Skocz do zawartości

[A][A] Simeone największą blokadą tego serwera?


skMetinek

Rekomendowane odpowiedzi

Simeone wykazuje brak profesjonalizmu i wyśmiewa się z graczy, którzy poruszają ważne dla społeczności kwestie. Jeden z przykładów można zobaczyć w poniższym poście: https://mrucznik-rp.pl/topic/83847-prywatno%C5%9B%C4%87-w-i-dane-osobowe/page-1?do=findComment&comment=917045

 

Ponadto Simeone stale mydli graczom oczy, obiecując aktualizację 2.6. Jakiś czas temu zasłaniał się faktem, że nie ma uprawnień do wgrywania aktualizacji na serwer Mrucznika, stąd opóźnienia w aktualizacji. Na ostatnim zebraniu zarządu takie uprawnienia otrzymał, a mimo to wciąż widzimy jedynie puste zapowiedzi aktualizacji. Według mnie jego działania są główną przyczyną klęski tego serwisu. Simeone miał mnóstwo czasu, lecz nie zdołał wprowadzić tak długo wyczekiwanej aktualizacji. Może po prostu jest kiepskim skrypterem i nie nadaje się do tej funkcji? Zapraszam do dyskusji.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza

Założe się że zaraz będą pisane w odwecie ekspoze na temat jacy my poszkodowani bo me nie miał czasu albo be bo faza się skończyła.

 

Takie bzdury będzie można wciskać dzieciom na  śniadanie przy stole.

Odnośnik do komentarza

Podobno ja byłem problemem tego serwera, mnie nie ma a graczy nie przybyło.

Problemem jest wlasnie to, ze nas nie ma, królewiczów haha

Edytowane przez Smoker3S
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, napiszę to ostatni raz.. Powtarzałem to wiele razy i nie chcę, może to mało istotne.. Ale rozmawiałem sobie z Metinem już i wyjaśniałem mu dość wiele, dlaczego to wygląda tak jak teraz etc.

 

Pozwolisz Metin, że jednak przywołam tu twoje pytania. 

 

 

  1. Zarzucono mi, że grożę innym graczom banicją i takie tam:

     

    Ja nigdzie na forum do nikogo z wrogimi zamiarami nie napisałem

     
    Wgl, jedyne co to wyzywam
     
    Każdy ma swój sposób odstresowania, to że sobie wyzwę jakąś grupkę (nawet nie pojedyńcze osoby) to nie znaczy, że im grożę
     
    Szmaty pierdolone, raki czy coś.. To są groźby?
     
    To jest podejście innego członka zarządu Z grzeczności Ci nie powiem którego.
  2. Dlaczego aktualizacja 2.6 wygląda tak jak wygląda?

     

    Aktualizacja 2.6 to nie jest coś dużego co mogą odczuć gracze

    Fakt, będzie to KP i kilka pierdółek
    Ale głównie skupiliśmy się na poprawie, refaktoryzacji i szykowaniu mapy pod nowe systemy
  3. Dlaczego to się tak przeciąga? 

     

    Wcześniej pracowaliśmy nad drobnymi zmianami

    I mieliśmy robić 2.5.96
    Ale Mrucznik wyskoczył nagle, że zrobimy w końcu coś co odkładane jest od kilku ładnych lat
    I tak 2 miesiące siedzimy już przy refaktoryzacji
  4. 20-30 rzeczy w changelogach - gdzie to jest?

     

    Ode mnie wyszło około 90 świadomych i zapisanych ingerencji w kod

    Małych i dużych.
    Bgfix'y etc podamy dopiero przed aktu - aby nie ujawniać co jest zbugowane, sam wiesz
    Robiliśmy ten refactoring, w kurwę czasu pochłonął
    Małych i dużych. Bugfix'y etc podamy dopiero przed aktu - aby nie ujawniać co jest zbugowane, sam wiesz Do tego Szymek KP robił i jakieś tam pierdoły ulepszające
  5. Dlaczego więc termin był na Marzec? 

    Tutaj odpowiem sam: Na początku miała to być aktualizacja 2.5.96 (?), a dopiero potem wyszliśmy z tym, aby zrobić z tego większą aktualizację. Pisałem tematy na te początkowe terminy, ale nagle wychodziło to, że Mrucznika nie było.. KP nie zaczęte, refactoring też.. I ja się ośmieszałem takim czymś. 
  6. Dlaczego teraz tak tymi gówno-tematami srasz? 
    1. Miałem wstawić nasze następne plany
    2. Zrobiłem temat z aktu 2.6, a wszystko już tam wewnątrz sobie KPI pracuje i pisze (Rozalka tylko pisała coś bo oni nie mogli ogarąć osoby do tego XD)
  7. Aktualizacja 2.6 miała być wielka
    Fakt, miała i jest.. Ale od wewnątrz, głównie skupiliśmy się na poprawie tej podstawy, tylko po to - aby móc już normalnie pisać następne systemy, które są bardzo potrzebne: narkotyki, przedmioty, siła [..] 
     
     
     
     
     
     

Winicie mnie za wszystko, co by się nie działa i tak idzie na mnie. Okej, ja to akceptuję - ale czasem warto spojrzeć na mnie nieco łaskawiej. Pracuję tu za darmo, nie robię nic co miałoby wam zaszkodzić. Pragnę rozwoju tego serwera tak samo jak i wy. Możliwość wgrywania dalej posiada jedynie Mrucznik, a ja nie skrypcę tutaj od 10 lat.. Wcześniej byłem jako developer gdzie indziej. Od 2015 na Mruczniku zajmowałem się jedynie obiektami, pod koniec 2018 przeszedłem na skryptowanie.. Nie było mi dane jeszcze zrobić wiele, to jedynie druga aktualizacja spod mojej pazuchy. 

 

Na koniec pragnę was wszystkich przeprosić, jestem debilem - pisałem wiele. Chociaż z tego wszystkiego  miałem świadomość, że tego nie będzie tak szybko. Swoje części aktualizacji ukończyłem, po każdym starym terminie dodawałem sobie coś nowego i to realizowałem - to nie jest tak, że ja tu siedzę i piszę tylko tematy, o tym co nie jest zrobione. Poprawiłem naprawdę masę bugów, uczestniczyłem w ogromnym przedsięwzięciu jakim jest refactoring, mam już podstawę i jestem w stanie pisać jak najszybciej kolejno: System siły, system przedmiotów, system narkotyków - to, o co bardzo mocno prosiliście.

Jeszcze raz przepraszam, zlewałem was - czego nie powinienem robić. 

 

Brawa dla osób, które przeczytały te marnie złożone zdania, piszę pół z tel, pół z kompa.. Jeżeli coś jest niejasne prosiłbym abyście najzwyczajniej w świecie zapytali - podejście się przecież zmienia, nie? xD 

 

 

//Po edit:

 

Komisja ulepszeń - przez naprawdę spory czas trzymałem ją tylko i wyłącznie na swoich barkach.. To naprawdę wielki ciężar, zajmowałem się tam wszystkim.. Wiem, że można było powołać kogoś, kto by pomagał - ale takich osób nie było. Teraz dziękuję, bo odciążają mnie z tego:

 

Waleń - bardzo dobry młody skrypter, który chętnie się angażuje i pomaga. Jeżeli was to zainteresuje, aktualnie pracuje nad nowymi pracami dorywczymi

Ponczo - Młody, ambitny  skrypter, który pomaga mi głównie w drobnych aspektach. Chociaż ostatnio dostał ciekawe zadanie - przekształcić TuT na interaktywny i uczący z możliwością wyboru. 

Rozalka - Mega wielka pomoc, nie muszę już komunikować się z resztą komisji w sposób bezpośredni, odciąża mnie na wielu aspektach.

Deduir - nauczyłem go podstaw programowania, wszedł w coś - w co nikt wcześniej nie chciał wejść - obiekty. Pomaga mi obrabiać i wgrywać obiekty, co umożliwia mi teraz więcej czasu na wgląd w mapę główną. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Waleń - bardzo dobry młody skrypter, który chętnie się angażuje i pomaga.

Racja, Waleń młoda dupa. 

 

Rozalka - Mega wielka pomoc, nie muszę już komunikować się z resztą komisji w sposób bezpośredni, odciąża mnie na wielu aspektach.

Twoje nasieniowody też sobie z nią odciążasz? xd 

 

Wgl to ta odpowiedź jest jak wszystkie twoje tematy, dno i lanie wody. Pisałeś status, ze jak sie nie podoba to odejdziesz - nie podoba się, idź proszę. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Waleń - bardzo dobry młody skrypter, który chętnie się angażuje i pomaga.

Racja, Waleń młoda dupa. 

 

Rozalka - Mega wielka pomoc, nie muszę już komunikować się z resztą komisji w sposób bezpośredni, odciąża mnie na wielu aspektach.

Twoje nasieniowody też sobie z nią odciążasz? xd 

 

Wgl to ta odpowiedź jest jak wszystkie twoje tematy, dno i lanie wody. Pisałeś status, ze jak sie nie podoba to odejdziesz - nie podoba się, idź proszę. 

 

Tak łączę. 

 


 

Trzymają mnie tu niektórzy, chcąc nie chcąc jednak wiąże mnie z tym serwerem słowo honoru. Nie zupełnie jest to lanie wody, chciałem wyjaśnić. Na wasze zdanie nie wpłynę. Jednak liczę, że te wyjaśnienia pozostaną wam w podświadomości.

Odnośnik do komentarza

Nie nakłaniajcie Simeone do złego!

 

Jak ja nie czekając na zarząd wprowadziłem legalne UnBany Premium, chwalone przez cała społeczność, to aż mi czerwony kolor zniknął.

 

Chyba nie chcecie, żeby Simeone spotkało to samo, jak zacznie robić aktualizacje bez zgody H@?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Na waszym miejscu to cieszyłbym się, że macie programistę który cokolwiek robi. :)

Mrucznik ma w chuj mało czas, studia i życie prywatne. Powinniście przynajmniej doceniać pracę, którą wykonuje za darmo, nawet połowa z was narzucających się na simeone nie powinna tego robić.

Mrucznik nie ma czasu wam zapewne nawet odpisać, więc cieszyłbym się na waszym miejscu, że jest ktokolwiek kto ma siłę pomagać temu serwerowi... przeszkadza wam dalej, że ktoś chce coś zmienic na tym serwerze. 

Zapewne zaraz kamieniami mnie obrzucacie, ale coś wam powiem... Niech tak simeone odejdzie w pewnym momencie, bo coś Go zdenerwuje, a wtedy wasze propozycje na temat skryptu będą odrzucane jedna za drugą.

 

Szacun za samą chęć współpracy. :)

Kiedy propozycje zostawały dopracowywane przez w chuj czasu, teraz widzę że chociaż się coś dzieje. 

A jak wam nie pasuje Simeone... to dajcie 2 tysiące... zróbcie zbiórkę pieniędzy na programistę który wykona gamemoda. Dobrze rzucać gównem, dobrze kogoś zbesztać, ale kurwa nikt nie potrafi zobaczyć, że choć trochę się dzieje tutaj. Połowa z tych co rzuca gównem, nawet zamknąć pętli nie potrafi w kodzie... 

 

Jeżeli stwierdzacie, że nic nie robi... to piszcie petycje, czy cokolwiek o dodanie następego programistę. 

 

Może czas zamiast kogoś obrzucać gównem, zróbcie temat Ci co im nie pasuje nic, czy jest możliwość podjęcia się współpracy z Simeone, on to rozpatrzy i pomożecie rozkręcać skrypt. :)

Edytowane przez Skubany
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

To jak nie macie pieniędzy na dobry skrypt i robicie ten serwer luźno i dla fanu mając wywalone na niego to nie róbcie aktualizacji, a przede wszystkim NIE RÓBCIE 100 TEMATÓW O AKTUALIZACJI I TYCH SAMYCH ZMIANACH W KÓŁKO, TERMINACH KIEDY TO MA RZEKOMO BYĆ I NIE KŁAMCIE, PISZCIE WPROST. Bo jak dla mnie dość sporo osób odeszło ostatnim czasem przez właśnie takie kłamanie, przekładanie aktualizacji, której tak naprawdę i tak nie miało być w owym terminie. To jest najgorsze, róbcie sobie aktualke, wgrajcie ją i dopiero wtedy dajcie info na forum, że jest, nie odwrotnie bo to tylko szkodzi. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Simeone tak na prawdę pracuje przy tym skrypcie. Problemem tutaj są ograniczenia ze strony Mrucznika i 0Verte oraz brak uprawnień do całości. Zgodzę się z Wami tylko z jedną rzeczą. Chodzi mi tutaj o te tematy cząstkowe z aktualizacjami. Powinien być jeden temat i powinien pojawić się tuż przed wgraniem na serwer aktualizacji, aby to wszystko było zaskoczenie dla gracza. Teraz to takie działanie na nerwach, to fakt.

 

Pozdrawiam

Darek 

Odnośnik do komentarza

Simeone tak na prawdę pracuje przy tym skrypcie. Problemem tutaj są ograniczenia ze strony Mrucznika i 0Verte oraz brak uprawnień do całości. Zgodzę się z Wami tylko z jedną rzeczą. Chodzi mi tutaj o te tematy cząstkowe z aktualizacjami. Powinien być jeden temat i powinien pojawić się tuż przed wgraniem na serwer aktualizacji, aby to wszystko było zaskoczenie dla gracza. Teraz to takie działanie na nerwach, to fakt.

 

Pozdrawiam

Darek 

 

Dziękuję Ci na start za proste wyjaśniające pierwsze zdanie. W sumie mogę oficjalnie już poinformować co się wiąże z tym, że zostałem "głównym skrypterem". Dopiero teraz, po 4 latach sumiennej pracy otrzymam dostępy do wgrywania [..]. Oznacza to, że dopiero teraz tak naprawdę będę mógł przeprowadzać to co będę chciał, a dokładniej to co my będziemy chcieć :D 

 

Nie chcę tu być jakimś mega optymistą, ale damy radę! Mrucznik RP w naszych sercach wciąż jest, wciąż żyje!

 

No i sprawa tematu - podsunąłem ten pomysł, jednakże cała realizacja jak i aktualne redagowanie to kwestia KPI, nad którym nie mam kontrolii. Rozalka jako kierowniczka komunikacji informuje ich tylko o przebiegach prac. Pisała tam wraz z nimi, gdyż KPI ciężko było znaleźć odpowiednią osobę na prowadzenie takich tematów. Myślę, że po tym temacie 2.6 - wyciągną z tego konsekwencje i już będzie tylko lepiej.

 

Pozdrawiam cieplutko

Simeone. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...