Skocz do zawartości

[K]kiedy to się skończy?


Eiric

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 
 
Generalnie administracja zarzekała się, że będzie poprawa na serwerze, były jakieś pseudo zebrania tych adminów, omawialiście "programy naprawcze", co zrobić żeby gracze wrócili itd. być może na wprowadzenie waszych planów potrzeba czasu, ale chyba czegoś tu nie rozumiem?
 
Od około dwóch tygodni widzę na forum TYLKO I WYŁĄCZNIE, posty Simeone i reszty bandy z KU typu "bedzie dobrze", "o patrzcie, to wprowadzimy, bedzie zajebiscie, grajcie", "patrzcie co wam wgralismy, basen tsunami, wracajcie gracze" XD
 
Czy naprawde ciężko verte i mrucznikowi dać do ogarnięcia to komuś kto NAPRAWDE chce poprawy tego serwera? uwierzcie mi, nie wymagamy jakoś super wiele jak na te /czasy/. Poważnie chcecie żeby wasz serwer upadł? tzn. już upadł bo tak nisko nigdy nie był, gdzie standardem jest 40 graczy o godzinie 20...

 
Spójrzcie na forum, średnio po 250 osób w ciągu ostatnich 30min je przegląda, w tym takie osoby jak ja, które chcą wrócić tylko czekają aż się wreszcie coś ruszy, COŚ NAPRAWDE RUSZY, a nie gówno posty Simeone z tym jaki on zajebisty bo wgra sobie basen tsunami i przeniesie siedzibe san news na rodeo i zadowolony, dawajcie mu lajki XD
 
Uwierzcie mi, nie wrócą ludzie na ten serwer jeżeli myślicie, że takimi działaniami coś naprawicie, ogarnijcie się wreszcie bo to beka ogólnie już jest.
 
Czy tylko ja zauważyłem, że tu ZAMIAST NAPRAWY JEST JESZCZE GORZEJ? podzielcie się swoim zdaniem, chętnie wszystkie przeczytam :)

  • Like 16
Odnośnik do komentarza

Wiekszosc ludzi trzyma tutaj tylko i wylacznie sentyment bądź znajomki których tu poznali, jezeli chcesz pograc rp, musisz sie umowic OOc z kimś na gre, bo inaczej ni chuchu. Ktos w koncu musi spiąc jaja. Hoffman licze na Ciebie.

 

fAUPvQZ.png

 

 

kurła kiedyś to było.

Edytowane przez barman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Strzał w dziesiątkę. Nowy basen i intek SN + droższe smsy dla statsów xD. Nawet jak do KO napiszesz coś zleci się banda asystentów co Cię przyblokują "bo nie". Tu się nic nie zmieni do momentu, aż ktoś na prawdę zbuduje jakiś nowy system. Jeszcze przed początkiem tego roku można było robić to co się dzieje na dzień dzisiejszy, ale nie teraz, gdy graczy jest naprawdę garstka.

 

Hoffman w Tobie nadzieja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma osoby ktora ma jaja aby zaczac dzialac, jest ciagle gadanie, gdybanie, skrypter ktory robi sobie smieszne rzeczy, nie traktuje wszystkich na rowno, dba o wlasny tylek, to z czym do ludzi. 

Edytowane przez Perfidny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zaczął bym od banowania odwalaczy i z luźnego RP zrobił tu coś trudniejszego, zmniejszył inflację, zamiast dodawania kolejnych obiektów które będą świecić pustkami skupił się na rozwijaniu już obecnych i zachęceniu ludzi do gry, na daną obecnie ilość graczy zwęził bym też mapę np na tereny samego LS, obejmując (i tak puste) SF i LV np. kwarantanną, zrobić jakieś atrakcyjne miejsce gdzie ta garstka 40 osób by się spotykała pograć RP, najlogiczniej było by urozmaicić centrum, bo obecnie połowa osób śmiga sobie autami bez celu po mapie, a tak można by było ożywić centrum handlowe, gdzie spotykali by się cywile, doszła by praca ochroniarza i złodzieja, a miejsce ze względu na liczne kamery było by objęte absolutnym zakazem DM chyba że dobrze uargumentowanym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Strzał w dziesiątkę. Nowy basen i intek SN + droższe smsy dla statsów xD. Nawet jak do KO napiszesz coś zleci się banda asystentów co Cię przyblokują "bo nie". Tu się nic nie zmieni do momentu, aż ktoś na prawdę zbuduje jakiś nowy system. Jeszcze przed początkiem tego roku można było robić to co się dzieje na dzień dzisiejszy, ale nie teraz, gdy graczy jest naprawdę garstka.

 

Hoffman w Tobie nadzieja.

 

Co jak co, ale to prawda. Z drugiej strony, to też nie w 100% wina administracji, wiadomo - powinni zmienić podejście do graczy, mniej karać a bardziej tłumaczyć i pomagać, choć powiem Wam, że to i tak tak samo wygląda już od x lat, a gram tu ich około 7, choć wiem że są tu gracze jeszcze starsi stażem i pewnie potwierdzą moje słowa.

 

Ale z tego co widze, to 0verte i mrucznik zaufali Simeone, a ten tylko wrzuca pościki jak to tsunami wgrał xD szybko się na tym przejadą, ale chyba będzie już za późno bo zamiast graczy przybyć to jest jeszcze mniej i wcale się nie dziwie bo jak zarząd tak planuje zachęcić ludzi do swojego serwera, poprzez m.in. PRZENIESIENIE SN DO NOWEJ SIEDZIBY, gdzie cały serwer wymaga gruntownej naprawy, a nie tylko SN, to to naprawde upadnie, a szkoda bo pograłbym tutaj, mimo wszystko, dla ludzi którzy tu są, fajnie się odgrywa :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

jak haysen przejmie gLD FBI to wtedy wroca gracze

 

Co Ci z FBI jak nie ma przestępczych hehe ;-)

 

Co jak co, ale to prawda. Z drugiej strony, to też nie w 100% wina administracji, wiadomo - powinni zmienić podejście do graczy, mniej karać a bardziej tłumaczyć i pomagać, choć powiem Wam, że to i tak tak samo wygląda już od x lat, a gram tu ich około 7, choć wiem że są tu gracze jeszcze starsi stażem i pewnie potwierdzą moje słowa.

 

Ale z tego co widze, to 0verte i mrucznik zaufali Simeone, a ten tylko wrzuca pościki jak to tsunami wgrał xD szybko się na tym przejadą, ale chyba będzie już za późno bo zamiast graczy przybyć to jest jeszcze mniej i wcale się nie dziwie bo jak zarząd tak planuje zachęcić ludzi do swojego serwera, poprzez m.in. PRZENIESIENIE SN DO NOWEJ SIEDZIBY, gdzie cały serwer wymaga gruntownej naprawy, a nie tylko SN, to to naprawde upadnie, a szkoda bo pograłbym tutaj, mimo wszystko, dla ludzi którzy tu są, fajnie się odgrywa :)

 

Przed chwilą pojawił się wpis "aktualizacji" Będzie zamieniał emotki typu: ":D, :), ;-)" na **Uśmiecha się**. I powiedz mi, czy Ciebie to nie przyciąga na powrót? Hahaha. Nic innego nie mogę napisać :D (przepraszam **śmieje się**). Haha.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie chce mi sie rozpisywać na temat porażek, bo to trzeba wymieniać wszystko po kolei i wymieniać, gdzie kto popełnił błąd, co jest bez sensu, bo i tak nikt z tego nie wyciągnie wniosków i dalej to będzie szło. Da się to podreperować, ale więcej jak 100-110 graczy to nie ma co oczekiwać. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie chce mi sie rozpisywać na temat porażek, bo to trzeba wymieniać wszystko po kolei i wymieniać, gdzie kto popełnił błąd, co jest bez sensu, bo i tak nikt z tego nie wyciągnie wniosków i dalej to będzie szło. Da się to podreperować, ale więcej jak 100-110 graczy to nie ma co oczekiwać. 

 

chyba te 100-110 graczy jest lepsze niż max 60 ale mogę się mylić xd

Odnośnik do komentarza

jakby był ktoś wystarczająco uzdolniony i ambitny to by stworzył dobrą konkurencję dla Mrucznika, wtedy by to może się skończyło

Na szczęście Armin to nieudacznik więc możemy spać spokojnie :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem tu jeszcze w czasach kiedy większość z was tego servera nie znała i było tak jak jest teraz, teraz można łatwo zrobić GTA V RP ale im sie nie chce bo to sa totalne kurwa lenie i żydki ktore hajsu tez nie wyłożą, ten server upadnie w ciagu roku i chuj tyle bedzie bo oni nawet nie dadzą praw komuś kto by to zrobił za free, także ogarniajcie sobie fb ludzi ktorych lubicie bo skooncza sie gracze to i forum wypierdoli w kosmos xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Grałem tu jeszcze w czasach kiedy większość z was tego servera nie znała i było tak jak jest teraz, teraz można łatwo zrobić GTA V RP ale im sie nie chce bo to sa totalne kurwa lenie i żydki ktore hajsu tez nie wyłożą, ten server upadnie w ciagu roku i chuj tyle bedzie bo oni nawet nie dadzą praw komuś kto by to zrobił za free, także ogarniajcie sobie fb ludzi ktorych lubicie bo skooncza sie gracze to i forum wypierdoli w kosmos xD

dwa lata temu i rok temu miał umrzeć już 

Odnośnik do komentarza

Wiekszosc ludzi trzyma tutaj tylko i wylacznie sentyment bądź znajomki których tu poznali, jezeli chcesz pograc rp, musisz sie umowic OOc z kimś na gre, bo inaczej ni chuchu. Ktos w koncu musi spiąc jaja. Hoffman licze na Ciebie.

 

fAUPvQZ.png

 

 

kurła kiedyś to było.

O kurła jestem tam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...