Skocz do zawartości

[A]Problem


Killer

Rekomendowane odpowiedzi

@Pjoter122341 - Dobrze rozumiem? Podczas używania komputera stworzyłeś polączenie kablem USB t-c. Po tym twój telefon nie chciał się włączać, ale czasami się udawało - obecnie nie reaguje? 

Edytowane przez PRT
Odnośnik do komentarza

Sprawdź zasilacz czy ci działa, też miałem problem podobny ale u mnie to chodziło o to że komputer nie reagował na pierwsze uruchomienie tylko trzeba było klikać w przycisk od uruchamiania aż do momentu kiedy zasilacz złapał prąd a zasilacz był już na wykończeniu i musiałem wymienić. Radzę ci sprawdzić kabel od podłączenia do zasilacza czy jest dobry i zasilacz. Bo jak ci się komp nie chce załączyć to znaczy że zasilacz może coś szwankuje.

Edytowane przez Adam2000
Odnośnik do komentarza

Tak jak wyżej - w pierwszej kolejności sprawdź zasilacz i kabel zasilający. Potem pozostaje uszkodzenie CPU, ale bardziej stawiam na płytę główną. 

 

- Nie ma co panikować, sprawdzaj zasilacz. 

Odnośnik do komentarza

Może > musi być problem ze strony zasilacza, Sprawdź wszystko, Może zasilacz się zepsuł, mój kolega miał problem z zasilaczem i przed włączeniem musiał nagrzewać najpierw zasilacz, Ale jest możliwe, że płyta główna się podpiekła, Mam jeszcze pytanie czy po naciśnięciu guzika uruchamiania wentylator się kręci? @Pjoter122341

Edytowane przez Lejko
Odnośnik do komentarza

Skoro zasilacz ma kontrolkę i pali się ona jak jest włączony, a teraz się nie pali to znaczy, że nie dochodzi do niego napięcie. Więc albo padł, albo nie masz napięcia w gniazdku. xd A baterie w tym lapku masz sprawną?

Odnośnik do komentarza

Ale nawet jak wyciągniesz baterie to na samym zasilaczu powinien chodzić, chyba, że nie wszystkie laptopy tak mają.

 

EDIT - Nie słuchaj tego niżej, gada głupoty

Edytowane przez Talar
Odnośnik do komentarza

Ale nawet jak wyciągniesz baterie to na samym zasilaczu powinien chodzić, chyba, że nie wszystkie laptopy tak mają.

 

EDIT - Nie słuchaj tego niżej, gada głupoty

 Jakby to była wina baterii to laptop by nawet nie odczytywałby tego, że bateria w ogóle jest włożona i ciągnąłby z zasilacza 

Bo jeżeli spalił baterie to "piny" przy baterii też musiał przypalić

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...