Skocz do zawartości

[K][A] [szukam] "ala prawola" Organizacja Przestępcza


f00ster

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie pisania apelacji od przedawnionego bana. W planach mam założyć bardzo nietypową i robiącą wrażenie organizacje przestępczą, a co z tym idzie - szukam człowieka który w miare potrafi grać na tego typu serwerach - a przede wszystkim; będzie miał czas być na bieżąco ze skargami na forum i odpisywać na nie gdyż z tego co pamiętam jest 24h na odpowiedź a nie każdy ma czas to wszystko kontrolować. Mam zamiar zorganizować projekt który przejmie wszystkie grupy przestępcze (bynajmniej mam taki plan, a wielu osobom to sie nie spodoba i będą na siłe uprzykrzać życie), a co za tym idzie; nie ma co sie oszukiwać, będzie wiele skarg i kłótni z dziećmi z gimnazjum - dlatego jest poszukiwany człowiek który będzie miał troche czasu, ręke na pulsie i dobrze gadane. Zaznacze że wszystko co będziemy robić będzie zgodne z regulaminem serwera także nie ma żadnej filozofii. OOC jak i IC będzie wysoko postawionym człowiekiem w owym projekcie. Czekam na oferty, pozdro.

 

//PS. O ile w ogóle odbanują mnie. ;d

Edytowane przez f00ster
Odnośnik do komentarza

Jak ty chyba takiej osoby jak ja, która beż mrugnięcia okiem wykiwa te grono administracyjne jak i samych autorów tych nie wygodnych dla ciebie skarg. Normalnie jak chcesz to ci pomogę w razie co walnij kolego status, lubię przeglądać te forum i wdawać się w dyskusje :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...