
 

Nie ukrywamy, że Dreptacz poświęca całe serduszko w swój event, który przygotowuje, ale nie ma na niego zbyt wielu chętnych, to jest seria którą on kontynuuje co roku i wyszedł z inicjatywą zrobienia tego tym razem. - Dlatego zajmuje się tym on. Ale dla kogo ma to robić? - Nie tylko po naszej stronie leży wina, to wy jako gracze wysyłacie do nas smsy.
Druga sprawa - Lilka - co do lidera to chyba nie powinnaś mi niczego zarzucać skoro sama byłaś jakim byłaś, szpital nie jest od tworzenia party imprez.

Skoro nie ma chętnych to chyba znak, że pora wymyślić coś nowego. Przez kilka lat tylko to wam przyszło do głowy? Mega kreatywni tam jesteście. Poza tym jaki to ma sens dla ludzi, którzy nie biorą w tym udział jako "artyści"? Żaden.

A co do drugiego to szczerze wole jedną impreze w szpitalu niż tysiąc imprez organizowanych przez was, poza tym to jest skarga na ciebie po co zmieniasz temat na innego lidera? Mogłabyś przynajmniej tutaj zachować jakiś poziom bo o twojej organizacji nie można tego napisać no ale jaki lider taka organizacja.

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle wszyscy żenującą gre organizacji usprawiedliwiają niską liczbą graczy na serwerze, brakiem aktualizacji. Jakoś wcześniej bez aktualizacji inni liderzy potrafili coś ciekawego w tej frakcji zrobić. Jak jest mało graczy to własnie wy powinniście zorganizować jakieś większe eventy by ich na serwer zachęcić, ale nie, wy wolicie robić gówniane eventy typu przejazd koleją czy giełdy. Przecież tym nawet nie byłoby sensu dupy po sraniu podcierać bo to i to gówno.

Jak zobaczyłem ich impreze w Vinylu to już nawet mi się nie chciało śmiać, byłem ogromnie zażenowany tym, że tam w ogóle byłem i kupiłem bilet na ten wielki syf. Wiecie kto tam się tylko bawił? Gracze SN i ich znajomi odwlacze typu Wiesiek Wiertarka, jednego aż zabiłem za WL bo miałem tego dość. Ja potrafię znieść wiele bo tutaj wiele rzeczy widziałem ale takiego gówna jakie ostatnio przez długi czas prezentują no to po prostu się nie da na to patrzeć.

 

Skoro nie ma chętnych to chyba znak, że pora wymyślić coś nowego. Przez kilka lat tylko to wam przyszło do głowy? Mega kreatywni tam jesteście. Poza tym jaki to ma sens dla ludzi, którzy nie biorą w tym udział jako "artyści"? Żaden.

A co do drugiego to szczerze wole jedną impreze w szpitalu niż tysiąc imprez organizowanych przez was, poza tym to jest skarga na ciebie po co zmieniasz temat na innego lidera? Mogłabyś przynajmniej tutaj zachować jakiś poziom bo o twojej organizacji nie można tego napisać no ale jaki lider taka organizacja.

Nie kolego. To nie jest skarga na mnie, tylko na frakcję. "JEDNA IMPREZA W SZPITALU" - Oni ciągle robią zbiórkę krwi, bieg po zdrowie i skoki spadochronowe - tego chcecie? - Okej. Możemy to z medykami organizować.

Czyli teraz mam nie wpuszczać do Vinyl Clubu osób z nickiem Wiesiek Wiertarka, bo nie grają RP? - To nie jest problem frakcji! - To, że taki nick jest dozwolony i administracja nie reaguje na jego zachowanie bo jest to LUŹNE RP to nie jest nasza sprawa.

Eventy organizowane przez San News to NASZA WOLNA WOLA A NIE OBOWIĄZEK - jesteście do tego zwyczajnie przyzwyczajeni, a nie wiem czy wiesz ile wymaga czasu organizacja konkretnego eventu, takiego jak teraz robi Dreptacz. To nie jest tylko rozplanowanie, to są nagrywki, to jest zebranie chętnych, ustalenie odpowiedniej dla KAŻDEGO daty oraz zebranie odpowiedniego hajsu. 

Hajs z smsów póki co do sejfu NIE IDZIE i to liderzy San News wpłacali odsety do sejfu, gdyby nie to bylibyśmy biedni, więc dajcie nam się odkuć po aktualizacji kiedy hajs z sms będzie do niego szedł.

Gracze NIE ODESZLI dlatego, że San News przestało organizować eventy, tylko zaczęli się buntować na wiecznie odkładaną aktualizację, więc skoro nie było graczy, nie było też pracowników i aktywność w każdej frakcji spadła.

" Jak jest mało graczy to własnie wy powinniście zorganizować jakieś większe eventy by ich na serwer zachęcić, ale nie, wy wolicie robić gówniane eventy typu przejazd koleją czy giełdy" - to również forma eventu, a my nigdy nie robimy przejazdu koleją, nawet nie mamy do niego dostępu, to tylko pokazuje że WYPOWIADASZ SIĘ NA TEMAT, O KTÓRYM NIE MASZ POJĘCIA.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Jeśli chce się krytykować to samemu trzeba być krystalicznie czystym, poziom LSMC jest na tyle tragiczny, że ludzie w mojej frakcji potrafią lepiej rozpisać operacje niż Twoi "medycy", ale wszystko jest do nadrobienia i jeśli wykażecie chęci moglibyśmy to fajnie IC rozegrać i podszkolić was nieco.

xD

 

Jeśli chce się krytykować to samemu trzeba być krystalicznie czystym, poziom SK jest na tyle tragiczny, że ludzie w mojej frakcji potrafią lepiej grać przestępcę niż twoi "gangsterzy", ale wszystko jest do nadrobienia i jeśli wykażecie chęci moglibyśmy to fajnie IC rozegrać i podszkolić was nieco.

 

 


 

Nawet jakby SN robiło cały czas dużo eventów to nic by nie zmieniło bo co to za event na który ci przyjdzie 5 osób. To jest serwer rp a rp nie ogranicza się tylko do eventów. Tu po prostu nie ma co grać, stan przestępczych każdy widzi, porządkowe gry przez to też mają mniej, system biznesów nie istnieje a ludzie którzy mają zapał, chęci i wizję na poprawę tego stanu rzeczy szybko mierzą się z realiami mrucznika i odchodzą/dają se spokój/znikają w dziwnych okolicznościach. Cała platforma samp upada co nie powinno nikogo dziwić ze względu na jej wiek. Już lepiej było napisać skargę na FD że ludzie odchodzą bo się wkurwiają na plamy których nikt nie czyści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No i tu sie mylisz, to jest skarga na Ciebie bo nie potrafisz nic ciekawego wprowadzić we frakcji. Nie obraź się ale Twoje tematy są na bardzo niskim poziomie, czy to kolorystycznie czy gramatycznie - w każdym aspekcie można doszukać się błędów. Rozumiem że przestraszyłaś się tą skargą, jednak dalej podtrzymuje swoje stanowisko i zaznaczam że nie jest to atak na Ciebie a jedynie troska o frakcję. 

 

I nie rozchodzi się tutaj o aktywność. Jestem bardzo szczesliwy ze potraficie zorganizować ustawiony konkurs czy puścić discopolo z glośnika, ale nie o to chodzi w San News. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...