Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Mikolai Maciaszek

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 TryAgain

TryAgain

Pomagam i Pilnuje Porządku

• Gracz
  • 508 postów
  • Nick SA-MP:Tomas_Again

Napisano 10 czerwiec 2019 - 22:56

Nick oskarżonego: Mikolai Maciaszek
Nick oskarżającego: Tomas Again
Powód: /q podczas C1
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Jak na załączonym nagraniu podejrzany po rozwaleniu pojazdu o inny dał /q uciekając przed sprawiedliwością
Świadkowie: @Włóczykij

Screeny (obowiązkowe):
https://www.youtube....eature=youtu.be

Nad Jakością jeszcze popracuje :P

#2 Daglas

Daglas

• Administrator SA-MP
  • 488 postów
  • Nick SA-MP:Quinton Brown

Napisano 11 czerwiec 2019 - 12:42

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

@miszor

#3 Pumba

Pumba

Zbanowany

• Zbanowany
  • 650 postów
  • Nick SA-MP:Cordozar Mandoe

Napisano 11 czerwiec 2019 - 13:57

Jestem świadkiem, jechałem z Tomasem w aucie, potwierdzam całą zaistniała sytuacje.

#4 miszor

miszor

• Gracz
  • 36 postów
  • Nick SA-MP:Mikolai_Maciaszek

Napisano 11 czerwiec 2019 - 15:46

Nie /q tylko CRASH. Wróciłem zaraz do gry i mnie kurwa dojebaliście w 3 wiec mnie nie wkurwiaj bo nie dośc że mialem stanowe to jeszcze skargi piszesz XD

#5 TryAgain

TryAgain

• Gracz
  • 508 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 18:44

Nie /q tylko CRASH. Wróciłem zaraz do gry i mnie kurwa dojebaliście w 3 wiec mnie nie wkurwiaj bo nie dośc że mialem stanowe to jeszcze skargi piszesz XD

Wróciłeś zaraz do gry? Staliśmy tam około 1-2min czekając, więc nie mów że wróciłeś i cie rozstrzelaliśmy bo ja ucinam nagrania danych momentów do skargi a nie wrzucam pełnych ;)

#6 miszor

miszor

• Gracz
  • 36 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 18:47

bo ja ucinam nagrania danych momentów do skargi a nie wrzucam pełnych ;)

no to wrzuc jakieś nagranie skoro tak na mnie naciskasz, wstaw dowód na swoją obrone i po temacie. A te twoje wypociny są mi zbędne bo piszesz jedno i to samo tylko w innej formie.

#7 TryAgain

TryAgain

• Gracz
  • 508 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 06:48

Jak chcesz, proszę całe nagranie od momentu ucieczki z mostu aż po /q i czas oczekiwania do momentu zapisania nagrania w celu skargi na dd/cz człowieka z holownika. Masz tutaj +30s.

I pomyśl jeszcze raz czemu naciskam nie tylko na ciebie ale i na wiele innych osób robiących ferment na serwerze - DM2. DD/CZ, DB, Drive By itp. Jeżeli potrafili by się zachowywać jak ludzie i normalnie pograć wspólnie jak i pogadać IC gdzie nie trzeba się przy rozgrywce wkur... na ludzi to ten dział by nie był w ogóle potrzebny :)

#8 miszor

miszor

• Gracz
  • 36 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 11:00

Jak chcesz, proszę całe nagranie od momentu ucieczki z mostu aż po /q i czas oczekiwania do momentu zapisania nagrania w celu skargi na dd/cz człowieka z holownika. Masz tutaj +30s.

I pomyśl jeszcze raz czemu naciskam nie tylko na ciebie ale i na wiele innych osób robiących ferment na serwerze - DM2. DD/CZ, DB, Drive By itp. Jeżeli potrafili by się zachowywać jak ludzie i normalnie pograć wspólnie jak i pogadać IC gdzie nie trzeba się przy rozgrywce wkur... na ludzi to ten dział by nie był w ogóle potrzebny :)

JEDYNIE CO W TYM 'DODATKU' POKAZALES TO JAK KARETKARZ MNIE TARANUJE ORAZ HOLOWNIK KTORY WJEZDZA WE WSZYSTKO I WSZYSTKICH, GOSC POD KONIEC Z TAKIM IMPETEM MI WYKURWIL ZE WYJEBALO MI CRASHA, CHYBA NIE TYLKO JA TAK MAM XDDD

#9 Daglas

Daglas

• Administrator SA-MP
  • 488 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 07:32

Skarga akceptowana

Werdykt: Mikolai_Maciaszek 20 min aj za /q podczas akcji

Dowody nie ukazują dokładnie czy gracz dał /q czy też by to crash, jednak można wnioskować że było to /q.

#10 Daglas

Daglas

• Administrator SA-MP
  • 488 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 07:32

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych